Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Tianku']czytaliście Matylda uciekła :-(:-([/QUOTE] Matylda lubiła wojaże , to piękna sunia, pewnie gdzieś sama wybrała sobie nowy dom .Co do adopcji ze schroniska , mam szereg wątpliwości . Nikt nie sprawdza gdzie trafiają psy, powinna być weryfikacja ( bo są to zwierzęta po przejściach ) i nie każdy dom jest odpowiedni dla danego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Nie mam pojęcia gdzie była adoptowana , ale wynika z tego, że w Przemyślu . Kiedy była widziana na Jagiellońskiej , po czym ślad zaginął . Może ktoś przygarnął ?[/QUOTE]


tzn domy w ogóle nie są sprawdzane?
każdy może sobie zabrać psa i słuch o nim ginie?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#339966][B]Podaruj 1% dla Schroniska
[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]Niezbędne dane:[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "NADZIEJA"[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]KRS 0000307418
[/B][/COLOR][U][COLOR=#ff0000][U][B]Koniecznie z dopiskiem "Dla Schroniska w Orzechowcach"[/B][/U][/COLOR][/U]
[COLOR=#0000ff][B]
Chcielibyśmy przy tej okazji podziękować za ubiegłoroczną pomoc
w postaci przekazanego 1 %. Uzyskane pieniądze wykorzystane zostały
i będą wykorzystywane głównie na leczenie zwierząt.
[U]Serdecznie dziękujemy.[/U][/B][/COLOR]
Uprzejmie informuję, że Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "NADZIEJA" w tym roku nie wyraziło zgody na wpłacanie 1% dla schroniska w Orzechowcach z uwagi na to, że schronisko jest jednostką Urzędu Miasta finansowane przez ten Urząd, ponadto stowarzyszenie nie może pokrywać kosztów administracyjnych z własnych srodków, nie korzystamy ze schroniska a o współpracy nie wspomnę .... Nikt o taką zgodę nie pytał. Pojawiło się tylko ogłoszenie .:shake: Będziemy pomagać bezdomnym zwierzętom , bo taka jest nasza rola lecz według własnego uznania nie na dotychczasowych warunkach. :lol:

Edited by weronika1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='weronika1'][COLOR=#0000ff][B][U]Co to nie ma nikogo !!!!!:lol:[/U][/B][/COLOR][/QUOTE]

Nie ma nikogo, bo uznali, że Orzechowce nie potrzebują już pomocy.
Rzeczywiście w schronisku coraz ładniej, wiosna przecież... Rabatki wysiekane, kwiaty posadzone, drzewa owocowe kwitną, nowe wierzby rosną, chodniki pozamiatane. Jest ładnie i czysto..

A że brakuje czasu dla zwierząt, że coraz mniej troski o nich, że ich choroby są lekceważone, że nikt nie sprawdza do jakich domów są wydawane? No cóż, [B]w schronisku dla zwierząt, zwierzęta nie są najważniejsze[/B]. Stanowią jakiś tam dodatek do miejsca, które można ładnie i atrakcyjnie zagospodarować.
Wygląda na to, że ta koncepcja bardzo się spodobała.

Zawiłe pisanie? Chyba nie...

Link to comment
Share on other sites

To tak jak w Mielcu,z tym ze tam nawet otoczenie brzydkie i remonty stoją,bo miastu czas płynie inaczej.Zwierzaki to dla miasta strup na d....Całkowicie zbędny,niepotrzebny.Legowisk i kocy nie wolno dawac,BO ZARAZKI,ale syfiasty brudny beton dla starych psiaków jest ok (:
U Was chodniki pozamiatane,a w Mielcu brnie sie po błocie jak popada,bo chodników nie ma,nic nie ma....tylko niedola zwierząt czekajacych na wolontariuszy.

Link to comment
Share on other sites

ja przystopowałam z ogłoszeniami bo nie wiem czy to dobra robota :-( ogromnie się cieszę że piesek z ogłoszeń znalazł dom tylko czy w schronisku wiedzą co to za dom czy Zadyma której robiłam ogłoszenia jest dobrze zaopiekowana czy może wisi na łańcuchu jak większość owczarków na podkarpaciu :-(:-( i może nawet w dużej mierze przeze mnie bo może dzięki moim ogłoszeniom ktoś ją wypatrzył :-(

Link to comment
Share on other sites

Halciu wiesz, że chodniki, wybiegi, boksy, doprowadzenie wody na wybiegi to zasługa ś.p. Pana A. i jego ekipy (z której już niewiele osób zostało). To Oni odwalili całą czarną robotę.
Główny chodnik jest pozamiatany i czysty, bo kto będzie robił na nim kupy? Kto był kiedyś w schronisku pamięta, że gości witał zawsze "komitet powitalny staruszków". Nie ma już jednak komitetu, nie ma Luny, Ptaśki, Dżastina, Oberixa... dwa tygodnie temu odszedł Szczurek. Na ich miejscu nikt się nie pojawił...

Edited by orzesz
Link to comment
Share on other sites

Kopiuję ze schroniskowego faceboooka
"Poszukiwany transport dla naszej Magmy. Docelowo do Opola. Czy ktos moglby pomoc? Pomoze nawet transport z Orzechowiec do Rzeszowa. Prosba dla osob ktore moga zabrac pieska nieodplatnie lub za symboliczna oplata-moze ktos z tamtych rejonow bedzie jechal w kierunku Opola i nie bedzie dla niego klopotem zabrac kudlatego pasazera"
Magma to dwunastoletnia spanielka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...