Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='albiemu'][B][COLOR=red]Jakiś ANIOŁ a raczej ANIELICA zgłosiła nas do konkursu KRAKVET i właśnie otrzymałam meila ... słuchajcie wiecie że jesteśmy na 2 miejscu z szansą na pierwsze??? WAZNE głosować można jedynie do 31-12-2008 roku więc spróbujmy :)[/COLOR][/B]



[B][COLOR=red]Błagam o głosy słuchajcie :) wiem, że sucha karma się kończy więc jak najbardziej skoro już ktoś nas zgłosił kontynuujmy to :)[/COLOR][/B]

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9075"]Forum o psach i kotach[/URL][/quote]

jako ważne przenoszę :)
-----------------------------------------------



Weronika dzięki wielkie za przekazanie jutro Rekińczyka w trasę do DT :)

[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/6184/cimg0461gz2.jpg[/IMG]
Jutro Rekińczyk i kto następny??? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Takie małe pytanie, czy ktoś w ogóle wiedział że schronisko zostało zgłoszone...?
Ja się nie mogę zarejestrować jeszcze od poprzedniego głosowania :angryy:[/quote]

nie wiedział nikt, dzisiaj dostałam meila ....

Ale ile damy radę tyle zrobimy :)

Ja nie zagłosuję z pracy, w domu kompa brak i co najgorsze MAŁO CZASU ...

Link to comment
Share on other sites

Rekińczyk rusza jutro rano. Przywiozę go do siebie, mam nadzieję ,że mój finek go nie obedrze ze skóry. To straszny zazdrośnik, koleżanka mi zostawiła papuszkę na swięta , kiedy sie do niej zbliżam to Finus dostaje szału zazdrości.
Bedzie dobrze i cieszy mnie to że Rekińczyk jedzie:lol: dobrze, że jest DT.:lol:

Link to comment
Share on other sites

miałam nie pisać ale ... refleksje ze Świąt

Przespałam te Święta bo tak łatwiej mi było, nie mam czasem sił cierpieć wiecie ... Wielkie radości mieszające się z wielkim smutkiem bo pies dom znalazł kiedy na jego miejsce dwa nowe ktoś tak bardzo zawiódł lub zastrzelił - tak zycie stracił nasz orzechowski Dziadzio :-( właśnie w Święta.

Orzeszki nie wiedziały, że Święta są, dla nich to kolejne dni dokładnie
takie same jak poprzednie. Te same zapachy, te same deski bud, ta sama miska i kumpel z boksu obok plus jakiś nowy wprowadzany za bramę do swojego nowego "domu" bo Pani umarła i stał się problemem, bo ktoś wywalił, bo ...

Dla wielu ludzi zapach pieczonych ciast tylko na Święta, ludzie przy których jak zawsze samotni chociaż raz chcieliśmy się czuć piękniej bo bardziej potrzebni, choinka gdzieś w kącie domu która oko cieszyła ... tyle nowego, krzątaniny, telefonów i dzwonków do drzwi.

Ja w tym roku byłam sama, aby zrozumieć, nie piekłam ciast, nie było dzwonka do drzwi, nie wyglądałam piękniej dla rodziny przy której tak samotnie i wydawało mi się że tak silna dam radę.

To był najbardziej przeklęty czas, najbardziej samotny bo ze świadomością ludzi i totalnej beznadziei - tak czują się zapewne nasze orzeszki codziennie i nie ważne czy sa Święta czy nie. Niby jest ktoś a nie ma.

Musimy szukać im domów, wyciągać za wszelką cenę niech nie będą same przy nas ...

Link to comment
Share on other sites

Albiemu , czy ty musisz mnie wzruszać aż do łez:lol: Każda wyzyta w schronisku, to przeżycie, ciągle zadaję sobie pytanie, dlaczego ludzie tak wspaniałym i wernym do końca istotom , szykują taki los. Czasem są to przypadki nieuniknione ,ale w większości człowiek mu gotuje ten los.

Rekińczyk już w drodze do Warszawy , :multi:szczęśliwej podróży kochany. :multi:
Jaki on sympatyczny, aż ściska za serce, pogodny , wesolutki ze smutnymi oczami. Nie chciał odemnie iść, podobało mu się w domu. Myslę ,że tam też będzie miał dobrze.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...