Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Pracowałeś/łaś w schronisku???Może i my sie znamy,tylko nie kumamy?Ja obecnie jestem pomocą weterynaryjną u dr.Bodnara(Słowackiego120 Przemyśl).Ponad rok w soboty pomagałam dr. Fedaczyńskiemu przy operacjach i w opiece pooperacyjnej nad pacjentem.No i od niedawna mam gołębie,jako chyba jedyna kobieta w Przemyślu...

Link to comment
Share on other sites

To możemy się nie znać.Ja po 10latach przerwy dopiero w tym roku przyjechałam do schroniska.Byłam dwa razy,oba z moją przyjaciółką,tą samą,z którą zakładamy stowarzyszenie.Raz rozpakowywałyśmy karmę z krakvetu,a za drugim razem asystowałam dr.Woźniakowi przy zabiegu.Może po świętach będę częściej w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Cooo proszę? :oops:[/quote]

Żaba , po ostatniej wizycie w schronisku wszyscy sa pod Twoim wrażeniem...
twojej pracy i oddania w stosunku do zwierząt......Gdzies ty sie tyle przed nami uchował ? :eviltong: Prawdopodobnie w sobotę jedziemy do schroniska, może przyjedziesz ? miło cie będzie zobaczyć...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23'] Po raz kolejny pytanie czy jakbym nie pracowała to byłoby dlamnie miejsce:oops:

Obiecuje nie zapomniec kurtki :oops:[/quote]


Szpileczko, nic jeszcze nie wiem tylko tak sobie gdybam. Mój psiobus jak wiesz jest niewielki, tylko 4-osobowy a chetnych na jazde sporo.
Idealnie gdyby Kudłata mogła też jechać swoim autem albo halcia wreszcie sie odważyła bo jest nas coraz więcej zaangażowanych tylko pojazdów nie ma.
I jak tu wybierać kto ma jechac , a kto nie ? Nie chciałabym nikogo urazić czy wyróżnić ale tylko 4 osoby i nikto więcej. Pomóżcie z transportem !!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Żaba , po ostatniej wizycie w schronisku wszyscy sa pod Twoim wrażeniem...
twojej pracy i oddania w stosunku do zwierząt......Gdzies ty sie tyle przed nami uchował ? :eviltong: Prawdopodobnie w sobotę jedziemy do schroniska, może przyjedziesz ? miło cie będzie zobaczyć...:lol:[/QUOTE]

Dla mnie to nic takiego. A wtedy to i tak mało zrobiłem. Nie wiem czy na sobotę nie zaprzęgną mnie do jakiegoś zadania bojowego w domu... :splat:


[QUOTE] WoW nie trzeba nawet bardzo krzyczec o transport a juz jest :-D[/QUOTE]

A Ty już byś tylko krzyczała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No...Tak....Chmmm...okej,to imię mojej Przyjaciółki nie jest już tajemnicą...:eviltong:Ja,ze względu na wiek,myślę trochę wolniej(po30pewne trybiki pracują ciut opieszalej:diabloti:)ale już chyba wiem,kto to ŻABA...Ten młody chłopak,co tak porządnie wymył boksy psiakom...Dobrze kojarzę???Chyba tak,bo w końcu faktycznie,kawał dobrej roboty zrobiony...Młodość to młodość...:evil_lol:Jest za co chwalić...

Link to comment
Share on other sites

Pochwały dodają skrzydeł do dalszego działania.Mało młodych ludzi-przynajmniej w Przemyślu-chce coś robić.A więc-tak trzymać,młody człowieku.Mi też ktoś chciał wylać wiadro zimnej wody na głowę i zniechęcić do działania,ale mu się nie udało...:eviltong: :evil_lol: Wbrew przeciwnie,dostałam skrzydeł.A na dodatek LAPTOPA do jeszcze lepszej pracy na rzecz zwierząt.W końcu mogę działać na DOGO. :loveu::loveu:I nikt ani nic mnie nie zniechęci ...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...