Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Ten jeden maluch jest zamuślony, pewnie mysli czy trafi się ktoś kto mnie zabierze do domku.
ZA DZISIEJSZY DZIEŃ DZIĘKI:lol::lol::lol::lol::lol:
JESTEŚCIE WSPANIALI:multi::multi::multi::multi::multi:
Podziwiam jak tam dzisiaj wytrzymaliście na tym Orzechowskim wygwizdowie , ja tak zmarzłam, że jeszcze teraz ze mnie wychodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Jak się cieszę :) Może Ciotki dadzą mi ponosić te budy :):)[/quote]

I nie doczekałeś się tej przyjemności ;) A budy takie fajne, nawet nie ciężkie były :D Oczywiście trzeba było je rozładować w najgorszy deszcz...:p Jest to 5, podwójnie dzielonych bud. Czyli 10 nowych miejsc do spania.

[quote name='SZPiLKA23']Nie było czasu marznac ;)[/quote]

Ale kłamiesz :evil_lol: Mówiłaś że Ci zimno :)

[quote name='halcia']Żaba,dziekujemy za zaangażowanie,za prace z uśmiechem,w tak ponury dzień.[/quote]

Nie macie za co dziękować bo robię by żyło się lepiej :grins: I nie zapominajcie że Wy też robicie jeszcze więcej dobrego dla zwierzątek ;)



Do Pani Kasi: wielkie dzięki za odkręcenie wody...! :shake:

Link to comment
Share on other sites

No dobra "Orzeszki", że tak Was nazwę, to teraz uprzemie się dopominam, żeby ktoś mi przesłał foty psiaków do adopcji, dziś mam czas żeby się wreszcie zająć dokończeniem strony :shake:

Wystarczą nawet same foty i imię... tak na początek.

Link to comment
Share on other sites

Dawać zdjęcia najwiekszego przystojniaka!Pieknie podpalanego onka"AMONA"?Cudny,super zgrabny,grzeczny,najpiekniejszy w schronie! My nie zmarzłyśmy,bo miałyśmy na kurtkach impregnujaca warstwe błota,a przytulanie psiaków rozgrzewało serca/im moze tez choć chwileczke.../

Link to comment
Share on other sites

Rafał przeprasza ale ma problemy natury technicznej ..... troche sie połamał i teraz trzeba sie wykurowac hehe połamał piszę ale to nie prawda do końca ... poobijał hehe jutro postaram sie zdjęcia wysłac .... może nie jest ich wiele ale są :)

ps . Zaba ja naprawdę wolę roboty ręczne a z aparatem to juz biegać nie chcę bo potem mi głupio że inni robią a ja się zabawiam .... poza tym ja fotografem jednak najlepszym nie jestem i wydaje mi się że do czego innego lepiej się przydam :)

Aha bym zapomniał .... Ciotko Halciu ja dałem Onka zdjęcie ale Ciotka Szpilka mnie zjechała że Waszych podobizn nie usunąłem więc zdjątko pooooszło w las ......

Link to comment
Share on other sites

A co Rafał narobił ze sie poobijał ??

Ja czekam kiedy Kasia wstawi wybrane foty... Wyznie brakowało nam beci66, ktora ma niezaprzeczalny talent do swietnych ujec bo ja to... ehhh... szkoda gadac :D siatka sam zadek, siersc, nos, buda... itp. wszystko tyko nie pies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Aha bym zapomniał .... Ciotko Halciu ja dałem Onka zdjęcie ale Ciotka Szpilka mnie zjechała że Waszych podobizn nie usunąłem więc zdjątko pooooszło w las ......[/quote]

To taka sugestia była:oops::eviltong: Jak trzeba to trzeba nie wazne kto jest wazne zeby ONek był, jak masz jeszcze gdzies fote i chwileczke czasu to wstaw:oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie udało mi się całkiem Ciotek usunąć sorrki ... mogą być takie te zdjęcia ?

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/164/727c5c071d0718d3.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/169/0077654abdbb02d9.jpg[/IMG][/URL]

I niestety rozdzielczość troszkę "siada" gdy się wycina tylko fragment obrazu .... ale cos tam widać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...