Jump to content
Dogomania

WSPARCIE DLA DOROTKI hod.Kajminia


Dumisiowa

Recommended Posts

Bliższe wieści mam ja......

Dorotka była w Piekarach Śląskich bliżej domu....ale niestety nie umieli sobie tam poradzic z jej rehabilitacją...i postanowili ją przenieść do innego i lepszego senatorium...musza ją rehabilitować bo ma zanik mięśni i jeszcze nie siada nawet....ale wiadomo...czuje się dużo lepiej...napewno psychicznie duzo lepiej..bo może widywać ukochane dzieciaczki.....:) także póki co jest leiej i wszystko na dobrej drodze....i oby tak dalej.....

Link to comment
Share on other sites

A czy można dla Dorotki przekazać takie wieeeeelkie buziaki? To nic, że jej nie znam osobiście ale przesyłam wibracje :D

[IMG]http://images23.fotosik.pl/152/1a9592e3d92e2f44.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Iwona....Dorota nie była w Piekarach...Bezpośrednio z Olsztyna została przewieziona helikopterem do Częstochowy i tam jest i w tej chwili. Dziś zrobiła kilka kroczków. Niestety, nadal boli ją i strasznie puchnie lewa noga. Lekarze planują rezonans magnetyczny w celu określenia przyczyn takiego stanu. Oczywiście, przed nią długa rehabilitacja. I niestety, kosztowna. Myślę, że w tej chwili potrzebna będzie już konkretna finansowa pomoc...
Ula, myślę, ze będziesz miała okazję poznać Dorotkę. Kiedy stanie już na nogi -dosłownie i w przenosni- ma zamiar przyjechać do Olsztyna...Baaa, nawet musi:evil_lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie Kochani własnie dzisiaj moj mąż Krzysiek znalazł ten wątek na dogomanii, i jestem bardzo Wam za to wdzieczna za wszytkie modlitwy i za wspaniałe słowa otuchy, brdzo Wam dziękujemy cała moja malenka rodzinka za te piękne serca pełne miłości, teraz jest już dobrze jeszcze długa rehabilitacja, jeszcze odczuwam ból ale najważniejsze że jestem tutaj i że niedługo będe z moją rodziną i moimi zwierzaczkami, które są mi bardzo bliskie memu sercu. Tęsknie za moimi malutkimi dziećmi za Michalkinką i Kajketankiem ale myśl o tym, iż niedługo będe razem z nimi, dodaje mi sił do ćwiczeń. Mam nadzieję że spotkam Was kiedyś na wystawach na które uwielbiałam jeździć mam szczerą nadzieję że poznam Was osobiście jest to moim gorącym pragnieniem.
Przesyłam Wam moc podziekowań i pozdrawiam Was ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Elo Dorotko! :D Jak cudownie Cię tu widzieć :) Mam nadzieję, że Cię poznam osobiście, tak jak pisała Gosia :) Bardzo mocno trzymam kciuki. Sama przeżyłam w życiu 2 ale zupełnie niewielkie wypadki, bez porównania. Napisz czasem jeśli możesz: [email][email protected][/email] :) Pozdrawiam gorąco i życzę siły!!

Ula

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

Dorotko, dopiero przeczytałam Waszą historie ...

Nie wiem co Wam napisać ... tak mi przykro że tacy ciepli ludzie musieli tyle wycierpieć.

Zdrowiej kobieto i wracaj jak najszybciej do zdrowia trzeba poszaleć na ringu !

Trzymcie się jak najmocniej !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...