Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='becia66']Powiem co mnie brakuje u nas przeglądając stronki innych schronisk.
[COLOR=blue]1. Za Tęczowym Mostem[COLOR=black]- musi być ten dział bo niby gdzie Zeniu, Jerry, Babunia i inne nasze kochane psiaki które odeszły znajdą spokojne miejsce dla siebie...[/COLOR]
[COLOR=blue][COLOR=blue]2. Szczeniaki do adopcji - [COLOR=black]bo teraz trzeba przekopać całą strone psów do [/COLOR]
[COLOR=blue]adopcji żeby jakiegoś znależć[/COLOR]
[COLOR=blue][COLOR=blue]3. Adopcje wirtualne - [COLOR=black]coraz więcej osób deklaruje chęć adopcji wirtualnych[/COLOR]
[COLOR=blue]trzeba więc wyraznie napisać kto i jakiego psa bierze pod swoją opiekę.[/COLOR]
[COLOR=blue]Atos / Jankes / np. ma opiekunke wirtualną, p.Barbarę J. z Warszawy ktora zobowiązała się do comiesięcznych wpłat dla niego - coraz więcej osób pyta o tę forme adopcji i nie możemy tego zaprzepaścić.[/COLOR]

[COLOR=blue]Pisałam też wcześniej że zakładka ,, Zanim zaadoptujesz'' i ,,Warunki adopcji'' powinny być razem. Tam też powinna znależc sie kopia umowy adopcyjnej.[/COLOR]

[COLOR=blue]Strona nasza powinna być czytelna i nieskomplikowana w obsłudze.[/COLOR]
[COLOR=blue]Tyle ja. :razz:[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]

No i koniecznie dział : w nowym domku !
bardzo lubie patrzeć na przemiany jakie zachodzą po adopcji. Psiaki zmieniają się nie do poznania. Jakie one są szczęśliwe .......:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']No i koniecznie dział : w nowym domku !
bardzo lubie patrzeć na przemiany jakie zachodzą po adopcji. Psiaki zmieniają się nie do poznania. Jakie one są szczęśliwe .......:loveu:[/quote]
A "w nowych domach" nie wystarczy ? :diabloti:

Ja się zgadzam z Becią w 101% ;)
No i rzeczywiście, przydałyby się aktualności... jak tylko porobimy foty, trzeba będzie napisać o sterylkach.

Link to comment
Share on other sites

super że strona ruszy, martwie się bardzo bo adopcje stanęły w miejscu i moje drogie dogomany kurcze trzeba na gwałt rękawy zakasać i ruszać do dzieła. Niestety obawiałam się tego, że jak poprawi się w schronisku ludzie stracą pęd do adopcji psów bo im lepiej. Jedno ważne - [B]W SCHRONISKU PSOM NIGDY LEPIEJ NIE BĘDZIE BO TO NIE DOM[/B] - dostaja to co powinny mieć zawsze zabezpieczone, jedzenie, pomoc medyczną ale nie jest to ich dom więc naprawdę trzeba dalej nie zwalniając tempa domów szukać.
Trzeba ruszyć ze schroniskiem do ludzi bo ludzie do schroniska coś ruszyć nie chcą. Narazie zbieram sobie pomysły i analizuje ale przyznaje sporo pracy nas czeka bo stanęło wszystko i przepełnienie schroniska coraz bliżej.

Zielony strona, cholernie się cieszę że z nią ruszasz bo już po Mielcu wiemy jak strona jest skuteczna. To pierwszy krok do ludzi ze schroniskiem i najważniejszy więc nie martwię się bo w Twoich rękach to jest i naszych jako wsparcie. Całuję Cie mocno Żabeczko.

Ja nadal odcięta ale pomogę ile dam radę bo naprawdę musimy sie w garść brać wolontariacie i to szybko. Kolejne szczeniaki doszły do schroniska, coraz więc psów - więcej przychodzi niż wychodzi i naprawdę to problem olbrzymi.

Link to comment
Share on other sites

Zielony co do strony

[B]Moja wielka prośba o zakładkę - ONI POMAGAJĄ[/B] - masa ludzi pomaga i czas zacząć im dziękować bo gdyby nie oni to wiele by sie nie dało ...

myslałam o zrobieniu działu - [B]blisko tęczowego mostu[/B] - są psy którym czas biegnie szybciej i tutaj warto dać je bardziej wyróżnione bo czekac nie mogą z uwagi na stare psie serce, dodawać tez psy chore wymagające leczenia, specjalnych karm itp w związku z ratowaniem zycia.

Nie wiem co o tym myślicie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Zielony co do strony

[B]Moja wielka prośba o zakładkę - ONI POMAGAJĄ[/B] - masa ludzi pomaga i czas zacząć im dziękować bo gdyby nie oni to wiele by sie nie dało ...

myslałam o zrobieniu działu - [B]blisko tęczowego mostu[/B] - są psy którym czas biegnie szybciej i tutaj warto dać je bardziej wyróżnione bo czekac nie mogą z uwagi na stare psie serce, dodawać tez psy chore wymagające leczenia, specjalnych karm itp w związku z ratowaniem zycia.

Nie wiem co o tym myślicie[/quote]

Jestem jak najbardziej ZA........:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaB']Nie wydaje mi się żebym zasłużyła na zaszczyt nazwania się Orzechowskim wolontariuszem ale jeśli mogę dodać swoje zdanie to strona powinna być bardziej aktualna-wprawdzie pieski z działów "do adopcji" są ekspresowo przenoszone do "nowych domów" ale aktualności są sprzed czterech miesięcy.A przecież w schronisku tak wiele się dzieje.Czasem takie opisy tego co się robi dają "impuls" nowym osobom żeby też pomóc.Tak było na przykład w moim przypadku...[/quote]


[SIZE=5][B][COLOR=Purple]Aktualności - [COLOR=Black][SIZE=2]faktycznie ,,siedzą '', a przecież w schronisku cały czas sie coś dzieje......nowe boksy, sterylki zafundowane przez szwedzką Fundację Chans itd. i bieżące wiadomości o samych zwierzętach......
Żabciu - udżwigniesz to czy potrzebujesz pomocy ???
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie o tym dobrze że jak ktoś chce aby coś nowego znalazło się na stronce to zawsze może mi to przesłać a ja to dodam bez problemu... Bo pisarz ze mnie żaden.

A wyobraźcie sobie że wstajecie rano i stronki wolontariuszy nie ma i nikt nie pamięta co na niej było żeby ją odtworzyć :eviltong:
Może teraz wpadną nowe wizje ;)

Kasiek co do "blisko TM" proponuję "najbardziej potrzebujące" czy coś w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie pozwole skrobnąc dwa słowa apropos stronki... przede wszytskim jak juz tu zostało napisane to srona musi tetnic życiem... musi ciągle sie zmieniac , gnać do przodu.. a jest o czym pisać.. strona musi pokazywac ,że przecież to co zostało wywalczone gna do przodu ...
musi przyciągać i i zainteresować...

galeria psiaków na bieżaco w miare mozlwiosci aktualizowana i posergegowana.. tak żeby nie motac się w szukaniu psisków... pasowłaby niunki jakoś pogrupować... szczeniaki, starszaki,kociaki, tęczowy mostek, itp. żeby to wszystko było przejrzyste i wyraźne


tak jak napisała becia wirtaulana opieka to bardzo ważna kwestia.. która nie powinna zostać pominięta...


i jakies ogłoszenia, relacje z różnych akcji itp. to co potrzeba na bieżąco :D


trzymam mocno kiciuki za njuuuu imidż strony::p



:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie głosu zabierac nie powinienem , ale chciałbym tylko zwrócic uwagę na niestety ograniczone możliwości Żaby ( nie mam na myśli braków samego Żaby tylko stan liczbowy ... jest jeden ) :) ...

ps . Żabol przydałby sie dział " kto kogo nie znosi " :):) byłby niezwykle na czasie i moim zdaniem pobiłby rekordy popularności :):) ( jakby kto nie wiedział to żart ) ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Pewnie głosu zabierac nie powinienem , ale chciałbym tylko zwrócic uwagę na niestety ograniczone możliwości Żaby ( nie mam na myśli braków samego Żaby tylko stan liczbowy ... jest jeden ) :) ...

ps . Żabol przydałby sie dział " kto kogo nie znosi " :):) byłby niezwykle na czasie i moim zdaniem pobiłby rekordy popularności :):) ( jakby kto nie wiedział to żart ) ....[/quote]

może i żart ale tak by pewnie niestety było.....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to prawda bywało dużo lepiej i fajniej Rafciu, ale ja nie nastawiam się na nic. Siedzę sobie bezpiecznie w swojej norce i wychodzić z niej wychodzę ale tyłem bo lepiej dostać kopa w doope niż w nos :D
Jedno się w nas nie zmienia - miłość do zwierząt i to sobie cenię i o tym nie zapominam.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu Was ciągle poczytuję, ale tyle się u mnie dzieje ostatnio, i to niedobrze, że czasu brakuje :shake:
Żabo czy ja mam wykonać projekt strony, tak jak pisałam w ostatnim mailu?
Co do aktualności na stronie, to można tam będzie wrzucić (w aktualnej czy nowej wersji) system newsów, bardzo prosty w obsłudze.
Tyle ode mnie, trzymajcie się Orzeszki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']A ja miałam dzisiaj przyjemność poznać [B]Miśkę84[/B], która podarowała naszym psiakom jedzonko :) Wielkie dzięki jeszcze raz, Martuś :Rose:

Się zaczerwieniłam :oops::oops::oops: :roll::crazyeye::crazyeye:
PS. Fajnie było Cię poznać w realu:p i to nasze odprowadzanie:eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...