Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Sorrki że z innej beczki ....
Zdrapka już w domku , operacja udana , śpi sobie teraz w swoim posłanku .....
Podziękować chciałbym i za Zdrapkę i od siebie .....
Halci , Albiemu , Zespołowi " Doktorka " w Rzeszowie oraz wszystkim tym dla których los Zdrapki obojętny nie był i nie jest .....
DZIĘKI SERDECZNE
U Halci było super ... czułem się jak u siebie ( przenocowaliśmy z Zdrapką u Niej , Zdrapka zdemolowała pokoik za co przepraszam Halciu ...zapomniełem z tego wszystkiego po Niej posprzątać .... odrobię jakoś ) ....
Kaśka w piątek nawet z pracy się urwała dla Zdrapki ....słów mi brakuje by wyrazić wdzięczność.....

Teraz Zdrapka śpi a ja się znietrzeźwiam odrobinę i cieszę okropnie że się udało ....
U Halci Zdrapka wstawała a u siebie śpi jak suseł i choć Halciu było mi i Zdrapce u Ciebie jak w niebie to jednak muszę przyznać że dobrze zrobiłem wioząc Ją do domku ....
Tu wyraźnie czuje się bezpieczniejsza .... śpi jak nic i do góry kopytkami się wywraca ....

Co do nowin to .... a powiem .... Zdrapka jest rodowodowa ( wszelkie pytania o numer od ręki pakuję do kosza .... nie będę psiaka męczył zaglądaniem pod pachwinę po operacji ani sobie du... zawracał pierdołami )

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WAM SERDECZNIE

ps . Wet - Siostro nie oceniaj się tak źle ... ja też mam taką tendencję do sugerowania sie zdaniem innych osób oraz złej samooceny osobiście ...
Ale jak sobie wszyscy dadzą przez to spokój to kto tym psiakom będzie pomagał ?
Do góry głowę radzę trzymać ( choć to nie łatwe ) i nie zrażać się zbyt szybko ...

Pozdrawiam Rafał

Link to comment
Share on other sites

Mnie po prostu trafia:angryy:,że człowiek chce pomóc,a tu co i rusz coś wychodzi nie tak...Ja to w ogóle jakaś taka pechowa jestem...:shake:Nie wierzę w przesądy,ale urodziłam się13...w piątek...:oops:
No a dziś to mi całkiem ręce opadły...
Nie po to weszłam do nowego stowarzyszenia,by się wycofywać...Tylko po prostu zaczynam powoli oczka otwierać i nie podoba mi się to,co widzę...:shake:Jak pomagać,skoro ktoś z uporem maniaka nie chce pomocy???

Link to comment
Share on other sites

Szpilko mi nie zależy na rodowodzie Zarki .... dla mnie czy ma rodowód czy nie , czy jest z lini amerykańskich krótko łapych Husky ( bardzo wytrzymałe i silne ) jest obojętne ...dla mnie to od ręki był psiak kochany i najpiękniejszy ( choć o rodowodzie nie wiedziałem ) i to czy ma numer czy nie, dla mnie różnicy nie robi ...
Co do osób dla których rodowód jest ważniejszy od psiaka .... a idzcie do diabła powiem .
Najważniejsze Szpileczko jest to że Zdrapek ma duże szanse by być zdrowym , pięknym i mam nadzieję szczęśliwym psem :)
Strasznie się cieszę że się udało ...wybaczcie że od rzeczy trochę piszę ale ledwie spałem i stresu trochę było hehe

ps. pomagać tym którzy chcą by im pomagano .... a tak naprawdę pomaga się psiakom nie ich opiekunom a te napewno Twojej pomocy nie odrzucą .... szkoda tylko że właśnie przez opiekunów psiaki maja coraz gorzej ....

Link to comment
Share on other sites

Malagos ale ja tu nic takiego nie zrobiłem ... Ja tylko po perypetjach trafiłem na profesjonalistów ( profesjonalistki ) z " Doktorka " ... To dzięki takim Wetom psiaki mają lepiej ( tu muszę wspomnieć pewną osobę z Lublina dzięki której Zdrapka nie ma już guza na łapce ... wiem o tym że osoba ta ma niechęć do wyjawjania personaljów więc podawać ich nie będę :) )
Dzięki Malagos .... ciekawe co tam u Arktika ? .... może kiedyś .... nic nie obiecam ale jak Zdrapka dojdzie do siebie ....
ok to wątek Orzeszków więc dość o Zarce ... ma swój wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102285&page=60[/URL]

ps . Mam nadzieję że Albiemu i Kudłata dojechały już do rzeszowa ....

Link to comment
Share on other sites

dojechały a ja idę do łóżka bo zdycham i to nie na żarty .... nie wiem co mnie dorwało ale się nie dam!

Dziewczynki już w swoich domach bezpieczne i to najważniejsze. Wybaczcie że nie napisze więcej ale ledwo na te swoje gały widzę i muszę iść spać ....

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wet siostro,oczywiście że działaj dla psiakow.Nas też szkalowano,niektórych wyzywano,nam to koło d...a ,grupka sie powieksza i scala co strasznie mnie osobiście cieszy.Czasem byłyśmy wsciekłe,czasem ich głupota zwalała nas z nóg,ale da się jesli kocha sie psy .Rafał,nie ma za co dziekować,demolki nie widze a Zdrapka wiedziałam ,ze na swoim terenie bedzie spokojniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Najsmutniejsze jest to,że całkowicie straciłam poparcie TZ...kazał mi dać sobie spokój i wszystko zostawić...Ale pomoc zwierzakom to mój cel i sens życia,nie dam go sobie odebrać...Mój TZ mówi,że to bez sensu,że tylko sobie wrogów narobię,że i tak nie pomogę,że ...itd itd itd...Mam dość jego i jego gadaniny...NIE ZAMIERZAM PRZESTAĆ POMAGAĆ ZWIERZAKOM.NIKT NIE MÓWIŁ,ŻE TO BĘDZIE ŁATWE...

Link to comment
Share on other sites

...a mnie rowniez dookola wszyscy tak mowia, ze to bez sensu, ze swiata nie zmienie. Dla dla mnie wazne jest to, ze ratuje ten swiat dla kilku zyc! I wiesz co Wet- nie my dwie wyslu****emy tych "kazan" i gdybysmy sie poddali, to oznaczaloby wywieszenie bialej flagi, zwykle tchorzostwo. Czasami sami zalamujemy rece i placzemy.. ale to wszystko ma cel! To co robisz jest WIELKIE.. to co wszyscy robimy jest WSPANIALYM DZIALANIEM na rzecz bezbronnych, pokzywdzonych "ludzi"...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli My Się Poddamy-kto Będzie Pomagał Zwierzakom???
Macie Rację-nie Można Się Poddać...
W Jedności Siła,a Nas,dogomaniaków Jest Coraz Więcej.
I Jeśli Dzięki Nam Choć Jednemu Zwierzakowi Polepszy Się Los-to Już Coś.a Z Tego Co Widać Na Stronach "już W Nowym Domu..."-pomoc Przyszła Dla Wielu Psich I Kocich Istnień...
Nasza Praca Ma Sens!!!
Choć Okupiona łzami,złością,żalem,kłótniami Z Tz...

Tak Trzymać!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wet - I ja wzorem szanownych przedmówczyń powtórzę " TAK TRZYMAĆ " i myślę że mam prawo tak powiedziać, jako posiadacz patentu na sprzęt pływający :)

Chcesz zobaczyć cel ? Popatrz na zwierzaki które jedzą z rąk takich osób jak Żaba , Albiemu , Becia , Halcia , Kudłata , Neczka oraz wielu wielu innych .....Popatrz na wątki psiaków w DS czy DT ..... Jak będziesz w moich stronach , zapraszam do Zdrapki ( taki mój niewielki wkład w los schroniskowych zwierzaków ) zobaczysz wtedy co to satysfakcja i szczeście z samej możliwości pomocy " mniejszym braciom " ......

A gadaniem innych się nie przejmuj .....
Gdybym przejmował sie gadaniną , to dzięki " ZRZESZONYM LUDZIKOM OD SZPICY " Zarka by domku nie miała .... bo to ponoć złe psiaki i tylko dla wybrańców .... tylko dziwne że dla wybrańców będących w klubie tych " Zrzeszonych " ......

Jeszcze raz podkreślam .... jeśli sprawia Ci przyjemność pomaganie zwierzakom , nie rezygnuj , nie poddawaj sie , Ty sama zasługujesz na szacunek taką postawą a zwierzaki zasługują na Twoją pomoc .....
Ja powtarzać będę do znudzenia " TAK TRZYMAJ "

Link to comment
Share on other sites

Ale ja to Szpilko nie do Ciebie pisałem tylko do tych co papierek ważniejszy od psiaka ....Wiem że Ty inna jesteś co po avatarku i Sarze widać :) ale sama powiedz czy nie jest słodka ta Twoja Królewna ? a papier ani mi ani Tobie do kochania potrzebny nie jest i świetnie o tym wiem ....

Link to comment
Share on other sites

Już któraś z kolei osoba powtarza mi,że z takim imieniem...:evil_lol:Chyba muszę zmienić imię...:eviltong:(Kto nie wie-mam na imię Nadzieja,dla znajomych i przyjaciół Nadia:lol: )...
Celu nie widzi mój TZ.Ja go widzę na co dzień.Moja Tyrsa(z awataru czy jak mu tam)-adoptowana ze schroniska w Raciborzu prawie osiem lat temu...Słodka,cudowna suczka...Mój Koli(wcześniej Miki)-adoptowany w styczniu,wyczytałam go w "Moim Psie",potem się okazało,że to pies DOGOMANIACKI...:loveu:(Nadzieja dla Mikiego,radomski trójłapek już w swoim domu w Przemyślu)...
Tylko trafia mnie:angryy:,że wciąż tyle psiego i kociego nieszczęścia wokół nas...I wciąż tak mało tych,co pomagają...
Przypuszczam,że wiem,kto nagadał pani Romie,ale nie mam pojęcia,jaki miał w tym cel...Bo na pewno nie było nim polepszenie losu zwierzaków...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]świat okrutny i zły[/SIZE]
[SIZE=4]brak w nim miejsca na psy[/SIZE]
[SIZE=4]niepotrzebne[/SIZE]
[SIZE=4]samotne[/SIZE]
[SIZE=4]niechciane[/SIZE]
[SIZE=4]ten za stary[/SIZE]
[SIZE=4]kaleki[/SIZE]
[SIZE=4]temu nie dam opieki[/SIZE]
[SIZE=4]ten niech zdycha[/SIZE]
[SIZE=4]samotnie[/SIZE]
[SIZE=4]pod bramą[/SIZE]
[SIZE=4]jak w tym świecie mam żyć[/SIZE]
[SIZE=4]czy mam nieczułą być [/SIZE]
[SIZE=4]czy mam zamknąć swe oczy[/SIZE]
[SIZE=4]i serce[/SIZE]
[SIZE=4]świat okrutny i zły[/SIZE]
[SIZE=4]brak w nim miejsca na psy...[/SIZE]
[SIZE=4]jak to dobrze że jest[/SIZE]
[SIZE=4]DOGOMANIA...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jest jak jest i nie ma co narzekać, bo to w niczym nie pomaga. Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie przeszkadzał i szkodził w czymś co jest dobre. Trzeba robić swoje za wszelką cenę i nie patrzeć się na innych bo w ten sposób nic się nie osiągnie. A jeśli zaczniemy im ustępować to dopiero się rozbestwią a to trzeba tępić!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...