Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Rafal StWola']Wystarczy napisac choc dzien lub dwa przed terminem .... lub zadzwonic do mnie tel 516 689 798 czy tez na gg 5740175
Autko moze male ale do dyspozycji .... jesli tylko bedzie mozna pomoc to piszcie prosze lub dzwoncie .[/quote]
Rafał, to sie nazywa konkretna pomoc :loveu:
Wielkie dzięki w imieniu psiaków!!

Link to comment
Share on other sites

alaskana nie ma, schronisko odcięte od swiata i wczorajszy dzień był naszą bardzo ciężka pracą w koszmarnym zimnie ....

Co się udało - nowe budy, które stały na śrdoku schroniska bezczynnie są wniesione tam gdzie była największa potrzeba - Szpilka Ty bęziesz wiedzieć - część bud poszło na sam tył, gdzie są stare zapomniane psy w koszmarnych warunkach. Część starych bud ociepliłyśmy kocami, kołdrami i ubraniami - słomy nie było więc to co dostałyśmy ze szmateksów plus od malgosmalgos wykorzystane w pełni. KROPLA W MORZU. Kudłata porobiła masę zdjęć, ale musi je obrobić. Robiła też pod kątem strony, która się robi.Co mnie najbardziej dobiło - psiaki są strasznie spragnione, śnieg wdeptany w zmrożoną ziemię, zamarzły rury w schronie ... tragedia, strasznie się chciało biedakom pić :( Szpilka gsybyś miała jechać błagam kup wodę w baniakach, weź do karnistrów i każdemu psu do miski aby się napił przynajmniej raz .... Mają gotowane jedzenie, były resztki zamarzniętej kaszy w miskach, tak więc gotują. My nakarmiłyśmy każdego psiaka w schronie, każdego ... Baska zabrana ze schronsika na koniec jest u Beci 66 i czeka na transport do Krakowa, mamy z tym problem przyznaje. Kudłata nie da rady, Becię dorwała gorącza ja mogę jechać ale nie mam z kim .... wezmę urlop w tygodniu i tyle. Coś trzeba wymysleć.
Baśka ma takie pazury że nie może chodzić, jutro pilnie do weta musimy ją zabrać .... ile ona się ocierpiała przez te pazury, dlatego tak krzywo chodziła biedaczka :(

Szpilka - tam jest koniec świata, takiego zimna nie zaznałam nigdy, psiaki dygoczą z zimna, siedzą w budach .... dobrze, że część z nich ma już nowe, ale to zaledwie trochę bud.

Link to comment
Share on other sites

CZasu pewnie nie bedziesz miala rozlac,a jak zostawisz...to bedzie stala lub nie.Ja licze na odwilz,ma byc plusowoale wody nie mialy.W miskach bylo zamarzniete zarcie,sama nie wiem co radzic,ale przyglądnij sie i daj cynk.Dobrze by bylo jak bys trafila na Weronike,ona przynajmniej reaguje,a nie uzala sie nad soba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola'][SIZE=2]Witam
Od niedawna a po prawdzie od wczoraj wiem o Orzechowcach ....
Czytalem o braku miejsca w aucie ... polecam sie z drugim autem jesli tylko bedzie potrzebne ....male ( lajdaczka jak koledzy mowia )
ale jadac samemu miejsca byloby dosc duzo . Wiem ze dzis moze byc i pewnie jest juz zbyt pozno ale na przyszlosc jestem do dyspozycji ( oczywiscie nieodplatnie a i kaski troszke w miare mozliwosci byloby wiecej )
Pozdrawiam Was ... a w szczegolnosci mojego "Krajana" mieszkajacego pomiedzy Wisla a Sanem ( jak ja ... kocham haszczaki niedlugo moze i u mnie taki bedzie )
Polecam sie i pozdrawiam raz jeszcze
Rafal
ps w remoncie drugie duzo wieksze auto ( bus ) juz niedlugo bedzie do dyspozycji tylko skoncze konserwacje ....
[/SIZE][/quote]
Za pozdrowienia dziękuję i.............zapraszamy do pomocy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='troglodytes']Za pozdrowienia dziękuję i.............zapraszamy do pomocy :cool3:[/quote]
A ja sie do pomocy polecam :) zarowno finansowej i tej bezposredniej fizycznej :)

Ps za ta duza czcionke przepraszam ...pisalem w "WordPad" potem tekst z Worda poszedl na Dogo i jakos taka wielka czcionka wyszla i to dopiero po zatwierdzeniu posta ( w trakcie wklejania wszystko wygladalo ok ) Sorry :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']RAFAŁ STWOLA :) jeszcze ja nie podziękowałam :loveu::Rose: niby facetowi kwiaty - śmiesznie - ale co tam! :D[/quote]

Prosze nie dziekujcie... nie ma jeszcze za co i nie dla podziekowan chcialbym pomoc ( choc jest mi bardzo milo ), tylko wykorzystajcie mnie jakos :)
To jeden z nielicznych momentow w moim zyciu gdy z wlasnej woli chce byc " Wykorzystany " :):)
Dzieki wielkie za Bidulki Orzechowskie !!!!! i pamietajcie o mnie DAJCIE ZNAC JAK BEDE POTRZEBNY !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']A ja nieśmiało tylko napomknę, że strona jest już "pocięta", za chwil kilka zrobię podstrony i można będzie je uzupełniać ;)[/QUOTE]

Razem z Dunia77 podzieliłyśmy prace :lol: Dunia77 przygotowuje adoptowane a ja do adopcji :roll: i mam pare słów do innych działów. To wstepne informacje, na poczatek :roll: Jutro wyślę co przygotowałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

robicie naprawde dobra robote - szczerze podziwiam !!!!! - a poniewaz mieszkam daleko -najlepiej pomoge wysylajac kaske - juz puscilam przelew- bedzie na troche jedzonka. pozdrawiam i Innych Forumowiczow i Ich Znajomych zachecam do dorzucenia sie - zlotowka do zlotowki - kazdy grosz sie przyda.
prosze o info jesli bede mogla jeszcze jakos pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...