Jump to content
Dogomania

dywagacje o kwalifikacjach, umiejętnościach, i cenach zagranicznych szkoleniowców


molos

Recommended Posts

Piszę w nowym temacie bo moderatorzy nie reagują na personalne zaczepki i obrażanie rozmówców

[quote]weszłam na chwile na strone kursu walut ...
960 zl jest obecnie równe [B]30 srebrników[/B]... [/quote]

luleczka, nie musisz się zaraz denerwować, że dopiero teraz dowiedziałaś się jaka jest prawda, a co jak się okazało było banalnie proste do sprawdzenia - wystarczyło użyć wyszukiwarkę google :) i, że tyle czasu żyłaś w błogiej nieświadomości myśląc, że złapałaś Pana Boga za nogi (to chyba dobre porównanie zważywszy na to co napisałaś) ;)

poza tym, ja tego nigdy nie chciałem ujawniać, że Libor Helleport jest przeciętnym pozorantem w Czechach z 2-go ligowego związku kynologicznego bez żadnych poważniejszych wyników i tylko w PL robi super karierę korzystając z nadal dość niskiej świadomości w tej materii - sprowokowały mnie wasze posty pojawiające się wszędzie gdzie tylko coś chcę zorganizować w Polsce :) a później siedzicie i płaczecie, że NIC SIĘ W TYM KRAJU NIE DZIEJE, NIKT NIC NIE CHCE ZORGANIZOWAĆ :) wesoła z was gromadka :) bawcie się dzieci bawcie :)
Gdybyście zajęły się sobą zamiast tym co ja robię to pewnie Libor nadal byłby Bogiem w PL na swoich szkoleniach a tak przy okazji parę osób się dowie jak to wygląda na prawdę :)

w wolnej chwili możemy rozebrać na "czynniki pierwsze" koszty obozów i innych szkoleń z LH i zasady tego fenomenu :) zarabianie na "uczących się" pozorantach (którzy często musieli nawet płacić za swoje psy) i branie pieniędzy za np. 40 psów na obozie pozorując góra kilku dziennie (choć ostatnio i to nie) :) itd itd

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Pytanie za 1000 punktów, czym sie rozni profesjonalista od amatora ? Tym ze profesjonalista trzyma gebe na klodke, i najpierw sam udowodni jaki jest dobry a potem mowi.[/quote]

[COLOR=#000000]Dobrze, skoro powinno sie udowodnić jakim sie jest dobrym - a nie tylko mówić i budować mity wokół siebie mam kilka pytań:

1. Jakie psy zostały przygotowane przez LH do prestiżowych zawodów i z jakim wynikiem (nie mówię o pojedynczych treningach czy "odwiedzinach na ćwiczaku" ale o "zrobieniu" psa)
2. Z jakimi psami, gdzie, kiedy i z jakim wynikiem LH startował na zawodach (zawsze podkreślał, że jest profesjonalnym przewodnikiem psów)
3. Na jakich ważnych imprezach (konkretnie) pozorował LH.

Ponieważ dużo emocji wzbudza cena cyklu spotkań w CSP bardzo bym prosił również o podanie kosztów 8 weekendowych spotkań z LH (np Dni Dobermana).[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molos']Piszę w nowym temacie bo moderatorzy nie reagują na personalne zaczepki i obrażanie rozmówców



luleczka, nie musisz się zaraz denerwować, że dopiero teraz dowiedziałaś się jaka jest prawda, a co jak się okazało było banalnie proste do sprawdzenia - wystarczyło użyć wyszukiwarkę google :) i, że tyle czasu żyłaś w błogiej nieświadomości myśląc, że złapałaś Pana Boga za nogi (to chyba dobre porównanie zważywszy na to co napisałaś) ;)

poza tym, ja tego nigdy nie chciałem ujawniać, że Libor Helleport jest przeciętnym pozorantem w Czechach z 2-go ligowego związku kynologicznego bez żadnych poważniejszych wyników i tylko w PL robi super karierę korzystając z nadal dość niskiej świadomości w tej materii - sprowokowały mnie wasze posty pojawiające się wszędzie gdzie tylko coś chcę zorganizować w Polsce :) a później siedzicie i płaczecie, że NIC SIĘ W TYM KRAJU NIE DZIEJE, NIKT NIC NIE CHCE ZORGANIZOWAĆ :) wesoła z was gromadka :) bawcie się dzieci bawcie :)
Gdybyście zajęły się sobą zamiast tym co ja robię to pewnie Libor nadal byłby Bogiem w PL na swoich szkoleniach a tak przy okazji parę osób się dowie jak to wygląda na prawdę :)

w wolnej chwili możemy rozebrać na "czynniki pierwsze" koszty obozów i innych szkoleń z LH i zasady tego fenomenu :) zarabianie na "uczących się" pozorantach (którzy często musieli nawet płacić za swoje psy) i branie pieniędzy za np. 40 psów na obozie pozorując góra kilku dziennie (choć ostatnio i to nie) :) itd itd[/quote]

[B]Prosze o nie usuwanie tego posta ![/B]

Link to comment
Share on other sites

aha, czyli jak ty bierzesz pieniądze za pozorowanie ucząc się (pomijam jakość bo nie mi to oceniać ale sam LH wielokrotnie się z tego śmiał oraz negował Twoje pomysły jak np. po obejrzeniu filmu z młodą bokserką) to jest wszystko super a jak ktoś inny bierze to już jest feeee :) no to super :) to może napisz na jakich imprezach pozorowałaś w CZ a na jakich w PL (nawet jeśli to była tylko nauka pozorowania)

no i liczę, że skoro odpisałaś to odpowiesz również na pytania:

[quote]
[COLOR=#000000]Dobrze, skoro powinno sie udowodnić jakim sie jest dobrym - a nie tylko mówić i budować mity wokół siebie mam kilka pytań:

1. Jakie psy zostały przygotowane przez LH do prestiżowych zawodów i z jakim wynikiem (nie mówię o pojedynczych treningach czy "odwiedzinach na ćwiczaku" ale o "zrobieniu" psa)
2. Z jakimi psami, gdzie, kiedy i z jakim wynikiem LH startował na zawodach (zawsze podkreślał, że jest profesjonalnym przewodnikiem psów)
3. Na jakich ważnych imprezach (konkretnie) pozorował LH.

Ponieważ dużo emocji wzbudza cena cyklu spotkań w CSP bardzo bym prosił również o podanie kosztów 8 weekendowych spotkań z LH (np Dni Dobermana).
[/COLOR][/quote]

tak punkt po punkcie dla jasności :)

Link to comment
Share on other sites

a jesli juz sie wymieniamy JAKIMIKOLWIEK informacjami, tak "jedynie" moge zaprezentowac to, => to sa moje wyniki pracy, zeby nie było ze za pieniadze pozoruje a jestem tylko amatorem :)
[B]są to psy wyszkolone przeze mnie od poczatku do konca[/B]
z pewnoscia nie sa to "godne uwagi" wyniki ale "jakies" one są :)


[B][SIZE=1]Anaconda Akagera [/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]PT ([COLOR=red]złoty medal na 31 zdajacych psów[/COLOR])[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]PL kwalifikacje hodowlane V1B[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=red]IPO1 (srebrny medal)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=red]IPO2 (złoty medal)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]obedience kl.0 - dosk.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]obedience kl.1 - bdb[/SIZE][/B]

[B][SIZE=1]Arlen z Lechickiej Doliny[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]PT[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]PL testy psychiczne 12/15 punktów[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=red]IPO1 ( srebrny medal)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=red]IPO2 (90-96-92 złoty medal)[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=1]Nevskiy Tserber Russkaya Krasavitsa[/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]PT [/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][COLOR=darkred]PL kwalifikacje hodowlane V1A - [/COLOR][COLOR=red]najlepszy pies dnia[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=1]3 x uczestnik zawodów PT [/SIZE][/B]

[COLOR=darkred][B]Cassandra Moravia Heart - suka z CZ[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][B]PL testy hodowlane V1B[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][B]Fila Daker[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][B]niemieckie ZTP sg1A ([COLOR=red]najlepszy mozliwy wynik[/COLOR])[/B][/COLOR]
Karla Apologeta
PT
Rafa Ronia Gordius
PT
Kontra z Nory Susla
Pl test 13/15p.

----------------------------
[B]Mysle, ze jesli i Ty bierzesz pieniadze to masz wyniki prawda ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego miałabym odpowiadac, skoro Ty tego nie robisz na moja prosbe ?
Nie stac na odpowiedzi i wciaz odpowiadasz pytaniem na pytaniem.
Daleko tym nie zaszedłes jak widac ;)
Jedynie potrafisz oczerniac kiedy pali Ci sie grunt pod nogami. Ale to kazdy, kto nie ma osiagniec tak robi, bo tak jest najlatwiej, oczernic kogos - zasłaniajac swoje wady.

[B]Ja jestem TA DRUGA LIGA, zatem pokaz jaką PIERWSZA LIGA JESTES TY.[/B]

[B][COLOR=black]ps. Libor Helleport widział te filmy i uznał je za złe, po czym wytłumaczył mi, gdzie robilam błąd.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]I mysle, ze jest to normalne w nauce, ze jesli uczen popelnia błędy to nauczyciel je poprawia. [/COLOR][/B]


[B][COLOR=red]I po raz kolejny prosze o to, abys przedstawil swoje wyniki, poniewaz w dobrym tonie jest przedstawic siebie aby zrobic sobie reklame.[/COLOR] [/B]

Link to comment
Share on other sites

to teraz raptem się okazuje, że aby brać pieniądze za pozorowanie nie jest już potrzebna licencja tylko osiągnięcia jako przewodnik? :megagrin: to się dopiero nazywa dorabianie ideologii do faktu :laugh2_2:

miałaś odpowiedzieć na pytania:

[quote][COLOR=#000000]Dobrze, skoro powinno sie udowodnić jakim sie jest dobrym - a nie tylko mówić i budować mity wokół siebie mam kilka pytań:

1. Jakie psy zostały przygotowane przez LH do prestiżowych zawodów i z jakim wynikiem (nie mówię o pojedynczych treningach czy "odwiedzinach na ćwiczaku" ale o "zrobieniu" psa)
2. Z jakimi psami, gdzie, kiedy i z jakim wynikiem LH startował na zawodach (zawsze podkreślał, że jest profesjonalnym przewodnikiem psów)
3. Na jakich ważnych imprezach (konkretnie) pozorował LH.

Ponieważ dużo emocji wzbudza cena cyklu spotkań w CSP bardzo bym prosił również o podanie kosztów 8 weekendowych spotkań z LH (np Dni Dobermana).[/COLOR][/quote][COLOR=#000000]

oraz

[/COLOR][quote]napisz na jakich imprezach pozorowałaś w CZ a na jakich w PL (nawet jeśli to była tylko nauka pozorowania)[/quote]a w zamian wymieniłaś mi swoje osiągnięcia jako przewodnika psów z 14 letnim (jak twierdzisz) stażem :lol: choć ktoś już cię gdzieś podsumował, że bodajże 3 lata temu pisałaś na jakimś forum podniecona i zafascynowana jak to zaczynasz przygodę z psim sportem :diabloti: Ciekawa z ciebie persona - trza przyznać :loveu:

to co z odpowiedziami? czy dalej będziesz zmieniać temat aby zaciemnić prawdę?

ps
droga hes, już n-ty raz piszę, że wszystko co robiłem do tej pory znajduje się pod adresem (bez jakichś 14 lat wstecz kiedy to pierwszy raz nauczyłem psa komendy waruj - tego w odróżnieniu od ciebie nie liczę):
[URL="http://szkolenie.molos.pl/index.php/aquentin"]http://szkolenie.molos.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=13&Itemid=29[/URL]
nie moja wina, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem :loveu:

psps
[quote]
[B]ps. Libor Helleport widział te filmy i uznał je za złe, po czym wytłumaczył mi, gdzie robilam błąd.[/B]
[B]I mysle, ze jest to normalne w nauce, ze jesli uczen popelnia błędy to nauczyciel je poprawia.[/B][/quote][B]

to był trening z klientem bez "czujnego oka" LH co u innych uznałaś za zachowanie skandaliczne i niedopuszczalne - czemu zatem to robiłaś? i czy wzięłaś za ten trening pieniądze skoro już tak pilnie tematu pieniędzy pilnujesz?
[/B]

Edited by molos
Link to comment
Share on other sites

Jak dotad nie odpowiedziałes na zadne moje wiec po co ja mam odpowiadac ?

Za to wymienie twoje osiagniecia jako POZORANTA PIERWSZEJ LIGI.
Uczestnictwo w zawodach PT Łodz 2006, miejsce OSTATNIE, u tak pobłazliwego sedziego jakim jest pan Rurarz - ja tam mialam bodajze 193 ?
A Ty chyba 140 kilka ?
I drugi wynik jakze wazny wynik, Mistrz Klubu Boxera w konkurencji JEDEN BOXER i inne rasy, gdzie tylko boxer ma prawo otrzymac ten tytuł

GRATULACJE ! Tak trzymac.

Dziekuje zatem za twoje wyniki - nie doczekałam sie to je napisalam sama.
Zycze powodzenia w tworzeniu CSP, wielu chetnych na kurs czy seminarium i wesołych swiat.
[B]Dziekuje rowniez za ta inteligentna rozmowe - jak zawsze na pierwszoligowym poziomie.[/B]
Magdalena Bracka

ps. nazywam sie Magdalena Bracka a nie Libor Helleport wiec nie bede za niego odpowiadac. Napisz mu sms albo zadzwon i spytaj - tak bedzie prosciej.

Link to comment
Share on other sites

[B][QUOTE]
[B]to był trening z klientem bez "czujnego oka" LH co u innych uznałaś za zachowanie skandaliczne i niedopuszczalne - czemu zatem to robiłaś? i czy wzięłaś za ten trening pieniądze skoro już tak pilnie tematu pieniędzy pilnujesz?[/B]
[/QUOTE]
W przeciwienstwie do Ciebie nie biore pieniedzy ani od znajomych ani od nikogo innego pracujac na OSP O/Wroclaw

Pieniadze biore jedynie za szkolenie stacjonarne :)

Jak widac nie psuje psów - co jest wazna dosc sprawa i dostalam pozwolenie aby pracowac sama - od władz ZKwP O/Wroclaw
[/B]

Link to comment
Share on other sites

ok, moje osiągnięcia już rozkminiłaś (kłamiąc przy okazji) przy czym przednio się ubawiłem :lol:

zatem mamy jasność co do mojej skromnej osoby - to teraz może w końcu doczekam się rozkminienia LH o którym pisałaś same ochy i achy:

[quote][COLOR=#000000]Dobrze, skoro powinno sie udowodnić jakim sie jest dobrym - a nie tylko mówić i budować mity wokół siebie mam kilka pytań:

1. Jakie psy zostały przygotowane przez LH do prestiżowych zawodów i z jakim wynikiem (nie mówię o pojedynczych treningach czy "odwiedzinach na ćwiczaku" ale o "zrobieniu" psa)
2. Z jakimi psami, gdzie, kiedy i z jakim wynikiem LH startował na zawodach (zawsze podkreślał, że jest profesjonalnym przewodnikiem psów)
3. Na jakich ważnych imprezach (konkretnie) pozorował LH.

Ponieważ dużo emocji wzbudza cena cyklu spotkań w CSP bardzo bym prosił również o podanie kosztów 8 weekendowych spotkań z LH (np Dni Dobermana).[/COLOR] [/quote]
oraz o Tobie jako pozorantce (nieźle to brzmi :diabloti: )

[quote] napisz na jakich imprezach pozorowałaś w CZ a na jakich w PL (nawet jeśli to była tylko nauka pozorowania)[/quote]jakiś, khm, problem z tym? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zadnego problemu w tym, poniewaz [B]NIE JESTEM POZORANTEM[/B], ktory nadaje sie do tak ciezkiej pracy jaka jest pozorowanie na takiej imprezie.
Pamietaj, ze jestem druga liga.

[B]A skoro bawi Cie, to ze masz tak małe osiagniecia - to obrazasz swoich przyszłych klientów, poniewaz oni ponoc pojdą do Ciebie sie uczyc ?[/B]

[B][COLOR=red]Jak zatem maja uczyc sie obrony na Tobie, skoro nie posiadasz zadnych wyników?[/COLOR][/B]

I chyba jednak naprawde nie umiesz czytac, skoro piszesz po raz enty o L.H a ja po raz enty pisze ze nazywam sie troszke inaczej i nie jest w dobrym tonie abym pisała za kogos.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]co jest wazna dosc sprawa i dostalam pozwolenie aby pracowac sama - od władz ZKwP O/Wroclaw[/B][/QUOTE]
A ja mam taką prosbe aby wyjasnic to zdanie.
Co to za pozwolenie i na co. Oraz od jakich władz? Bo władza w O /ZKwP to cały zarzad oddziału i jak to oficjalne ustala to jest zapis w postaci komunikatów. Czy ja mogłaby prosic na priv ten komunikat i o co chodzi w tym pozwoleniu Zarzadu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IPO-wiec']zaden problem Laluna, masz na priv[/quote]
Dzieki jednak nie jest to oficjalna zgoda wiec prosiłabym aby nie formuowac w ten sposób bo moze byc inaczej zrozumiana. Oficjalna jest jezeli przejdzie przez Zarzad wtedy mozna sie powoływac.
W każdym razie dzieki za wyjasnienia.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie bylo to powiedziane PONOC na Zarzadzie a osoba, do ktorej teraz dzwonilas byla tego swiadkiem - jako ze ONA mi to przekazala natychmiast po tym co uslyszala. Mnie przy tym nie bylo. Ale zadzwonie za chwilke do "szefostwa" Zk naszego aby sie upewnic, ze nie pisze tutaj glupot.

Link to comment
Share on other sites

Zdanie ze bierzesz pieniadze za szkolenia i masz pozwolenie od Władz aby sama pracowac, zasugerowało mi ze masz pozwolenie od władz ze mozesz szkolic za pieniadze.
Dlatego mówiłam ze zabrzmiało to dziwnie, dlatego ze nasz oddział nie udziela pozwolenia osobom prywatnym na szkolenie za pieniadze.
Dlatego prosiłam Ci o wyjasnienie na co masz te pozwolenie.

Link to comment
Share on other sites

nie nie nie Laluna, na zwiazkowym terenie ani nigdzie w obrebie terenu nie pracuje za pieniadze

za pieniadze pracuje u siebie na swoim prywatnym placu szkoleniowym

pozwolone mialam to, ze mogłam pozorowac swoim psom i psom moich znajomych na naszym terenie zwiazkowym, nikomu obcemu nie pozorowałam - kto ze mna pracowal wie, ze nie brałam nigdy pieniedzy, byłoby to poza tym chore i niesmaczne brac pieniadze uczac sie dopiero

nawet jak dojezdzałam na plac do Wrocka nie brałam pieniedzy nawet za paliwo ani za korzystanie z mojego sprzetu, ktory przeciez tani nie jest a niszczy sie

Link to comment
Share on other sites

[quote]
[B]A skoro bawi Cie, to ze masz tak małe osiagniecia - to obrazasz swoich przyszłych klientów, poniewaz oni ponoc pojdą do Ciebie sie uczyc ?[/B]

[B][COLOR=red]Jak zatem maja uczyc sie obrony na Tobie, skoro nie posiadasz zadnych wyników?
[/COLOR][/B][/quote][B][/B]
bawi mnie zupełnie coś innego Hesiu, że prezentujesz wyniki PT oraz z egzaminów IPO robionych na "własnym" pozorancie (który był super a później okazał się tragiczny w Twojej ocenie ale czytający powinni już do tego przywyknąć - to taka wasza specyfika, taki folklor :) ) co wielokrotnie sama mówiłaś :) i próbujesz wcisnąć czytającym, że to ma wpływ na jakość pozorowania :) rozumiem, że to taka rozpaczliwa forma odwrócenia uwagi bo nie pozorowałaś nigdzie, na żadnej poważniejszej imprezie :) a jakoś wybrnąć trzeba, nie? :diabloti:

Nie jesteś Liborem Helleportem to fakt, ale jesteś jego najlepszym adwokatem będąc w kontakcie non-stop kolor (chociażby u siebie na forum) i pojawiasz się zawsze tam gdzie ktoś śmie choć jedno słowo krytyki napisać pod jego adresem i wyciągasz armaty, więc chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wypisać udokumentowane wyniki Libora Helleporta w psim sporcie i sprawa będzie jasna :) coś wybiórczo podchodzisz do tematu - każdy uważnie czytając szybko się zorientuje, że tych wyników nie podajesz bo ich prawdopodobnie po prostu nie ma :/ Ja kiedy planowałem w pierwotnej wersji imprezę z LH (Dni Boksera Klubu Boksera w PL) poprosiłem o napisanie kilku słów o sobie (nie w stylu "najlepszy szkoleniowiec z Czech, jeden z najlepszych pozorantów" co ma się nijak do rzeczywistości tylko konkretne fakty) - zgadnij jaką dostałem odpowiedź? LH poirytowany powiedział, że nie będzie nic pisał, że przecież w PL już go wszyscy znają... w Polsce być może (specyfika o której pisałem) ale gdzie jeszcze? no i nie dostałem nic. Ale cieszę się, że [B]DZIĘKI TOBIE[/B] jest okazja wyjaśnić to do końca :)

Jeszcze a propos Twoich osiągnięć jako szkoleniowca - pamiętam jak jedna z Twoich suk (czarna, nie pamiętam jak się nazywa), która przed obozem twoim zdaniem miała się okazać twarda, na obozie w Smoleniu zaskoczyła mnie "nieco" - po ucieczce (nie po próbie odwagi!) wystarczyło żebym się odwrócił i spojrzał jej w oczy aby zjechała z rękawa mając oczy jak 5 zł :/ Miałaś też super sukę Czarę, z super charakterem, która gryzła rewelacyjnie (mówiłaś nawet, że jestem jej ulubionym pozorantem i, że najbardziej lubi gryźć ze mną, pamiętasz?) ale tą sukę dla odmiany, jak się później dowiedziałem, sprzedałaś... z czego z resztą jesteś już znana w środowisku dobermanowym:) dla jasności - ja tego nie neguję jedynie stwierdzam fakt :) także może precyzyjniej opisuj swoje osiągnięcia szkoleniowe :) bo już nawet na PS ktoś dawno temu zwrócił uwagę abyś zamiast zmieniać psy jak rękawiczki zaczęła trochę bardziej krytycznie patrzeć na siebie jako przewodnika :)

życzę dalszych sukcesów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...