Jump to content
Dogomania

Co pod choinkę????


Alusia

Recommended Posts

Kubraczek od Taks :cool3: Eee tam prezenty na święta, ja kombinuje co Lanie sprezentować na urodzinki (10 listopada kończy roczek). I co już mam dla niej: pełno smakołyków (kości z hiltona zielone, patyczki (spagetti) wołowe z Maced), kość zabawkę piszczacą, dojdzie jeszcze kubraczek od Taks.
Też mi się pomysły wyczerpują, a już niedługo święta, myślę nad jakimiś zabawkami z petstage.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nad kubraczkiem się zastanawiam jako "podstawowym" czyli nieświątecznym wyposażeniem Birmy ;). Mam cały czas wrażenie, że ten jej puch [bo o pudlu mowa] nie potrafi jej dobrze przed zimnem ochronić. Jednak najpierw muszę się upewnić i poczekam przynajmniej do grudnia :razz:. Zastanawiam się za to nad jakimiś guardami :cool3:...

Link to comment
Share on other sites

guardy mówisz... a jakie? w naszym przypadku kubraczek nie ma chronić przed zimnem ale przed deszczem (bo mam dość suszenia Lany 5 razy dziennie w deszczowe dni). jeszcze jakiś kombinezon by się przydał żeby nogi były w miarę suche.
też myślałam o nowej piłce albo świecącej w ciemności albo jakiejś jaskrawej dobrze widocznej po zmroku, dni coraz krótsze a spacer bez aportu to spacer stracony.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: jeszcze tylko 2 miesiace do choinki macie racje to juz niedlugo :razz::evil_lol:

my planujemy szele z manmata i jakies zabwki ;)


[B]bonsai_88[/B] przyda sie wam ubranko ta siersc malo co daje i trzeba suszyc [B]:roll:[/B] no i ten lod przyczepiony do lapek :roll:

Link to comment
Share on other sites

to ciekawe co ja Moli mam kupic jak nowe legowisko dostała 2 miesiące temu,smycze obroże dostaje co miesiąc, zabawki dostaje tyle razy nowe ile trafie do zoologicznego czyli często :evil_lol: ubranek dostała 3 w tym miesiącu, a żuwaczce, smakołyki itp. ma bo kupowałam ostatnio hurtowo i zostało chyba 4kg jeszcze różności, no więc co proponujecie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]joanika[/B]- ja też właśnie myślę nad tymi zabawkami z petsages. Szczególnie kuszą mnie te zabawki z niebieską gumą, podobno bardzo dobre są. Diana pewnie dostanie jakąś fajną zabawkę (może właśnie z petsges) + jakieś smakołyki + długaśny spacer z nową zabawką :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']to ciekawe co ja Moli mam kupic jak nowe legowisko dostała 2 miesiące temu,smycze obroże dostaje co miesiąc, zabawki dostaje tyle razy nowe ile trafie do zoologicznego czyli często :evil_lol: ubranek dostała 3 w tym miesiącu, a żuwaczce, smakołyki itp. ma bo kupowałam ostatnio hurtowo i zostało chyba 4kg jeszcze różności, no więc co proponujecie? :razz:[/QUOTE]

może upieczesz jakieś ciastka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']to ciekawe co ja Moli mam kupic jak nowe legowisko dostała 2 miesiące temu,smycze obroże dostaje co miesiąc, zabawki dostaje tyle razy nowe ile trafie do zoologicznego czyli często :evil_lol: ubranek dostała 3 w tym miesiącu, a żuwaczce, smakołyki itp. ma bo kupowałam ostatnio hurtowo i zostało chyba 4kg jeszcze różności, no więc co proponujecie? :razz:[/quote]


Jeśli masz chęci, możesz sama upiec ciasteczka. Według mojego psa są sa o wiele lepsze niż sztuczne sklepowe :loveu:
[url=http://www.dogomania.pl/forum/f1049/przepisy-na-psie-ciasteczka-47771/#post123017]Tutaj[/url] jest dogo temat o przepisach na psie ciacha ;)

Myślę, że pies będzie najszczęśliwszy jak wspólnie z nim spędzimy czas, pieszczoty, zabawy i długie spacery :) żadne samkołyki, czy zabawki nie zastąpią kochającego właściciela ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Czarna Owieczka[/B] dzięki za link z przepisami, upiekę coś na imperzkę urodzinową Lany

[B]Olusia [/B]a ja nie wiem na którą się zdecydować, wszystkie te zabawki są świetne, i co najważniejsze jeszcze zadnej nie mamy, więc na prezent się nadaje :lol:

[B]Smallpati[/B] jakbym wychodziła z Twojego założenia, to Lana nie dostałaby nic nowego w ciągu najbliższych 5 lat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia.sk8']ja stawiam na zabawki i smakołyki. Obroża czy szelki uważam raczej jako prezent dla siebie bo Matra raczej się z tego nie cieszy :)[/QUOTE]

nie w naszym wypadku:loveu:bo Ghana(ta czarna)bez obrozy czuje sie jak bez nogi:loveu:,jak jej zdejme to lazi weszy i dotad nosem szpera az ja znajdzie.Przynosi w zebach i stoi dotad przy mnie az jej zaloze,wtedy pocieszonqa odetchnie(odsapnie:D)gleboko i spokojnie idzie do swoich zajec:shake:Byc moze czuje swoja wiez z nami przez ta obroze:) a wiec w tym roku dostanie nowa jakas specjalna pod choinke.Andzie bardziej jednak zadowoli uszko lub inny przysmaczek:)Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Czarna_Owieczka dzięki, fajny pomysł, mam nadzieje tylko że suczydłowi będzie smakować bo ona dość wybredna jest i woli raczej mokre rzeczy niż suche ciastka, ale to wygląda jak ludzki więc może... ;)
dzięki za propozycje w każdym bądź razie :loveu:

[QUOTE][B]Smallpati[/B] jakbym wychodziła z Twojego założenia, to Lana nie dostałaby nic nowego w ciągu najbliższych 5 lat :evil_lol:[/QUOTE]

taa akurat :evil_lol: ja lubię jej kupować nowe rzeczy to większa przyjemność niż jak kupie coś dla siebie, tylko już ma pełno rzeczy i nie wiem co jej kupic :razz: ale z zakupów nie zrezygnuje na pewno, tylko że ja kupuje jej takie rzeczy na codzień więc na święta potrzebowałabym coś ekstra ;)

wydaje na nią kupe kasy, na jedzenie, smakołyki, obroże, ubranka itd. miesięczne kwoty są zawrotne na prawdę, a nie pomyśłałam że samemu można coś fajnego zrobic, np. jak te ciastka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Tylko Birma nie ma typowej pudlowatej sierści :razz:. Jak np. wejdzie na spacerze do wody, to w domu ma już prawie suche łapy ;).[/quote]

a to loozik , mojemu godzinami siersc schnie ;)
no ale zreszta zobaczysz jak przyjda pierwsze zimna czy nie zmarznie:razz:
obcinasz ja na zime?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops'][B]bonsai_88[/B] przyda sie wam ubranko ta siersc malo co daje i trzeba suszyc [B]:roll:[/B] no i ten lod przyczepiony do lapek :roll:[/quote]
Tylko Birma nie ma typowej pudlowatej sierści :razz:. Jak np. wejdzie na spacerze do wody, to w domu ma już prawie suche łapy ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...