Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Dzisiaj nareszcie ruszyły sterylki suczek, po zabiegu są 2, na jutro maja byc przygotowane następne 3.
Został założony zeszyt-rejestr do którego bedą wpisywane nr tatuażu, mają miec nadawane imiona. Tatuaz wygląda tak "P001" "P002" itd.

Bardzo proszę roześlijcie wici i namawiajcie kogo sie da do zakupu cegiełek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Dzisiaj nareszcie ruszyły sterylki suczek, po zabiegu są 2, na jutro maja byc przygotowane następne 3.
Został założony zeszyt-rejestr do którego bedą wpisywane nr tatuażu, mają miec nadawane imiona. Tatuaz wygląda tak "P001" "P002" itd.

Bardzo proszę roześlijcie wici i namawiajcie kogo sie da do zakupu cegiełek.[/quote]

Gunia, w tej kwestii też nie próżnujemy....:eviltong:, kupa ludzi może cegielek nie kupi bo nie umie poruszac się po allegro ale obiecane mam wpłaty na wasze konto z dopiskiem na sterylki w Orzechowcach. Mam nadzieję że nie cyganią...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Gunia, w tej kwestii też nie próżnujemy....:eviltong:, kupa ludzi może cegielek nie kupi bo nie umie poruszac się po allegro ale obiecane mam wpłaty na wasze konto z dopiskiem na sterylki w Orzechowcach. Mam nadzieję że nie cyganią...:mad:[/quote]

nie cyganią, nie cyganią niedowiarku jeden
na pw wysłałam albiemu namiary na tczew

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga - Czakra']nie cyganią, nie cyganią niedowiarku jeden
na pw wysłałam albiemu namiary na tczew[/quote]

Aga-Czakra, nie piłam tego do ciebie bo akurat wiem że Ty słów na wiatr nie rzucasz....:oops: ....ale takich co nie kupią cegiełek na allegro tylko mają zrobić wpłatę jest dużo więcej.../ ja też nie umiem...:oops:../ Stara baba jestem , a to jakieś takie skomplikowane dla mnie....:oops::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']A gdzie mają spać?[/quote]

Mogą sie podzielić swoim ciepełkiem z psami w potrzebie np. po sterylkach
tym bardziej że były to sprawy okazjonalne jak do tej pory. Pomieszczenie jest duże i miejsce na postawienie 2 klatek na pewno sie znajdzie.
Sterylki od wczora j ruszyły z impetem w schronisku dzięki wsparciu finansowemu i merytorycznemu rzeszowskiego ,, Kundelka ''.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...