Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

no dokładnie śmiałam się wczoraj bo córka mojego męża przyjechała do nas do domu i przyprowadziła ze sobą swoje dwa Shi-tzu no banda wariatów, dwa anioły klony, dwa koty klony i na domiar złego dwa Shi-tzu klony!!!! Niestety Seth nie wytrzymał ciśnienia i chciał zjeść nowe towarzystwo więc już nas nie odwiedzą nowe psy......... ale to chyba dobrze bo było już tego za dużo ........ mi wystarczy moje "małe" stadko które robi rozpierdutę z mieszkania..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']bo Cię darunia słabo zna...nie ciesz się Sis:eviltong:
jakby Cie znała tak jak ja powiedziałaby chmureczko:diabloti:[/QUOTE]

A zebys Ty do mnie tak slodko "chmureczko" mowila....nie powiem tu jakimi epitetami mnie obrzucasz:diabloti:

Darunia wybacz ale tam gdzie my jestesmy to sie male zamieszanie zawsze robi:oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']no dziękuję kochana za pamięć buziak dla Ciebie wielki
piesek wyadoptowany trzymajcie kciuki żeby było ok
zaglądnijcie na wątek mojej malamutki pozdrawiam potem wstawię jej zdjęcia do galerii[/QUOTE]


Dobrze, że się wszystko dobrze skończyło ;)

Link to comment
Share on other sites

„[I]Gasnę... W moich oczach nie ma już cienia szansy...”[/I]


[I] W schronisku, może nie, w „schronisku” na dolnym śląsku przebywa urocza amstaffka. Porzucona jak zepsuta zabawka czeka teraz na wybawienie. Jednak schronisko dla amstaffa jest przekleństwem... One sobie nie radzą! Tak jest też z Larą. Zagubiona pośród ciemnych, szarych boksów oczekuje blasku nadziei, blasku, który ogrzeje ją i zapewni jej nowy, lepszy byt. [/I]
[I] Istnieje powiedzenie, że pies najlepszym przyjacielem człowieka jest. Zadajmy pytanie: Czy tak jest na pewno? Wejdźcie do schroniska... Tam każdy z psów kiedyś był przyjacielem człowieka. Zapytasz – co się stało? Odpowiem ci. Mały szczeniaczek urósł, stał się większym pieskiem. Mały był fajny, ale duży jest już be... Posuwając się do karygodnych czynów ludzie porzucają swoich „przyjaciół” wymyślając i doskonaląc swoje techniki okrucieństwa.[/I]
[I] Lara podzieliła los swoich czworonożnych kolegów. Jednak co robi amstaffka, taka ładna, w schronisku? Oczywiście że to nie jest miejsce dla niej, ale człowiek ma większą moc i zdecydował, żegnaj Lara...[/I]
[I] Teraz Lara szuka domu, domu gdzie poczuje się bezpieczna, ktoś da jej ciepły kocyk i razem będą chodzić na spacery. Podaruje jej tam to, co może największego dać, ludzką miłość.[/I]
[I] Psy są niezwykłe... Pomimo krzywdy, pomimo bólu jaki im wyrządzamy nadal są w stanie kochać, tak jak Lara i to każdą cząstką ciała... Nie zawiedźmy ich.[/I]


„[I]Aby stać się dobrym przyjacielem,[/I]
[I]nie trzeba wiele...”[/I]

Link to comment
Share on other sites

Podjęłam cioteczki decyzję - otwieram sklep zoologiczny!!!
Byłam dziś oglądać sklep do wynajmu - 94m2, do odświeżenia ( mam już ludzi którzy by to zrobili) trzeba odnowić, położyć jakieś wykładziny, pomalować, itd.... ale ma jedno duże ok.70m2 pomieszczenie do sprzedaży, do tego ubikację, i dwa duże pomieszczenia zaplecza...nic tylko brać, 2000zł za wynajm, ogrzewanie gazowe....
babka jest super powiedziała że nie będę musiała płacić za pierwszy miesiąc tylko mam zrobić remont!!!!
Lecę do urzędu pracy w poniedziałek - muszę się zarejestrować pobrać dokumenty odnośnie dotacji unijnych ( około 19tys.zł) i jeśli będę prowadziła swoją działalność przez minimum rok nie bedę oddawała im kasy!!!!
Myślicie że się uda? miałabym przy sobie całymi dniami psy w sklepie, byłabym u siebie więc mogłabym z nimi wychodzić zamykając na chwilkę sklep.....one byłyby szczxęśliwe ja również no i wam bym mogła taniej sprzedawać dla waszych pociech.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...