Jump to content
Dogomania

[Białystok] 9-tygodniowa spanielka z alergią ze smietnika/ ma dom


Iwona&Wiki

Recommended Posts

uwazam ,ze adoptowac pieska mozna tylko wtedy kiedy jest zdrowy,gdyz nie mozna polegac na osobach adoptujacych ,ze usuna jej tluszczaki ,o ile sa to tluszczaki(nalezy zrobic probe )jedynie kastracja nalezy do nowego opiekuna ,gdyz piesek jest obecnie za mlody.
Pieska adoptuje sie z pelnymi szczepieniami odrobaczonego dobrze opisanego ale bez "tluszczakow"Zastanawiam sie skad sa te tluszczaki ,gdyz wiem ze pojawiaja sie tylko u starych pieskow ,a nie u bardzo mlodych.Czy moze sa to miejsca po szczepieniu?
Wykonujac adopcje stosuje sie:
-wpierw przyjezdza osoba pragnaca adoptowac, do pieska na rozmowe i wyjasnianie
-zawozimy do domu osoby ,ktorej zaufalismy i spelniajacej nasze wymagania adopcyjne,wypelniamy umowe adopcyjna,wykonujemy zdjecia
Ta regula ulatwia przeprowadzanie adopcji

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Poczytałam sobie pewien wątek na innym forum i dowiedziałam się ciekawych rzeczy o dogo i o mnie osobiście. Na dogo są sami krzykacze i oszołomi itp... ja zostałam nazwana ... nie będę zaśmiecać wątku !
Asiu możesz przekazać im wszystkim, że fakt chciałam się tam zalogować i napisać jak sprawa ma się z mojej strony ale niestety nie pozwolono mi założyć tam konta, cóż macie wypowiedź tylko jednej ze stron i cały wątek oszczerstw pod moim adresem.
Zostałam również oskarżona o to, że Zulce pewnie coś się stało ( przy okazji przypomniany był wątek Ozziego z dogo ) a ja chcę to przed wszystkimi ukryć. Otóż to jest okropna bzdura i kłamstwo a napomknę, że napisały to dziewczyny w wieku 17 i 15 lat!!
Wczoraj Zulka była u weterynarza i te guzki to nie są tłuszczaki tylko mięśniaki od zastrzyków. Zalecono jej masaże i rozgrzewanie ich, spała Zula jak zwykle pod kołderką a ja nim poszłam spać siedziałam koło małej a Zulka na podusi elektrycznej ( lekko grzała piszę to dla informacji aby nie zostać znów o coś oskarżonej ) i Zulka przyjmuje lek o nazwie Aescin.


[SIZE=3][COLOR=red][B]Przepraszam wszystkich za zamieszanie na tym wątku. Zulka żyje i ma się całkiem dobrze. Nigdy nie zrobiłam i nie zrobię krzywdy jakiemukolwiek zwierzęciu! Zulka nie pojedzie do Krakowa i ta sprawa jest już dla mnie zamknięta![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Fotki:

Już nie jestem taka chudziutka :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/132/dbac0f5e9008d452.jpg[/IMG][/URL]

Z małą Pańcią, z którą sobie śpię w nocy :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/132/5538c776149fbc32.jpg[/IMG][/URL]

Zastanawiamy się w co się pobawić :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/131/b6022ddaaeaee146.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/90/0c7ec74fdf3f75a2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/132/06f6d2e717653325.jpg[/IMG][/URL]

Zulka agresor :evil_lol:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/132/03cd507de6d44b8b.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=3]Zdjęcia są zrobione przeze mnie i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

monia3a-nie przejmuj sie :lol:albo -super chwala ,albo gania:shake:
najwazniejsze jest dobro psa ,i Ty wiesz najlepiej co i jak w tym kierunku robic,gdyz Ty odpowiadasz za jego dobra adopcje ,i zeby NIGDY juz Nigdy nie powrocil stad skad ,zostal znaleziony ,lub oddany w trzecie rece,lub do schroniska.Pospiech w adopcji to z reguly jest kleska dla psow:-(

Link to comment
Share on other sites

Monia, nie przejmuj się! Daj spokój, niech sobie dzieci piszą co chcą jeśli nie mają bardziej pożytecznego zajęcia :eviltong:
Rób swoje! Bo bardzo dużo robisz dobrego :loveu: :loveu:

Zulka ma najlepszy tymczas jaki sobie mogła wymarzyć :) Miejmy nadzieję, że domek też taki w końcu się znajdzie! Trzeba czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Poczytałam sobie pewien wątek na innym forum i dowiedziałam się ciekawych rzeczy o dogo i o mnie osobiście. Na dogo są sami krzykacze i oszołomi itp... ja zostałam nazwana ... nie będę zaśmiecać wątku !
Asiu możesz przekazać im wszystkim, że fakt chciałam się tam zalogować i napisać jak sprawa ma się z mojej strony ale niestety nie pozwolono mi założyć tam konta, cóż macie wypowiedź tylko jednej ze stron i cały wątek oszczerstw pod moim adresem.
Zostałam również oskarżona o to, że Zulce pewnie coś się stało ( przy okazji przypomniany był wątek Ozziego z dogo ) a ja chcę to przed wszystkimi ukryć. Otóż to jest okropna bzdura i kłamstwo a napomknę, że napisały to dziewczyny w wieku 17 i 15 lat!!
Wczoraj Zulka była u weterynarza i te guzki to nie są tłuszczaki tylko mięśniaki od zastrzyków. Zalecono jej masaże i rozgrzewanie ich, spała Zula jak zwykle pod kołderką a ja nim poszłam spać siedziałam koło małej a Zulka na podusi elektrycznej ( lekko grzała piszę to dla informacji aby nie zostać znów o coś oskarżonej ) i Zulka przyjmuje lek o nazwie Aescin.


[SIZE=3][COLOR=red][B]Przepraszam wszystkich za zamieszanie na tym wątku. Zulka żyje i ma się całkiem dobrze. Nigdy nie zrobiłam i nie zrobię krzywdy jakiemukolwiek zwierzęciu! Zulka nie pojedzie do Krakowa i ta sprawa jest już dla mnie zamknięta![/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
[B]monia3a[/B], ok, przekażę.

[quote name='monia3a'][SIZE=3]Zdjęcia są zrobione przeze mnie i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!![/SIZE][/quote]
Nie musisz krzyczeć, mam dobry wzrok. ;)

[quote name='plinka']Monia, nie przejmuj się! Daj spokój, niech sobie dzieci piszą co chcą jeśli nie mają bardziej pożytecznego zajęcia :eviltong:
Rób swoje! Bo bardzo dużo robisz dobrego :loveu: :loveu:

Zulka ma najlepszy tymczas jaki sobie mogła wymarzyć :) Miejmy nadzieję, że domek też taki w końcu się znajdzie! Trzeba czasu.[/quote]
Chciałam tylko jeszcze dodać, że nie tylko dzieci wypowiadały się na tamtym wątku. Zresztą niektóre dzieci są odpowiedzialniejsze od dorosłych, o czym swiadczy sam fakt znalezienia Zulki na śmietniku.

Link to comment
Share on other sites

"Zostałam również oskarżona o to, że Zulce pewnie coś się stało ( przy okazji przypomniany był wątek Ozziego z dogo ) a ja chcę to przed wszystkimi ukryć. Otóż to jest okropna bzdura i kłamstwo a napomknę, że napisały to dziewczyny w wieku 17 i 15 lat!!"


"Nie sledze tematu na dogo, ale może suńce coś sie stalo ? <tfu, tfu> Tymczasowa właścicielka o tym nie powiedziala i poprostu wymyśla niby adopcje... Nie chce się przyznac, bo może to bylo spowodowane z jej winy...
Mam nadzieje ze ktoś tą opcje wykluczy."

Jest to moja własna wypowiedz przekopiowana innego forum.
Czy to brzmi jak oskarzenie??
Raczej jak wymienienie opcji co mogło się stać. I dlaczego suńka nie mogła zostać spokojnie adoptowana.

To tylko tyle z mojej strony, nie mam zamiaru się kłocić, nie śledziłam rownież wielce tutaj tematu na dogo.

Pozdrawiam i życze by suńka trafila do jak najlepszego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']"Zostałam również oskarżona o to, że Zulce pewnie coś się stało ( przy okazji przypomniany był wątek Ozziego z dogo ) a ja chcę to przed wszystkimi ukryć. Otóż to jest okropna bzdura i kłamstwo a napomknę, że napisały to dziewczyny w wieku 17 i 15 lat!!"


"Nie sledze tematu na dogo, ale może suńce coś sie stalo ? <tfu, tfu> Tymczasowa właścicielka o tym nie powiedziala i poprostu wymyśla niby adopcje... Nie chce się przyznac, bo może to bylo spowodowane z jej winy...
Mam nadzieje ze ktoś tą opcje wykluczy."

Jest to moja własna wypowiedz przekopiowana innego forum.
Czy to brzmi jak oskarzenie??
Raczej jak wymienienie opcji co mogło się stać. I dlaczego suńka nie mogła zostać spokojnie adoptowana.

To tylko tyle z mojej strony, nie mam zamiaru się kłocić, nie śledziłam rownież wielce tutaj tematu na dogo.

Pozdrawiam i życze by suńka trafila do jak najlepszego domku.[/quote]
Sunka zostałała spokojnie adoptowana
i już trafiła do najlepszego domku.:)

I o to tutaj tylko i jedynie chodziło.:p

A trafiła do tego NAJLEPSZEGO tylko dlatego,
ze jej adopcją zajmowała się własnie Monia,
która zadbała o to, by tak własnie sie stało.

[B]Mucho[/B], to dla Ciebie, mam nadzieje, lekcja,
że nie należy pisać wszystkiego, co Ci przyjdzie do głowy.
Najpierw, Słonko, to trzeba pomysleć,
bo to, co pisałaś dotyczyło bardzo rozsądnego wolontariusza
białostockiego TOZ-u, a zarazem inspektora TOZ-u.
A jakie jest Twoje doświadczenie poza studiowaniem róznych forów internetowych?
I to, z tego co sama mówisz, bardzo pobieżnym.:p
Po prostu żenada.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Asia & Ginger']
Nie musisz krzyczeć, mam dobry wzrok. ;)
[/quote]

Nie było to skierowane do Ciebie tylko do wszystkich innych cieszących się ze zdjęć Zulki na innym forum, zdjęcia na tym wątku są do oglądania tylko tu na dogo.

[B]Mucha__[/B] nie mam konta na tamtym forum ponieważ nie pozwoliła mi jedna z adminek ( nie będę tu pisać która ale napewno tę sprawę też rozstrzygnę, ponieważ nie podoba mi się to, że dla własnego widzimisie nie pozwoliła mi się zalogować ) tak więc nie wiem kto i co pisał, przeczytałam i napisałam co wpadło mi w ucho, tyle.



ZULKA jest już w nowym i naprawdę świetnym domku, zapewniam, że u osób całkiem mi obcych poznanych niedawno przy adopcji Zulki.
Lubię zakończenia szczęśliwe i wiem na 100% że Zulce nie przytrwfi się już nic złego.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie mam po co przyjmowac jakichkolwiek lekcji, bo nadal uważam że nie zrobiłam nic złego. Miałam pełne prawo napisac swoje przypuszczenia, bo po to jest forum.
Podałam tylko przyklad co mogło się stać, i dobrze ze ten przykład nie był prawdą. Nie szukam żadnych sensacji ani nic z tych rzeczy.

Nie ważne w tych czasach kim człowiek jest, czy wazna osobistoscią czy nie, ale ważne jak się zachowuje.
Oczywiscie nie pije tutaj do nikogo i nie mam takiego zamiaru.

Odniosłam teraz wrażenie, że jeśli jest ktoś od was młodszy o iles tam lat, trzeba Go traktować jakby nie rozumiał co się dzieje i osadzać wszystko co napisze jako żenade.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asia & Ginger[/B], dziękuję Ci za Twoją pomoc
w szukaniu domu dla Zulki.
Szkoda mi czasu na śledzenie wszystkich wypowiedzi,
szczególnie wtedy, gdy niczego nowego do sprawy nie wnoszą.

Powiem krótko, z wielkim entuzjazmem przyjęłysmy wiadomość,
że Zulka może zamieszkac w Krakowie.
Nawet zawczasu wzięłyśmy od naszego weta
historię choroby i leczenia Zulki, by była gotowa.
Entuzjazm opadł na wiadomość, że Zulka
-dwumiesięczny szczeniak,
będzie większą część dnia spędzała samotnie w pustym domu.
To i tylko to, na poczatek, zadecydowało o rezygnacji z niego.
I nie interesuje mnie zupełnie,
co Tobie mówił ten potencjalny krakowski domek.
Ja wiem, co powiedział Moni. I tylko to sie liczy.
W tej chwili uważam jednak, że pani z Krakowa powinna
jeszcze raz, bez zbednej euforii, przemysleć swoją
decyzję o wzięciu czy kupnie psa, a szczególnie szczeniaka i to spaniela.
No i szczególnie teraz, gdy podjąć ją łatwiej,
bo już nie musi po niego jechać te kilkaset km.
To wszystko w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']
ZULKA jest już w nowym i naprawdę świetnym domku, zapewniam, że u osób całkiem mi obcych poznanych niedawno przy adopcji Zulki.
Lubię zakończenia szczęśliwe i wiem na 100% że Zulce nie przytrwfi się już nic złego.[/quote]
Hi, hi, Monia co się tłumaczysz?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Przecież ja doskonale wiem, że to Twoja bliska rodzina,
której opchnęłaś Zulkę za grube setki do rozmnażania.:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Przecież zrobiłysmy świetny interes.:evil_lol:

PS. teraz lece, zdjęcia wstawię i przeslę jak wrócę,
bo oczywiscie Niunia na spacerze nie była.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Czekam na zdjęcia z niecierpliwością :multi:
Nawet nie wiecie jak smutno w domku bez Zulki :p jakbym nie miała już dwóch psów to może :hmmmm: chociaż nie, nie ja wolę zdecydowanie psy ras dużych: dobki czy onki ...

Zulka na Sylwestra pojedzie świętować do Białowieży z nowym Państwem i będzie straszyć żubry :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=silver]razem ze swoją nową koleżanką również spanielką zresztą o bardzo ciekawym umaszczeniu ale to zobaczymy na fotkach. O ile wyszły ponieważ sunie cały czas biegały za sobą i trudno było je uchwycić :)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']
[B]Mucha__[/B] nie mam konta na tamtym forum ponieważ nie pozwoliła mi jedna z adminek ( nie będę tu pisać która ale napewno tę sprawę też rozstrzygnę, ponieważ nie podoba mi się to, że dla własnego widzimisie nie pozwoliła mi się zalogować ) tak więc nie wiem kto i co pisał, przeczytałam i napisałam co wpadło mi w ucho, tyle.[/quote]

Witam,
ja skasowałam Pani konto, na prośbę jednej z użytkowniczek, która była bardzo zaangażowana w adopcję Zulki. Nie mam zamiaru się rozpisywać dlaczego, jak i poco, po prostu zarejestrowała sie Pani u nas w momencie kiedy "wybuchła afera" z związku z adopcją do Krakowa i zostało to odebrane jako szpiegostwo. Z całym szacunkiem, ale to nie było fair wobec ludzi chętnych do adopcji Zulki, ani osoby zaangażowanej w ową adopcję.
Wierzę, że Zula trafiła do dobrego domku.. pełnego miłości jaką mogli jej dać tamci Państwo.
Pozdrawiam Kamila

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='plinka']Monia, nie przejmuj się! Daj spokój, niech sobie dzieci piszą co chcą jeśli nie mają bardziej pożytecznego zajęcia :eviltong:
Rób swoje! Bo bardzo dużo robisz dobrego :loveu: :loveu:

Zulka ma najlepszy tymczas jaki sobie mogła wymarzyć :) Miejmy nadzieję, że domek też taki w końcu się znajdzie! Trzeba czasu.[/quote]

Dziękuję za miłe słowa czasem one mogą solidnie podnieść na duchu tym bardziej jeśli jest się osądzanym o nieuczciwość :Rose: i naprawdę często można załapać doła.
Wszystkim " moim tymczasikom " staram się zapewnić wszystko co najlepsze i dać tyle ciepła i miłości ile tylko mogę ;) a domki staram się wybierać same najlepsze :multi: i mam nadzieję, że takie właśnie są :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='anielik']Witam,
ja skasowałam Pani konto, na prośbę jednej z użytkowniczek, która była bardzo zaangażowana w adopcję Zulki. Nie mam zamiaru się rozpisywać dlaczego, jak i poco, po prostu zarejestrowała sie Pani u nas w momencie kiedy "wybuchła afera" z związku z adopcją do Krakowa i zostało to odebrane jako szpiegostwo. Z całym szacunkiem, ale to nie było fair wobec ludzi chętnych do adopcji Zulki, ani osoby zaangażowanej w ową adopcję.
Wierzę, że Zula trafiła do dobrego domku.. pełnego miłości jaką mogli jej dać tamci Państwo.
Pozdrawiam Kamila[/quote]

Nie wiem kto i dlaczego ale sprawę zgłosiłam do administartorów i niech oni zdecydują co dalej. Ja również byłam mocno zaangażowana w adopcję Zulki i śmiem powiedzieć, że napewno bardziej niż ta osoba dzięki której nie mam u Was konta i jedno jest pewne wobec mnie to też nie było fair. Osoba podejmująca takie decyzje powinna być świadoma tego co robi !!! a nie działać pod wpływem impulsu czy nacisku innych. Tylko tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Ewa3']
Jak Zulka:loveu:?
Kiedy jedzie do swojego domku?[/quote]

Zulka od godziny 12 dnia dzisiejszego jest w swoim nowym domku, już po przyjeździe zaczęła pokazywać co to nie ona i myślę, że najdalej od jutra zacznie rządzić wszystkimi wokół :evil_lol:

Iwonko zasnęłaś ?? :cool3: Czekam i czekam na zdjęcia :cool3: Brak mi okropnie tej [COLOR=red]chorerki[/COLOR] małej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie, Moniu, nie zasnęłam - zdjęcia do Ciebie juz poszły:)
Zaraz popatrzę, co tutaj wstawić.
[quote name='anielik']Witam,
ja skasowałam Pani konto, na prośbę jednej z użytkowniczek, która była bardzo zaangażowana w adopcję Zulki. Nie mam zamiaru się rozpisywać dlaczego, jak i poco, po prostu zarejestrowała sie Pani u nas w momencie kiedy "wybuchła afera" z związku z adopcją do Krakowa i zostało to odebrane jako szpiegostwo. Z całym szacunkiem, ale to nie było fair wobec ludzi chętnych do adopcji Zulki, ani osoby zaangażowanej w ową adopcję.
Wierzę, że Zula trafiła do dobrego domku.. pełnego miłości jaką mogli jej dać tamci Państwo.
Pozdrawiam Kamila[/quote]
Po poprzednim zaproszeniu Asi&Ginger?:roll:
Oooo, jak miło:p

Ło Matko, czytam i nie wierze własnym oczom,
afery, szpiegostwo - fajnie i miło tam macie:p
A czy mogłabys mi przyblizyć, na czym polega u Was
"bardzo zaangażowana w sprawę adopcji"?

I z całym szcunkiem, ale dla nas "chęci do adopcji"
nie są żadną podstawą do wydania jakiegokolwiek psa,
a szczeniaka spaniela z problemami i po przejściach,
to już w ogóle nie ma o czym mówić. :p

I jeszcze jedno, nas nie interesuje "wiara",
albo coś wiemy albo - nie wiemy.
Nic na chęci i na wiarę.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...