Jump to content
Dogomania

Sawa niestety odeszła [*]


iwop

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nie możnaby wypożyczyć dobrego samochodu? Może to nie byłyby giga sumy!

Ale tak szczerze...to zaufałabym ocenie kierownika. Jeśli uważa,że da radę tym samochodem...to dowiezie psiaki szczęśliwie!
A tak optymistycznie...to kiedy by mógł jechać? Oczywiście zakładamy(a właściwie ,ja to wiem:evil_lol:),że mamy pieniądze na transport!

Link to comment
Share on other sites

[quote] A nie możnaby wypożyczyć dobrego samochodu? Może to nie byłyby giga sumy! [/quote]
[B][COLOR=navy]Wypozyczenie auta to ok. 250-300 zl za dobę plus kaucja plus paliwo. [/COLOR][/B][B][COLOR=navy]Skąd wziąć na to pieniądze? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]A na marcowy wyjazd? Przeciez w marcu tez jedziemy, w schronisku jest wiecej psów nie tylko Sawa, wszystkie czekają![/COLOR][/B]
[SIZE=2][COLOR=#990000][B]2.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]W momencie odbioru samochodu należy posiadać kartę kredytową, na której robiona jest pre-autoryzacja (blokada środków na karcie na czas obowiązywania umowy wynajmu), gdzie samochody osobowe Fiesta, Fusion - 500 zł, Focus, Mondeo - 1000 zł, Galaxy, Transit osobowy i dostawczy 1500 zł oraz z góry uiścić kwotę za wynajem. Firma najpóźniej w dniu wynajmu musi okazać dokumenty firmowe: NIP, regon, KRS lub Wpis do ewidencji działalności gospodarczej.[/SIZE]
[quote]Temat: różne
Od: "Profil1"
Data: Śr Stycznia 21 2009, 8:00 pm

[B]Wszystkie 7 suczek z Ługowa jest po sterylizacji 4 brązowe i trzy białe w czarne łaty. [COLOR=red]Na granicę pojadę Polonezem. [/COLOR][/B][/quote]
[B][COLOR=darkred]Psy beda w weekend czipowane i beda miec wyrabiane paszporty.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Zapraszam
cioteczki na bazarek z koralami...i nie tylko:cool3:
...z prawdziwych kamolków- ametystu,oliwinu,howlitu,cytrynu,perełek...
min. na paliwo dla SAWCI !!!

[/B][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ametyst_nefryt_oliwin_howlit-korale-bransoleta-na-sawe-bercika-do-30-ego-129986/[/URL]

Sawciu, będziesz w domku szybciej niż myślałaś...choć Ty już chyba całkiem zwątpiłaś!? Głowa do góry...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaska']Witam.
Prosze o wklejenie wszystkich potrzebnych danych - nr konta i dokładnego adresu i tak jak obiecałam 150 zł przeleje na transport dla psiaków.
Przepraszam,że tak z biegu,ale moj 12 letni haszczak coś od paru dni ostro niedomaga i nie mam czau na śledzenie forum.
Pozdrawiam
Ania[/quote]

Aniu, super, ze napisałaś. Dane do wpłat podeślę. Na pewno będziemy Cię informowały co do daty i trasy transportu. Telefon do Ciebie mam, więc nie ma problemu z kontaktem poza dogo. Dogramy to na pewno.
Kciuki za Twojego psiura.

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Prosze o wklejenie wszystkich potrzebnych danych - nr konta i dokładnego adresu i tak jak obiecałam 150 zł przeleje na transport dla psiaków.
Przepraszam,że tak z biegu,ale moj 12 letni haszczak coś od paru dni ostro niedomaga i nie mam czau na śledzenie forum.
Pozdrawiam
Ania

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilam z Mielca, gdzie tradycyjnie lało jak z cebra i mam tylko kilka filmików m.in. jamnisi, Dorotki oraz Gacka oraz zdjęcia szczeniaków.

[B][COLOR="Red"]Jedziemy z kierownikiem z 6 na 7 lutego w nocy ok. 2, tak zeby byc w Boleslawcu w sobote ok. 9-10 rano. Miejsce spotkania parking kolo Motelu za Boleslawcem w kierunku na Zgorzelec. [/COLOR][/B]

Mysle, ze Alasce bedzie pasowac to miejsce, bo z Karpacza ma ok. 50 km.
Jamniczke mam na filmikach, ktore wstawie na jej wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']czy mam rozumiec ze kase juz cała macie ..czy jeszcze cos brakuje ????[/QUOTE]
Wiadomo, ze jeszcze trochę brakuje, ale jechac jedziemy i juz. Nie ma na co czekac. Musze zapytac Reno jak z wplatami, może Ona więcej wie niż ja.
Ja występuje bardziej od strony organizacyjnej i dogrania wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam od Kierownika potwierdzenia wpłaty [B]osc.[/B] Ja mam z bazarku też 150zł (jeszcze nie mam na koncie wszytkich wpłat, ale większośc jest), na dniach je przeleję na konto schroniska. Alaska jeszcze nie wpłacała, ale na pewno się dołoży. Musimy jakoś dograc odbiór jaminisi, bo Alaska w ten weekend pracuje :-(.
W sumie więc mamy deklaracje na 450zł. Właściwie więc mamy pokrycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Nie mam od Kierownika potwierdzenia wpłaty [B]osc.[/B] Ja mam z bazarku też 150zł (jeszcze nie mam na koncie wszytkich wpłat, ale większośc jest), na dniach je przeleję na konto schroniska. Alaska jeszcze nie wpłacała, ale na pewno się dołoży. Musimy jakoś dograc odbiór jaminisi, bo Alaska w ten weekend pracuje :-(.
[B]W sumie więc mamy deklaracje na 450zł. Właściwie więc mamy pokrycie.[/B][/quote]

Bardzo się cieszę! Więc psiaki na pewno pojadą!:multi:

Ja na razie z bazarku dalej przeznaczam pieniądze na Sawę,bo...drogi szmat i lepiej mieć zabezpieczenie! A jak nawet zostanie...to nie żal zaufać takiemu kierownikowi! :loveu: Przeznaczy na rzeczywiste potrzeby swoich psiaków!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...