Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

czy ktos moglby zapoznac nas z sytuacja w Glownie?
I czy ktos z Krzyczek moglby nam zagwarantowa, ze glosujac na nich (po ewentualnej wygranej) jedzenie trafi do psiakow a nie na handel..???
Napiszcie prosze do Oktawi, ktora zna najlepiej sytuacje Krzyczek - czy dobrym rozwiazaniem dla K. jest krakvet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']
Czy orientujecie sie, w jakis sposob krakvet dostarcza karme i jaka to jest karma? I przede wszystkim kto sie tym zajmuje?
Zastanawiam sie czy w lutym nie glosowac na Krzyczki - u nich bardzo podobna sytuacja jak u WAS. Wolnotariusze sami zywia psy - a Kierownictwo.. heh - chyba szkoda gadac.. Zapoznajcie sie z ich tematem PROSZE i powiedzcie, co sadzicie o tym miejscu.

Pozdrawiam i gratuluje :)[/QUOTE]

krakvet kontaktuje się z kimś ze schroniska (zazwyczaj proszą o kontakt oni) i trzeba im wysłać listę rzeczy które mają wysłać, no a potem oni to wszystko kurierem wysyłają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']Ja, podobnie jak Szpilka, optuję za Głownem... ale pod warunkiem, że na dgm padną jakieś konkrety co do sytuacji w tym schronisku... bo my nadal prawie nic nie wiemy.[/quote]

Ja rowniez chcialabym wiedziec jaka jest sytuacja w Glownie.

Poki co siedze i lzy wylewam nad TYM co pozostaje z psow w Krzyczkach.. Szkielety i karykatury psiej postury...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']Masz jakiś link, gdzie można o tym poczytać?
Może pamięć mnie zawodzi, ale czy z Krzyczkami już nie było jakiejś afery w ubiegłym roku?[/quote]

dunia z nimi jest ciagle jakas afera - bo wladza dorabia sie na psach.. ubijaja je i przyjmuja nowe... dane o psie znikaja tak samo szybko jak one same.

Ale te zwierzeta jedza tam wlasne odchody, slowe i budy... :shake:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100669[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104146[/url]

i przyznaje,z e sama obawiam sie o to w czyje rece trafi ta karma... ale..
Te psy wygladaja tam jak chodzace szkieletorki :placz:

Poki co jestem rozdarta...

Link to comment
Share on other sites

A ja proponowałabym zapoznać się z sytuacją schr. w Piotrkowie Trybunalskim, warto byłoby na nich głosować w krakvecie: [quote]Schronisko w Piotrkowie Trybunalskim-200 psów, niektóre nawet nie mają bud. Pracownicy sprzedają nawet złom, żeby za to szczepić psy. Najgorsze przypadki zabierają do domu, jedna z pań ma 7 psów i 15 kotów na tymczasie. Do tego schroniska zaczęła jeździć znajoma zuziM i wypatrzyła tam psa, który ma wydłubane oczy:angryy::angryy::angryy: jest poniżej kolana, mieszka aktualnie w pomieszczeniu w schronisku, swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na zewnątrz, potrzebny mu jak najszybciej chociaż DT:-(Zdjęcia będą około piątku, bo dojazd do tego miejsca jest makabryczny. Psiak piękny, ale już skrzywdzony:placz::placz::placz:
"Piesek ma na imie Gizmo. Prawdopodobnie ktoś wydłubał mu oczy i wyrzucił. Jest w schronisku od miesiąca.Dzisiaj poszłam zrobić mu zdjęcia a on stał i płakał i ja razem z nim .Dramat :-(:-(:-( To jest malutki piesek ma około 35 cm drobniutki i naprawde piękny. Tylko ktoś wyjątkowo okrutny mógł zrobić coś takiego.
[IMG]http://images33.fotosik.pl/127/1073f6d86cf82e31med.jpg[/IMG][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witam,

W konkurcie styczniowym zwyciezylo Schronisko w Orzechowcach.

Klienci rezygnujac z naleznych Im rabatow uzbierali kwote 3044zl, sklep Krakvet przeznacza 350zl jako pomoc dla schroniska - lacznie schronisko otrzyma pomoc w wysokosci 3394zl- gratulujemy!

W poniedzialek skontaktujemy sie ze schroniskiem celem poinformowania o wygranej oraz jutro rozpocznie sie konkurs lutowy...



Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...