Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Bezpośrednio na Orzechowce nie . Pośrednio poprzez :
[SIZE=3]STOWARZYSZENIE OCHRONY ZWIERZĄT "[COLOR=seagreen]NADZIEJA[/COLOR]"[/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]NIP 7952446741[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=seagreen]REGON 180338162[/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]KRS 0000307418[/SIZE][/FONT]
Nr konta
[SIZE=3][COLOR=red]03 109 02750 00000001 09476 057[/COLOR] [/SIZE]
[SIZE=3]Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Oj to szkoda,posrednio to ja raczej z tych nie za bardzo ufajacych jestem:razz:nauczona doswiadczeniem niestety.[/quote]

Alaa kuliżanko ty moja, a ja ci zaręczam że te pieniązki trafią zgodnie z przeznaczeniem - napisz tylko że na schronisko w Orzechowcach....:razz:
Ja tak samo wpłacam.....moja rodzina i znajomi i inne kuliżanki tyż...:eviltong:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Oj to szkoda,posrednio to ja raczej z tych nie za bardzo ufajacych jestem:razz:nauczona doswiadczeniem niestety.[/quote]
Schronisko w Orzechowcach jest schroniskiem miejskim. dlatego nie mozna na nie przeznaczyc jednego procenta. To musi byc fundacja lub stowarzyszenie przez ktore mozna dla nich przekazac kwotę, ale jeżeli to dla kogoś za trudne to nic nie poradzimy.

Link to comment
Share on other sites

to prawda co Weronika pisze ... :)

Słuchajcie w Fredropolu pod szkołą od dawna wałęsa się pies ... Panie proszą o pomoc w znalezieniu mu domu bo psiak na wolności daje sobie całkiem nieźle radę ale wiadomo ... nie jest to coś co to psiko powinno przechodzić ... dom to jego miejsce a nie tułaczki ...

Oto sierściuch, nawiasem mówiąc naprawdę cudowniasty :) nazwałam go FRED

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/48/c392201dc2b3c042.jpg[/IMG][/URL]

sprawa dość nietypowa więc czy macie jakieś pomysły?

Szpilka albo Zielony proszę o ogłoszenia na forum przemyskim. Zastanawiam się nad ogłoszeniem w prasie ... podhalan odnalazł właściciela może i temu się uda? Szpilka co myślisz?

[COLOR=red]SPRAWA JUŻ NIEAKTUALNA ...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja zapraszam na wątek naszego wspaniałego Centa, założony przez [B]Gusię0106[/B] :Rose:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-cent-przerazliwie-smutne-oczy-w-orzechowcach-odda-wszystko-za-dom-129057/[/URL]
[CENTER]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2571/cimg1580eh3.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']
Watkow jest o duzo za duzo a jest z 10 na ktorych totalnie nic sie nie dzieje i dziennie zagladne ja - raz[/quote]
Wątków jest dużo, ale nigdy nie wiadomo, którym psiakiem ktoś może się nagle zainteresować.
Ja staram się pisać na swoich wątkach codziennie...

Link to comment
Share on other sites

Starasz sie ale nie dajesz rady bo jest ich za duzo jest kilka watkow, na ktore nie zagladasz po 3 dni. Watek na dogo nie oznacza automatycznie domu dla psa, a robienie takiej ilosci watkow mija sie z celem lepiej robic same ogłoszenia zaznaczajac na głownym watku ze dany pies nie ma watku ale ma ogłoszenia bo mimo ze zdarzało sie ze przez samo dogo psy znajdowały domy to zdarza sie to o wiele rzadziej niz ze znajdowały dom z ogłoszenia a wiec watek na dogo to mała szansa na dom ogłoszenia sa szansa, a zeby zrobic ogłoszenia pies watku nie potrzebuje. Takie jest moje zdanie i go nie zmienie bo chodziły głosy ze jest za duzo watkow kiedy było ich ponad 20 obecnie jest ich ponad 30 a tych z Twoimi namiarami około 20, nie umiemy tego opanowac

Link to comment
Share on other sites

Szpilka, tylko, że psiaków jest 200. Nie wiem jak my damy radę sami poogłaszać je wszystkie. Pies, który ma wątek przeważnie jest ogłaszany jeszcze przez pomocnych dogomaniaków, którym w tym miejscu chcę bardzo podziękować.
Chyba nie jest niczym złym, że pies ma wątek. Nie wszyscy wolontariusze Orzechowscy muszą na niego zaglądać. Może przypadkowo trafi na niego ktoś, kto zechce w jakikolwiek sposób pomóc, której to pomocy bez wątku pies by nie otrzymał. Nie raz już przecież tak było.
Pamiętasz, ile czasu ciągnął się, np. wątek Irokeza ? I dzięki hopaniu trafiła na niego Madzia.
Rozumiem, że wątków jest tak dużo, że niejednokrotnie jedna osoba nie jest w stanie wszystkich ogarnąć, ale z 2 strony kto wie, czy przez brak wątku nie odbieramy psiakowi szansy na dom ?
Myślę, że gdyby taki Boruta miałby wątek założony wcześniej, już dawno byłby w domu. A kto by pomyślał, że będzie o niego tyle telefonów...
Czasami zakładamy wątki z myślą, że psiak szybko znajdzie dom bo jest ładny, młody etc. (Agata, Kenia...) ale te ciągną się miesiącami.
Jeśli ktoś chce pomóc naszym psiakom zakładając im wątki, napewno nie odmówię. Tak samo, jeśli ktoś poprosi mnie o założenie wątku jakiemuś psu...
Mam nadzieję, że niedługo któryś z naszych dogomaniackich psiaków znajdzie domek i "zwolni miejsce" dla innego...

Link to comment
Share on other sites

Sa osoby ktore zawsze nam pomagaja w ogłoszeniach wystarczy podesłac im teksty i zdjecia - nie trzeba do tego watku. Pisałam o tym ze niektore psy maja domki u dogomaniakow ale jednak wiekszosc psow znajduje domy poza dogomania a ludzie, ktorzy adoptuja te psy nawet nie słyszeli o dogomanii - znajduja psy z ogłoszen. Lepiej zrobic kilka watkow psom ktore naprawde sa w potrzebie a reszcie tylko ogłoszenia i wtedy nawe mozna miec 200 psow z ogłoszeniami ale bez watkow. Co do "zwalniania miejsca" to uwazam ze watków jest za dożo i trzeba je ograniczyc i jak jakis pies znajdzie dom nie zakładac kolejnego watku, rozmawiałysmy juz na ten temat jakis czas temu kiedy watkow było mniej i miało tyle zostac niestety jak widac rozmowa nie poskutkowała bo ilosc watkow zwiekszyła sie o conajmniej 10

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo, to rozmawiałyśmy o tym w zeszłym tygodniu i od tego czasu z mojej strony powstał wątek właśnie dla psiaka w nagłej potrzebie - Kojaka.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cindy-jenny-od-10-lat-niczyje-zapomniane-za-co-one-jeszcze-nas-kochaja-127178/[/url]
Kolejny edytowany dziś wątek, na podwójny...

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie dyskutuję na ten temat, powiedziałam co miałam.

[B]Szpilka[/B], masz może fotki jakichś staruszków, których nie mamy na stronie ? Np. tą sunię, która jest w boksie z Nelą ? ...robię ten album, o którym było wspominane kilka stron wcześniej i chcę dodać jak najwięcej naszych starowinek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...