Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Mogli sie lepiej przyłożyć był by lepszy odzew...
Kiedys rozmawiałam o założeniu schroniska w Tryńczy ale kazdy na mnie popatrzył jak na walnięta....
Laszczyny sa niedaleko od Tryńczy nie wiem czy dobrze doradzam ale moze warto pogadac z Pania sekretarz Gminy Tryńcza jest wrazliwa na los zwierząt ja w tym momencie nie moge pomoc bo nie mam czasu na nic..... a i wyjeżdżam za tydzien i nie mogłabym tego kontynuować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']a możesz cos więcej napisać ? ona strasznie biedna była......[/QUOTE]

Koka była po przejściach , zmarł jej Pan i porzuciła ją rodzina. Była tak głodna,że w drodze do samochodu zobaczyła leżący chleb dla ptaków - połknęła nie gryząc. kiedy ją karmiłam połykała bez oddechu. Wcześniej zjadła swoje dzieci,zagłodzona, ledwie słaniajaca się na nogach trafiła do lecznicy a nastepnie do schroniska.
Zrobiliśmy co trzeba, podleczyli , wysterylizowali, odpchlili, jeszcze dostaje maści na uszy.
Właśnie udało nam się ją adoptować do Ruszelczyc , nie do budy tylko do domu, trafił się sympatyczny młodzieniec który pokochał ją od pierwszej chwili i ona cieszyła się na jego widok. To właśnie cudowne zakończenie uwieńczyłam wioząc ją do nowego domu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='karolciasz28']Dziewczyny podajcie mi numer konta żeby przekazać 1 %. Namawiałam nauczycieli w szkole (i nie tylko;)) i teraz karzą mi przynieść na jutro nr konta. Pls.:razz:[/QUOTE]
[COLOR=Red]
[B]Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt ,, Nadzieja''w Przemyślu
Numer KRS: 0000307418
Numer konta 03 1090 2750 0000 0001 0947[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...