Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Estowa']Mieszkam 3 kilometry od tego schrona, kiedyś (chyba 2 lub 3 lata temu) na wakacjach byłam z przyjaciółką u szczonków i pracowałyśmy. Zawsze (najczęściej 2 razy do roku) organizuję akcje w szkole. Teraz właśnie trwa akcja do 13 listopada. Zbieramy kasę i mam pytanie, czy przekazać pieniądze schronisku, czy samodzielnie zakupić karmy i przekazać karmy?

Niedługo i Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu pomoże zwierzaczkom. Z góry dziękuję za odpowiedź.


Wypowiedź skopiowana z poprzedniego tematu o schronie w Orzechowcach[/QUOTE]


Ponawiam :D
I proszę o odpiowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estowa']Ponawiam :D
I proszę o odpiowiedź[/quote]

Estowa - odpowiedzi udzieliłam ci na innym wątku orzechowskim i przekierowałam cie tutaj....:eviltong:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-w-orzechowcach-nie-zostawiajmy-ich-bez-pomocy-102118/index279.html"]Tragedia w Orzechowcach - nie zostawiajmy ich bez pomocy![/URL]

A co do pomocy to nawet najmniejszy gest sie liczy. W schronisku idzie na lepsze, nowy kierownik i pracownicy naprawde starają sie o zwierzeta i trzeba ich wspomagać ile sie da. Schronisko ma swoje konto od niedawna / nie Sara/
i mozna tam wpłacac pieniądze lub jesli wolisz możesz zakupic karme we własnym zakresie. Pozdrawiam cie serdecznie - może sie do nas przyłączysz ? __________

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ wątek Poziomki został zamknięty(na szczęście ! ) pozwolę sobie ostatni post na ten temat umieścic tutaj.
Byłam dziś sprawdzić ten dom.Nie dałabym tam nawet myszy,nie mówiąc o kocie czy psie.Rozmawiałam również z Artkiem i z p.Romą.Dalsze losy Poziomki jak również miejsce jej pobytu uzgodniłam z nimi.Pani Roma wycofała zgodę na adopcję do Niemiec,będziemy nadal szukać dobrego domu w Polsce.
I to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

Piszę w imieniu Gagaty, która chwilowo nie ma dostępu do netu.

"Wet, wzięłaś na swoje sumienie życie Pani Romy i życie Poziomki. Pamiętaj, że ktoś Cię kiedyś z tego rozliczy."

Swojego zdania nie wypowiem, bo nie dość, że zaśmiecałabym wątek, to z pewnością dostałabym bana.

Orzeszki przepraszam za ten wtręt :oops:

Link to comment
Share on other sites

...jest już w Orzechowcach siostra Poziomki. Suczka odkąd trafiła do schroniska, ciągle siedzi w budzie, rzadko się pokazuje, boi się ludzi. Kiedy ktoś chce ją dotknąć - reaguje agresją.
Niedługo z Poziomką stanie się to samo. Gratuluje Pani Wet-siostro, to rzeczywiście nazywa się miłością do zwierząt... :flop:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']A może ktoś [U]normalny[/U] porozmawiałby jeszcze z p. Romą co do ten adopcji do Niemiec ? Może by się jeszcze udało...:shake:[/quote]

Neczka ! Pani Roma jest poważnie chora ! Czeka ją operacja ! Tylko osoba bez sumienia mogła do niej w tej sytuacji zadzwonić i robić wodę z mózgu.
Myślę, że nie należy jej w tej sytuacji niepokoić i stresować nawet Poziomką. Ona musi żyć dla pozostałych psów , ktorym jest bardzo potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Zmieniam temat, zgodnie z przeznaczeniem tej strony. Otóż jak nasze stowarzyszenie Nadzieja ,wysyłało pisma do szkół o pomoc to w schronisku nie było konta i podałam konto Stowarzyszenia. Dobrze by było jeszcze raz podać tłustym drukiem konto schroniska, bo Ci ktorzy nie maja zaufania do Stowarzyszeń mogliby wpłacac bezpośrednio.
Korzystając z wejście na stronkę [SIZE=4]Dziękuję wszystkim[/SIZE] , którzy tak ofiarnie pomagają Orzechowskim zwierzakom aby przetrwały zimę.Zwłaszcza młodzieży szkolnej w szkołach podstawowych , gimnazjach i średnich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...