Jump to content
Dogomania

dywagacje o kwalifikacjach, umiejętnościach, i cenach zagranicznych szkoleniowców


molos

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='molos']
więc wypadałoby przeprosić za oszczerstwa[/quote]

miałam się nie odzywać, ale...

[quote name='molos']poza tym, ja tego nigdy nie chciałem ujawniać, że Libor Helleport jest przeciętnym pozorantem w Czechach z 2-go ligowego związku kynologicznego bez żadnych poważniejszych wyników i tylko w PL robi super karierę korzystając z nadal dość niskiej świadomości w tej materii[/quote]

Ja między innymi z tej wypowiedzi wyciągnęłam takie same wnioski jak Dorota.

Link to comment
Share on other sites

ara, to teraz mi wyjaśnij proszę - co w tym jest obraźliwego? Przeciętny pozorant w CZ[B] to nie jest obraza[/B] (na warunki w PL to dobry pozorant) - to są fakty i nie przytaczam przykładów złego wypowiadania się przewodników o LH (a znam takie). To jest tylko i wyłącznie prawda - jedź do CZ i popytaj dobrych przewodników np z Brna czy znają LH i jeśli tak to czy jeżdżą do niego ćwiczyć obronę i co myślą na temat jego pracy to się dowiesz - to nie jest moja opinia - to są czyste fakty i w dodatku wcale nie obraźliwe!!! od kiedy to fakty są oszczerstwami?

a że nie chciałem ujawniać tych faktów? to proste - miałem nadzieję, że hesa itp. z ekipy LH będą sobie żyć w błogiej nieświadomości, zapomną o nas i dadzą nam święty spokój (a efekty pracy zweryfikuje czas) ponieważ jak mówi stare porzekadło "wojna rujnuje - zgoda buduje". Niestety, nie udało się czego dowodem jest chociażby zadyma tutaj (ale już wcześniej takie akcje miały miejsce zanim jeszcze poznałem VG) - teraz zatem warto aby przy okazji wszystko zostało wyjaśnione do końca

proszę - wyciągaj zatem poprawne wnioski :) albo jedź do CZ i sprawdź :)

Szkoda, że nie możesz zobaczyć przykładów obraźliwych wypowiedzi żeby zobaczyć różnicę ;) np. to co pisała heska o mnie a co musiało zostać zmoderowane ze względu na wulgaryzmy po czym hesiunia pisze sobie beztrosko kłamiąc w żywe oczy:

[quote]drogi panie Wojtowiczu, ja na pana zle nie pisze[/quote]na co ty nie kryjąc radości

[quote]Nie mogę:loveu::loveu::loveu: [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IPO-wiec']zatem KLIMATEM HESKI wstawiam scana ceskeho zpravodaje dostepny takze na stronie CKS - link ten zawiera spis SVAZOVYCH FIGURANTU a pod spodem spis tych co albo nie przyjechali zdac, albo nie zdali :)
to na tyle, polecam czytac ze zrozumieniem - fakty niestety

[URL]http://www.akagera.pl/images1/svazovy1.JPG[/URL][/quote]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

heska, po tym to rzeczywiście rzucają się na myśl niecenzuralne określenia pod adresem twojego intelektu ale to ty sama siebie tym obrażasz :lol::lol::lol: to już nie mój problem :lol::lol::lol:

I ty twierdzisz, ze znasz czeski? :lol::lol::lol: ubawiłem sie do łez :lol::lol::lol: pisałem, że wszystkie dokumenty będą do wglądu a tu się okazało, że dzięki tobie tego jednego już właściwie nie trzeba będzie pokazywać bo zrobiłaś kawał dobrej roboty :lol::lol::lol:

powyżej wklejona jest lista aktualnych, licencjonowanych pozorantów svazowych (serdeczne dzięki hes - mi by się nie chciało skanować) w tym rzeczony V.G.

teraz tłumaczę co oznacza to na końcu podkreślone przez hesiunie:

Nie uczestniczyli w testach (gryzieniowych i fizycznych) - [B]usprawiedliwieni

[/B]czyli mają przedłużoną [B]licencję svazovą[/B] na kolejny rok i w przyszłym roku mają zdać testy [B]:p

[/B]hesunia, chyba ktoś cię naciąga na tych kursach języka czeskiego[B] :lol::lol::lol:[/B] składaj reklamację póki czas!!!

[quote]to na tyle, polecam czytac ze zrozumieniem - fakty niestety[/quote]
:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

heska, dalej brniesz w swoje kłamstwa:

[quote]czy jest na nastepny rok svazovy czy nie to twoja interpretacja tego zapisu[/quote][B]to nie jest moja interpretacja!!![/B] więc nie kłam po raz kolejny - dzwoń sobie nawet do papieża (ale [B]najlepiej zadzwoń do szefa szkoleniowego CKS: pan HODEK Jaroslav[/B], sędziował ślady na [B]MŚFCI w Turynie 2007[/B] Nr. tel +420723305802 myślę, że on będzie najbardziej kompetentny w tej materii) w tej sprawie ale pamiętaj - zanim napiszesz [B]BZDURĘ i KŁAMSTWO[/B] to pięć razy się zastanów albo ewentualnie naucz się języka porządnie :lol::lol::lol: masz jeszcze jakieś asy w rękawie? :lol::lol::lol: bo robi się zabawnie :lol::lol::lol:

[quote]dziwnym trafem po niezaliczonym tescie ta licencje mozna robic po 2 latach[/quote]heska, ty na serio nie wiesz o czym piszesz... a wypadałoby skoro jest to twój gwóźdź programu :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

wklejam treść oryginalną powyższego postu heski bo widzę, że klasycznie najpierw pisze a później myśli:
[quote name='hesunia czyli IPO-wiec']
jest jedynie napisane nezucastnili se preskouseni - omlouveni
to, czy jest na nastepny rok svazovy czy nie to twoja interpretacja tego zapisu, ja pozwole sobie zadzwonic do osoby, ktora prowadzi czeski zpravodaj
dziwnym trafem po niezaliczonym tescie ta licencje mozna robic po 2 latach..noo ok[/quote]

do tego się odnosi mój powyższy post :)

heska trzeba najpier myśleć a później pisać - za swoje słowa bierze się odpowiedzialnośc. Znam już cię trochę pod tym względem ;) na innych forach robisz to nagminnie

Link to comment
Share on other sites

tak zadzwonilam, i dowiedzialam sie od pana Hodka jak to wyglada,


[quote]
pan Glogar JEST nadal svazovym figurantem ale tylko na papierze, ale [B]NIE MA PRAWA pozorowac na zadnych waznych zawodach[/B] do czasu az nie ponowi za rok licencji, jesli jej za rok nie zda to juz nie bedzie svazovy na nastepne dwa lata az ja znow zda a jesli nie zda to juz svazovym nie bedzie

teraz moze pozorowac na tej licencji ale NIC WAZNEGO, zadne mistrzostwa swiata czy republiki moze jedynie egzaminy i małe zawody
[/quote]

dziekuje za telefon i mozliwosc zapytania sie jak to wyglada naprawde :) :) :)

to tak jakby miec prawo jazdy z zakazem jazdy po miescie, z mozliwoscia jedynie po wsi,...kto jest inteligentny ten wyciagnie wnioski :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, czyli jak wnioskuję z tej dyskusji człowiek z którym IPO-wiec robi szkolenia ma lub miał prawo jazdy tylko po wsi, a Molosa szkoleniowiec miał prawo jazdy do poruszania się po całym świecie, ale tymczasowo jest to ograniczone do wsi. Hm ja to tak rozumiem. pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IPO-wiec']Nie, takze mial do "jezdzenia po swiecie",
[/quote]

Znaczy L.Helleport mial svazovecho kiedys?

[quote]nie licencja robi z człowieka pozoranta ale ilosc wyszkolonych psów, wyczucie, technika i doswiadczenie :)[/quote]

To dlaczego V.Glogara licencji sie tak przyczepilas (notabene sama napisalas i pokazalas, ze ja jednak ma - przedluzona warunkowo, no ale rok(?) wczesniej musial zdawac i udowodnic swoja wiedze i umiejetnosci)

A przy okazji - jakie wymagania trzeba spelnic na svazovecho (svazovego?) figuranta?

Link to comment
Share on other sites

tak, mial wiele lat svazoveho

ja sie tej licencji Glogara nie przyczepilam bo nie mam przeciez o co :)
tylko jest tam napisane jak byk SEZNAM SVAZOVYCH FIGURANTU na rok 2008/9
pan Glogar jest napisany ponizej pod lista, czyli licencje mu pozostawiono, ale nie moze pozorowac tego - do czego taka licencja upowaznia - waznych zawodów i mistrzostw
jak przedłuzy to nadal bedzie svazovym

o wymaganiach nie mam pojecia

w zadnym wypadku nie mam ani jednego powodu, dla ktorego mialabym sie czepic umiejetnosci pana Glogara, ja go nawet nie znam, wiec prawa nie mam aby cokolwiek o nim moc pisac i nie pisze :)

Link to comment
Share on other sites

jak widzicie sami, z hes dyskusja nie ma sensu - kłamie, mota się, na białe mówi czarne itd :) to nieetyczne pogłębiać jej trudną już sytuację ;) więc nie skomentuję :)

[quote]Znaczy L.Helleport mial svazovecho kiedys?[/quote]

tak, miał ale [B]w MSKS a nie CKS[/B]. Różnica jest [B]diametralna[/B] i warto tutaj
dać kilka przykładów. Np. na jednych z ostatnich licencji MSKS było bodajże
12 pozorantów przystępujących do licencji svazovej z których testy
fizyczne (tzw fizyczki) zdało czterech. Sytuacja była trudna bo na
teorii i testach z techniki pozorowania mogłaby odpaść reszta... ale
licencje dostali. Natomiast na jednych z ostatnich licencji CKS
delegowanych, uprzednio wyselekcjonowanych przez lokalne władze CKS
było ponad 20 pozorantów z czego wszyscy zdali testy fizyczne - to
chyba dużo mówi ;) W CKS licencje dla kandydatów na pozorantów
svazovych i 1 stopnia trwają 3 dni (piątek, sobota, niedziela).
Lektorem jest najczęściej były svazovy pozorant (Tichy, Mudr, Glisnik)
+ do tego 3 sędziów międzynarodowych (w sumie 4 prowadzących).
Przedłużenie licencji trwa jeden dzień i odbywa się co dwa lata. [B]Jeśli
pozorant svazovy podejdzie i nie zda to nie ma go wymienionego w
zpravodaju CKS w punkcie C) SEZNAM SVAZOVÝCH FIGURANTŮ i nie jest już
pozorantem svazovym tylko 1 stopnia[/B] (takiego stopnia licencje mają
m.in. [B]Tichy i Glisnik[/B] czyli wg. heski nie mogą pozorować już nawet [B]na
wsi[/B] ;) )

Następny przykład różnicy w poziomach. Na kwalifikacje do mistrzostw
MSKS potrzebny jest zdany egzamin IPO2 (nie ważne kiedy - musi być
udokumentowany, wpisany w rodowód). Natomiast aby przystąpić do
kwalifikacji na mistrzostwa CKS trzeba mieć zdany egzamin IPO3 [B]w
poprzednim roku u sędziego z CKS [/B][B]z oceną minimum bardzo dobrą![/B] Jeśli
masz egzamin u sędziego z MSKS [B]nie ma szans żeby zostało to uznane[/B].
Czyli np. mam psa z IPO3, ale egzamin zdawałem w 2005 roku. Chce
startować w kwalifikacjach w CKS w roku 2008 to muszę mieć zdany
egzamin w roku 2007 na minimum bdb (czyli tak jakby potwierdzić, że
pies jest w dobrej formie). To jest taka właśnie różnica w poziomach i
dbaniu o jego utrzymanie między CKS a MSKS i to jest proste do
sprawdzenia na stronkach:
[url]http://www.msks.cz/[/url]
[url]http://www.kynologie.cz/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']
Następny przykład różnicy w poziomach. Na kwalifikacje do mistrzostw
MSKS potrzebny jest zdany egzamin IPO2 (nie ważne kiedy - musi być
udokumentowany, wpisany w rodowód). Natomiast aby przystąpić do
kwalifikacji na mistrzostwa CKS trzeba mieć zdany egzamin IPO3 [B]w
poprzednim roku u sędziego z CKS [/B][B]z oceną minimum bardzo dobrą![/B] Jeśli
masz egzamin u sędziego z MSKS [B]nie ma szans żeby zostało to uznane[/B].
Czyli np. mam psa z IPO3, ale egzamin zdawałem w 2005 roku. Chce
startować w kwalifikacjach w CKS w roku 2008 to muszę mieć zdany
egzamin w roku 2007 na minimum bdb (czyli tak jakby potwierdzić, że
pies jest w dobrej formie). To jest taka właśnie różnica w poziomach i
dbaniu o jego utrzymanie między CKS a MSKS i to jest proste do
sprawdzenia na stronkach:
[URL]http://www.msks.cz/[/URL]
[URL]http://www.kynologie.cz/[/URL][/quote]

Dzięki:loveu::loveu::loveu:tego mi do pełni szczęścia brakowało.

Link to comment
Share on other sites

Ara, :loveu::loveu::loveu:
Ty szczesciaro !! :loveu::loveu::loveu:

TAKZE OGARNIAJAC TO DO KUPY
WG SŁOW MOLOSA
licencja svazoveho MSKS jest bardziej wsiowa niz CKS i oznacza, ze pozoranci MSKS maja duuuuuuuuuza gorsza wiedze, doswiadczenie i mozliwosci niz pozoranci CKS


:loveu::loveu::loveu::loveu:

Blazej ! Masz racje, zawsze ja miales i bedziesz mial ! :loveu::loveu::loveu:
parodia :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='IPO-wiec']
dziekuje za telefon i mozliwosc zapytania sie jak to wyglada naprawde :) :) :)

to tak jakby miec prawo jazdy z zakazem jazdy po miescie, [B]z mozliwoscia jedynie po wsi[/B],...kto jest inteligentny ten wyciagnie wnioski :)[/quote]

zatem wyciągamy wnioski:
"Z radością informujemy, że na [B]Mistrzostwach Świata ATIBOX, które odbędą się w dniach 25-27.04.2008 [/B][B]pozorował będzie Vladislav Glogar[/B]"

więcej:
[URL]http://csp.molos.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']zatem wyciągamy wnioski:
"Z radością informujemy, że na [B]Mistrzostwach Świata ATIBOX, które odbędą się w dniach 25-27.04.2008 [/B][B]pozorował będzie [URL="http://szkolenie.molos.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=29"][B]Vladislav Glogar[/B][/URL][/B]"
[/quote]
A ja z radoscia zobaczę ślady. Szykujcie sie na niespodziankę :evil_lol:

A kto ma zamiar startowac? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']I sie zakwalifikowały?[/quote]

Onki jak najbardziej. Jedyny problem jaki staje przed ich przewodnikami to.... jak zmienić im facjate :evil_lol:
Mniejmy nadzieję, że powiedzenie "Polak potrafi" nie jest gołosłowne :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']Onki jak najbardziej. Jedyny problem jaki staje przed ich przewodnikami to.... jak zmienić im facjate :evil_lol:
Mniejmy nadzieję, że powiedzenie "Polak potrafi" nie jest gołosłowne :razz:[/QUOTE]
Dokleic uśmiech?

A w sumie to ja nie wiem skad te owczarki. Atibox zawsze kojarzył mi sie z zawodami wyłącznie dla bokserów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']Onki jak najbardziej. Jedyny problem jaki staje przed ich przewodnikami to.... jak zmienić im facjate :evil_lol:[/quote]

Postawic wytrzymala szybe miedzy psami, a pozorantami na treningu, wygolic na krotko, przyciac uszy i beda boksery jak sie patrzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...