Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Zaba,zapisz sie prosze do nowego stowarzyszenia,bo Ty mądrze myślisz i masz swoje obserwacje.Zeby nie nagromadziło sie znów samych teoretyków filozofów nie znających realiów.W sobote wymigaj sie od robót domowych koniecznie.Becia,ja sie sie odwazam tylko nie lubie narażać osób jadących ze mną.Jestem specjal;ista od stłuczek i tak już mam .Nowe auto już utłuczone,Ale Kasia przecież wie,ze zawsze mówie ,ze jak nie ma kto,to pojade,z tym ,że sie nie wyrywam.Żaba ,ja też mam zapędy feministyczne jak Szpilka :diabloti: ale Ciebie cenie za prace i logiczne wypowiedzi,a jak woda Ci uderzy,to wypompujemy..../żartuje/:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie feministki! Z tą sobotą to jeszcze nic nie pisze, bo na prawdę nie wiem jak wyjdzie (na święta się przeprowadziłem). Szczerze mówiąc to zawsze chciałem być w takim stowarzyszeniu :) Ale teraz to chyba odpada bo wątpię czy czas na to wszystko się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Chej,"Żaba",nie pękaj!!!!Moja przyjaciółka liczy na Ciebie,dziś rozmawiałyśmy na Twój temat,widzi Cię nawet w Zarządzie...Zarezerwuj sobie czas i KONIECZNIE przyjdź na zebranie założycielskie!!!!!Klementyna na pewno dała Ci znać,kiedy i gdzie się ono odbędzie.CZEKAMY!!!!

Link to comment
Share on other sites

Żaba,myśle,że dasz rade,a przynajnmniej spróbuj prosze,dużo im pomożesz fajnymi radami.Ponieważ bywasz w sch.nie będziesz teoretykiem,a te zebrania nie są chyba tak czesto i jak nie będziesz mógł,to przeciez zrozumieja.Choć gdyby to miało rzutować na Twoja obecnosć w schr.to nie wiem.Ale wydaje mi się,że stowarzyszenie nie powino być samym "babińcem",bedzie zdrowsza też atmosfera.Wet.siostra i Weronika pilnujcie Żaby bo jest cenny dla stowarz.Będziecie w sobote?

Link to comment
Share on other sites

Piszę może nie na temat ale w efekcie może się ta sprawa odbić i na Waszym schronisku. Mieszka w Przemyślu stara kobieta,która w pokoju z kuchnią przechowuje 50 psów .Wyobrażcie sobie, co będzie, jak nikt jej nie pomoże i te psy znów trafią na ulice albo i bezpośrednio do Waszego schronu. ZXdołalismy zebrać kasę na 12 sterylek dla niej. Czay macie pomysł, co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Czytałam, że macie niedługo zebeanie. Pomyslałam, sobie, że może warto by jej pomóc poprzez organizację wspólnych akcji adopcyjnych . Nie wiem, przy swoich akcjach dołaczć jakiegoś jej pieska albo coś w tym stylu. Wiem, że sami robicie bokami póki co, ale u niej bardziej jest potrzebna pomoc orgaqnizacyjna niż finansowa, bo o nią staramy się odrębnie...

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy u tej pani niedawno,faktycznie,jest słaba...Ale chyba nie zgodzi się na to,by zabrać jej psy...Sterylki to super-pomysł.Przynajmniej nie będzie szczeniaków.Co do soboty-ja mam wolne,ale nie wiem,jak Klementynka,a ja mogę przyjechac tylko z Nią,autobusem nie dam rady.A teraz do Żaby-wrzesień jest daleko,a stowarzyszenie bardzo potrzebuje konkretnych,uczciwych,kochających zwierzęta i pracowitych ludzi z dobrymi pomysłami.Więc nie daj się prosić,naprawdę Cię potrzebujemy.Nie zaharujemy Cię na śmierć,przecież każdy z nas ma swoje życie osobiste,zawodowe itd...Jeśli nie jesteś w stanie być w zarządzie-bądź członkiem.I znajdź czas na jutrzejsze zebranie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...