Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

przed chwilą Shilla znów miała atak, nie wyszła na siku, leży nie może się ruszyć dzwoniłam do wetki ale nie odbiera a ona leży i piszczy, dałam jej leki i teraz minimum 1,5h muszę czekać na to aż zaczną działać nie mogę patrzeć jak cierpi :placz: ma gorączkę, przykryłam ją kocem bo nią rzucało z zimna... do diabła z tym cholernym światem i cierpieniem!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

darunia ile lat ma Shila?
te ataki dziwnie wyglądają
jaka jest diagnoza lekarza?
wyniki badań krwi?
czy ona czasem nie ma mocznicy?
co bierze na serce?
dobry lekarz da takie leki, które nie pogrążą serca a pomogą gdzie indziej.
powiem tak: z tego co opisujesz jest bardzo dziwnie leczona z doskoku.

Link to comment
Share on other sites

enarenal to preparat na serce
przed chwilą dostałam od wetki Trocoxil na kręgosłup podaje się go raz na 28 dni to jest jedna tabletka
i z wielkim szacunkiem małgosiu ale rzadko się zdarza żeby pies był tak chuchany i pielęgnowany jak ona i jest pod stałą opieką nie z doskoku
badania krwi zrobione, wetka na wizyty przyjeżdża do domu, nie chcę męczyć Shilli jazdą autem, usg też nic nie wykazało
na listwie brzusznej ma dwa guzy ( nieoperacyjne) Shilla nie obudzi się najprawdopodobniej po zabiegu :-( do tego na nodze i pyszczku dostała znamie wyglądające jak nowotwór fioletowe jakieś zgrubienie i oboje z wetką nie chcemy tego ruszać ... :placz: za dużo ryzyka
ten lek co teraz dostała musi myć silny bo to jedna tabletka którą podaje się raz na 28 dni i jeśli to nie pomoże to nie wiem co dalej... :placz: wiem że będę walczyć do końca .

Link to comment
Share on other sites

A Dopel Herz nie jest na serce przypadkiem??

Kurde, strasznie u was to wygląda, wiem co przeżywacie, nasz Amorek też miał takie objawy, choć wetka jakoś skutecznie to gasiła, ale dzień bez tabletek był makabryczny. Patrzeć jak przyjaciel cierpi to najgorszy ból jaki może być...:(

Link to comment
Share on other sites

To bardzo przykre patrzeć jak zwierzak odchodzi. Myślę, że jeżeli będzie już bardzo cierpiała, to nie przedłużaj tej ostatecznej decyzji, daj jej odejść godnie, tak jak na to zasługuje.
Trzymaj się :glaszcze: Tulę cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Trocoxil jest na zapalenie stawów ? Czy na zwyrodnienia ?
Bo jeden z moich wetów mi ten lek zaproponował lecz po wywiadzie powiedział że stan łap mojego psa nie jest na tyle poważny :/[/QUOTE]

"Trocoxil zawiera substancję czynną mawakoksyb, należącą do klasy leków o działaniu przeciwzapalnym"
"[FONT=sans-serif]Trocoxil jest stosowany w leczeniu bólu i stanów zapalnych związanych ze schorzeniamizwyrodnieniowymi stawów (chorobą, w której dochodzi do uszkodzenia stawów) u psów w wieku conajmniej 1 roku życia."
Tu więcej informacji: [url]http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Summary_for_the_public/veterinary/000132/WC500069275.pdf[/url]

[/FONT]
[quote name='darunia-puma']nie wiem kochana czy na zwyrodnienia czy na stawy u niej siadł kręgosłup :placz:
małgosiu, junoo dziękuję że jesteście ... a możecie powiedzieć mi jaki lek osłonowy mogę jej dać?
acha mam jeszcze kupić dopel herz na stawy ...[/QUOTE]
lacidofil i tym podobne :) takie jak dla ludzi
dopel herz jest marką, a jaki ich produkt masz kupić konkretnie?

Link to comment
Share on other sites

kochane dziś kupiłam dopel herz activ na stawy forte i leki osłonowe na żołądek
dziś po południu laleczka biegała jak oszalała ( widocznie ten lek zadziałał ) zobaczymy na jak długo, mam nadzieję że na co najmniej ( tak jak mówiła wetka ) 25-28 dni bo jedna tabletka kosztuje 100zł :placz: ale za wszelką cenę będę o nią walczyć i dopóki nie będę widziała że to koniec i cierpi a ja jej nie mogę już pomóc to będę przy niej i będę walczyć

Link to comment
Share on other sites

agutko dziękuję na pewno ucałuję
a ja znów cierpię na bezsenność :-( za dużo miałam ostatnio stresów i codziennie budzę się koło 5 rano i nici ze snu.
Shiro ( tak jak powiedział szkoleniowiec ) to typowy synek mamusi waży 36kg ma 2,5 roku a zachowuje się jakby był szczeniakiem i wchodzi na mnie np. jak siedzę przy stole żeby być na kolanach, albo teraz leży na mnie jak do Was piszę, ale tak całym sobą dupka ma moich nogach reszta na klatce piersiowej... mój kochany głupolek ;-)
[IMG]http://i60.tinypic.com/1zqvipt.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/2nh12wy.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/2yp18hv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wpadłąm Was odwiedzić a tu takie wieści... Uratowałaś tą sunię więc Darunia walcz o nią do ostatnich sił, oby tylko nie cierpiała z bólu... A jak z mężem? Tacy są faceci, żeby facet dobrze zrozumiał kobietę musiałby być po prostu gejem :) Myślę o Was <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...