Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='GuniaP']Dzięki Rafał, ale maszyna juz na miejscu. Odezwemy się do Ciebie bo bedzie potrzebny wkrótce następny transport.[/quote]

A ja juz kombinowałam transport na wtorek. Jak tego dokonałyście?

Co jeszcze chcecie przewozic - prosze na PW jak to tajemnica.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Polecam się zatem na przyszłość ..... szkoda ( choc może i nie szkoda :) ) chciałem pomóc i znów mi nie wyszlo .... może się w końcu kiedyś przydam ...
Pozdrawiam
Rafał[/quote]

Wyjdzie, wyjdzie - nie martw się...:eviltong: Jutro sama jadę do Kielc z psiakami,wybacz Rafał jeśli cię uraziłam tym że bez Ciebie ale szybko chcę obrócić, a psiaki są grzeczne i nie trzeba będzie ich pilnować.....:eviltong:
Mam taką nadzieję....,a jak nie to zadzwonie z trasy żebyś się zbierał do drogi....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie się nie gniewam .... Albiemu nie mogła jechać ... ja bym mógł sam ale jak jedziesz to ok .... sam Albiemu mówiłem że krócej Ci będzie na Nową Dębę , Osiek , Staszów , Raków itd ... rozumiem wszystko i nie martwcie się .... ja obrażalski nie jestem :) A gdy kiedyś Wam droga przez Stalową Wolę i moja Agatówkę wypadnie to zapraszam każdą osobę dla której pies czy kot , czy tez inny zwierzak jest przyjacielem .... Dla chętnych podam adres :):) ha ha na priva :)

Link to comment
Share on other sites

czyli gardzisz pierogami?? OK! :)

to prawda, pogoda dość ciekawa - właśnie wróciłam z moim psem (całe 7 kg) i na smyczy jak balonik się unosił ... biedaczek ...

Aby uniknąć podejrzeń i dalszych pytań - nie waży dlatego siedem kilo bo ma niedowagi trzydzieści ... zanim ktoś mnie poda do sądu :) wolę uprzedzić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Rafał Ty się nic nie martw, jeszcze nadejdzie dzień kiedy będziesz miał dość naszego zrzędzenia w swoim aucie - prawda Szpilka?? :D

Dziękuje Ci wujek za pomoc i wsparcie a zrobienie Cie w konia odpracuje jakoś. Kulinarnie np :)[/quote]

No tak w tamta strone to sie mozna nasłuchac:evil_lol: spowrotem jest juz ciszej bo nawet bardzo gadac sie niechce ze zmeczenia:eviltong:

a co to za przekupstwa pierogowe:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Pewnie ze tak tym bardziej ze halcia mi na PM wyslała relacje z pobytu :) Ja wiem jaki jest słaby punkt Rafała====> PSY, tylko w tym problem ze my chyba wszystekie go mamy ;):D zreszta wiem ze rozmowy z Toba sa kojace, a wiec moze tez to ;)[/quote]

Psy też ale mam tak naprawdę fisia na punkcie pewnego gatunku o nazwie " Canis Lupus " hehe a pierogami nie gardze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...