Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='barb']Troche mnie martwi takie dlugie milczenie Weroniki tutaj, tym bardziej, ze na sms-a tez nie odpowiedziala a to sie nigdy nie zdarzało. :shake:
ps[SIZE=1]
Wysłałam przed chwila na jamnika 20 zl od mojej mamy i 10 zl od siebie.[/SIZE][/QUOTE]

Mnie też, bo istotnie Weronika zawsze odpowiadała

Link to comment
Share on other sites

Jestem moje kochane, żyję . Kiepsko ale dycham. Przede wszystkim chcę podziekować za wpłatę z 4 grudnia 265.50 z bazarku [B]DZIĘKUJĘ[/B]. Zebraliśmy na dzień dzisiejszy na naszego jamnisia 1020.23 zł.Jamniś na dzień dzisiejszy kosztował 3 000 zł. Prawdopodobnie ( nie chcę zapeszać )ale może kulaczek niedługo będzie miał dom w Krakowie. Jak się potwierdzi potrzebny będzie transport z Przemyśla do Krakowa.Czekam na potwierdzenie i oczywiście zgodę nowej opiekunki z fundacji jamników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Jestem moje kochane, żyję . Kiepsko ale dycham. Przede wszystkim chcę podziekować za wpłatę z 4 grudnia 265.50 z bazarku [B]DZIĘKUJĘ[/B]. Zebraliśmy na dzień dzisiejszy na naszego jamnisia 1020.23 zł.Jamniś na dzień dzisiejszy kosztował 3 000 zł. Prawdopodobnie ( nie chcę zapeszać )ale może kulaczek niedługo będzie miał dom w Krakowie. Jak się potwierdzi potrzebny będzie transport z Przemyśla do Krakowa.Czekam na potwierdzenie i oczywiście zgodę nowej opiekunki z fundacji jamników.[/QUOTE]

Ciesze się bardzo, mamy satysfakcję że pomogliśmy, podziękowałam Darczyńcom na evencie. Psiak ma szczęście, że jest w typie rasy i po najgorszym, by mógł teraz być zauważonym. Żywie nadzieję, że dobrze trafi, bo z tym różnie bywa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1'] Przede wszystkim chcę podziekować za wpłatę z 4 grudnia 265.50 z bazarku [B]DZIĘKUJĘ[/B]. .[/QUOTE]
Weroniko nie mam serca Cię męczyć ale tę wpłatę trzeba potwierdzić Malgosce na wątku bazarkowym - podaję link.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Koniec-Rozliczam-Targowisko-do-18-11-12-do-godz-22[/url]

Trzymam mocno kciuki za domek w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Jamniś jedzie do Zawiercia na DT , juz jest w trasie . Szczęśliwej podróży Kulaczku:lol:[/QUOTE]
Szkoda, że tak daleko ale mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze.
Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż i szybką aklimatyzację w dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Jestem moje kochane, żyję . Kiepsko ale dycham. Przede wszystkim chcę podziekować za wpłatę z 4 grudnia 265.50 z bazarku [B]DZIĘKUJĘ[/B]. Zebraliśmy na dzień dzisiejszy na naszego jamnisia 1020.23 zł.Jamniś na dzień dzisiejszy kosztował 3 000 zł. Prawdopodobnie ( nie chcę zapeszać )ale może [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]kulaczek niedługo będzie miał dom w Krakowie. [/B][/COLOR][/SIZE]Jak się potwierdzi potrzebny będzie transport z Przemyśla do Krakowa.Czekam na potwierdzenie i oczywiście zgodę nowej opiekunki z fundacji jamników.[/QUOTE]


[quote name='weronika1']Jamniś jedzie do Zawiercia na DT , juz jest w trasie . Szczęśliwej podróży Kulaczku:lol:[/QUOTE]

Coś się zmieniło, bo do mnie dotarło, że rewelacyjny dom stały miał być w Krakowie, nie tylko z tej cytowanej wypowiedzi. Tak z ciekawości pytam tylko, bo specjalnie zdziwiona nie jestem :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na decyzję może będzie dom w Krakowie , narazie mamy wspaniały tymczas. Na dzień dzisiejszy to najlepsze co sie mogło zdarzyć nie może jamniś wiecznie tkwić w lecznicy. Został rozpieszczony , przez weta i nie wiem jak się przystosuje w nowym domu. Ostatnio w lecznicy przyjmował pacjentów siedzac wetowi na kolanach.Zrobił sie sobek i wszystko krecilo sie wokół niego.

Link to comment
Share on other sites

fajnie że jamniś już bezpieczny a ja was proszę gorąco o zajrzenie na ten wątek bo szczeniakom grozi uśpienie a to jeszcze psie dzieciaczki :(
[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237910-Kielce-DOM-DLA-DW%C3%93CH-SZCZENIAK%C3%93W-PROSIMY-LUDZI-DOBREGO-SERCA%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237910-Kielce-DOM-DLA-DW%C3%93CH-SZCZENIAK%C3%93W-PROSIMY-LUDZI-DOBREGO-SERCA![/URL]
potrzebni ludzie na tym wątku i ich pomoc
[/INDENT]

[INDENT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']fajnie że jamniś już bezpieczny a ja was proszę gorąco o zajrzenie na ten wątek bo szczeniakom grozi uśpienie a to jeszcze psie dzieciaczki :([INDENT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237910-Kielce-DOM-DLA-DWÓCH-SZCZENIAKÓW-PROSIMY-LUDZI-DOBREGO-SERCA![/URL]
potrzebni ludzie na tym wątku i ich pomoc [/INDENT]
[/QUOTE]
Niestety ja już nie jestem w stanie "ogarnąć " nowych wątków ...


To jakiś nowy event jamnika ? [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.150440665103590.34979.100004129712465&type=1[/URL]

I widzę, że zmienił imię ?
[INDENT]

[/INDENT]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Prosilabym o rozliczenie dla jamnika kulaczka vel Frodo. Z szacunku dla Darczyńców nawet jeżeli to jest 5 czy 10 zł wstawie na wątek zrobiony na forum hodowców: [URL]http://jamniki.feen.pl/viewtopic.php?t=2421[/URL]
oraz na jego wydarzenie: [URL]https://www.facebook.com/events/495677290463356/[/URL]

Tym bardziej ze powiedzmy szczerze bogato ludzi nie raczyliśmy wiesciami pomimo dociekań.
Będę wdzięczna i czekam.


pozdrawiam serdecznie okołonoworocznie

ps

[quote name='weronika1']Dzięki Fundacji Jamniki Niczyje nasz jamniś o imieniu lolo ma DT szukamy nadal dla niego domu. Potrzebne są też środki finansowe na zapłacenie w lecznicy brakuje nam jeszcze 2300 zł. Cieszę się, ze zgłosiła się Pani która przyjęła Lalka pod swój dach na DT.[/QUOTE]

w czasie gdy jeszcze była wersja domu stałego w Krakowie i rozmawiałsymy telefonicznie padło z mojej strony zapytanie czy kasa potrzebna stwierdziałs sorry że kasa to pikuś wazne ze jest dom. W onym czasie ludzie pytali i zapewne wplaciliby.
[B]
I żeby było jasne fajnie zę ma tymczas,[/B] nadal jednak nie rozumiem co z tym DS. Ale ok [B]grunt ze tymczas i chłopak sie nie obija[/B]. Reszty na pojmuje, z nagle czyszczonej skrzynki na dogo nie ja jedna nie pojmuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Dzięki Fundacji Jamniki Niczyje nasz jamniś o imieniu lolo ma DT szukamy nadal dla niego domu. Potrzebne są też środki finansowe na zapłacenie w lecznicy brakuje nam jeszcze 2300 zł. Cieszę się, ze zgłosiła się Pani która przyjęła Lalka pod swój dach na DT.[/QUOTE]
Kwota jest ogromna ... I ciężko z tym będzie skoro na nowym evencie pominięto milczeniem dotychczasowych darczyńcow... tabula rasa...
A przez cały grudzień nie było wplat na jamnisia na konto Stowarzyszenia Nadzieja ? Na wątku nadal jest zestawienie tylko za listopad.

[quote name='barb']
To jakiś nowy event jamnika ? [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.150440665103590.34979.100004129712465&type=1[/URL]


[/QUOTE]

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Potrzebuję pilnie pomocy!!! Mamy jamnisia , który przestał chodzić na tylne łapki. Dziś w nocy będzie operowany w Rzeszowie . Operacja ma kosztować 1800 zł + pobyt . Błagam jeśli ktoś może nam pomóc finansowo , proszę o wpłatę na konto :Nr
03 109 02750 00000001 09476 057
Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu Stowarzyszenie Ochrony ZwierzAt"NADZIEJA" z dopiskiem na operację jamnika.
Kto nie ma możliwosci wpłaty , proszę trzymajcie kciuki aby sie udała operacja .[/QUOTE]

[quote name='weronika1']Jest!! JEST!!! JEST!!! Kulaczek ma dom. Wspaniała osoba , wrażliwa , kocha zwierzaki.
[B]Zebraliśmy 754,73 na leczenie a potrzeba ponad 2000[/B] (zapłacimy ze stowarzyszenia) , bo trudno żeby wet czekał, naprawdę zasłużył . Starał sie jak mógł i operacja i opieka, trochę jamnisia rozpieszczono ale to wszystko można naprawić. Kulaczek szefem w lecznicy i na pierwszym miejscu.Kochany, miziany, leczony przyzwyczaił sie do weta , gabinet był jego domem ponad miesiac .[/QUOTE]

[quote name='weronika1']Jestem moje kochane, żyję . Kiepsko ale dycham. Przede wszystkim chcę podziekować za wpłatę z 4 grudnia 265.50 z bazarku DZIĘKUJĘ.[B] Zebraliśmy na dzień dzisiejszy na naszego jamnisia 1020.23 zł.[/B]Jamniś na dzień dzisiejszy kosztował 3 000 zł. Prawdopodobnie ( nie chcę zapeszać )ale może kulaczek niedługo będzie miał dom w Krakowie. Jak się potwierdzi potrzebny będzie transport z Przemyśla do Krakowa.Czekam na potwierdzenie i oczywiście zgodę nowej opiekunki z fundacji jamników.[/QUOTE]

[quote name='weronika1']Dzięki Fundacji Jamniki Niczyje nasz jamniś o imieniu lolo ma DT szukamy nadal dla niego domu. Potrzebne są też środki finansowe na zapłacenie w lecznicy brakuje nam jeszcze 2300 zł. Cieszę się, ze zgłosiła się Pani która przyjęła Lalka pod swój dach na DT.[/QUOTE]

Chyba nie umiem liczyć.
Smutne, że ludzie którzy wrzucili grosz zostali zwyczajnie olani. [COLOR=#ff0000][B]Dopytam - w grudniu nie było wpłat???[/B][/COLOR]
Jaki ostatecznie jest koszt? 1800; 2000; 3000?[B] Potrzebne 2300 a ile jest zapłacone?[/B] Bo jak widac wyżej wpłynęło "nieważne" 1020.23 zł . Ludzie, którzy dotychczas pomagali dopytują się [B]o dokładne rozliczenie łącznie z grudniem[/B].

Edited by yunona
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...