Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Beciu Ty się zgłosiłaś za najbardziej odpowiedzialną osobę w ostatnią sobotę, więc Ci napiszę jak i reszcie ekipy że J. jest bardzo zadowolony i wdzięczny nam za wszystko co zrobiliśmy, a szczególnie za budy! ;) I żałował że nie wiedział o Waszych odwiedzinach.

Link to comment
Share on other sites

To żabie zagadki,albo o wodzie do Kasi,albo o odpowiedzialności....W rewanżu,bedziemy b.wdzieczne jak zrobi coś z tą bramką naprzeciw wejscia ,to wystarczy 15 min.zmienic 3 deski,bo bedziemy zmuszone prosić Rafała,a oni znów będą wdzięczni lub nie....Zardzewiałe gwożdzie tam sterczą.

Link to comment
Share on other sites

A z bramką nie do Ciebie tylko do J.ale pomóc mu możesz jak będziesz . Oj Szpilka,Szpilka.A odpowiedzialnośc bierzemy wszystkie,Bo my nie mówimy"oj nie wiem to nie na mojej zmianie"To nie ja przyjmowałem,to nie ja wydawałem/am/ itp.

Link to comment
Share on other sites

Orzeszki jak ktoś będzie miał czas, to niech pośle mi foty psów z opisami (foty najlepiej w rozmiarze max szerokośc/ wielkość 500px), jutro miałabym czas uaktualnić stronę, później dopiero na dogo będę w poniedziałek wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

zaba sie nie przejmuj .... One tak zawsze haha a jak coś to by było ... to nie my tylko zaba i rafal hehe nosili budy :):)
a mnie tam wsio ryba ... może być na mnie że nosiłem bez pozwolenia hehe

Na serio zaś powiem " dobrze że psiaki śpią w nowych budach " i mało mnie by obchodziło że ktoś ma o to pretensje....
Jeden diabeł kto nosił ....jeden diabeł kto pozwolił .... jeden diabeł kto brał odpowiedzialność ///// psiaki mają budy które, choć potrzebne , bez potrzeby nieużywane leżały ...i to się liczy :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście,nie chodzi o to by były,tylko,żeby psiaki z nich korzystały.Na następny wyjazd,zbieramy po desce i spróbujemy poprawić bramke,ok?Zaba,nic krzywego u ciebie nie zauważyłam,ale jak zaczniesz latać w krótkich spodenkach,kto wie!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kasia,nie wrzeszcz,myślałam o nogach,a Ty zbereżnico,o czym!!!!!Szpilka,tam sa na pół obgnite i strasznie ciężko coś wydrzec,wiem,bo wydzierałam poprzednim razem pod budy,ale jakby ze trzy osoby składziku d opadły,to może wydrzemy .Nic nie wiem o sobocie, ale możemy sie skrzyknąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...