Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

Ja też się ciesze, że jutro Albinka pojedzie do nowego domu. Po dłuższym przemysleniu nad oddaniem psa, stwierdziłem, że lepiej będzie jej w nowym domu. Ja niestety musiałem psem sie zajmować w pojedynke, co jest trudne. I muszę z bólem przyznać, że to mnie przerasta, a jeszcze do tego te biegunki. Mi też jej szkoda, ale naprawdę będzie jej lepiej w nowym domu. Wiem, że w waszych oczach jestem złym człowiekiem, ale ja robie to dla dobra psa. :-( Nigdy tego psa nie zapomne, bo jest naprawde super, ale ja sam nie nadaje się do takiego zajęcia. Może jak jutro Albinka pojedzie do nowego domu to coś jeszcze tu napisze.


[CENTER][SIZE=4]PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKICH!!![/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co. Dobrze, że się znalazł dla niej domek, bo jakby sie nie znalazł do pierwszego sierpnia to bym miał problem, bo nie wiem, czy bym miał odwagę oddać ją do schronu, bo wiedziałbym, że tam będzie miała jeszcze gorzej niż u mnie. Wiem, że to co pisze może okazać się śmieszne dla was, ale tak jest. Wiedzcie, że nie zapomne jej przez długie lata i już nie wezmę na siebie takiego obowiązku. WIELKI SZACUN dla was którzy zajmują się psami. Ja niestety nie podołalem. Wiem, że na tym forum nie spotkam się ze zrozumieniem i przez cały czas będe w waszych oczach bardzo zły. Niech ma się dobrze Albinka w nowym domu.:-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie Szczepan... dobrze, że jesteś szczery, czasami nie wiemy o tym, że coś może nas przerosnąć, dopóki sami się nie przekonamy. Jedynie co nie mogłam przyjąć do wiadomości, to fakt, że może wrócić do schroniska, tego nie powinno się robić w żadnej sytuacji, ktoś kto zna realia schroniska, wie, że to najgorsze co można psu zgotować. Pies w domu to ogromny obowiązek i odpowiedzialność - przekonałeś się o tym i to dobrze. pozdrawiam i czekamy na wieści o Kropce.

Link to comment
Share on other sites

Kropke w koncu poznalam -slodka sunia:loveu:
jej nowi panstwo wydaja sie byc bardzo w porzadku i nie beda jej chcieli oddac nikomu
zrobilysmy z Ela troche zdjec pozegnalnych
jutro powklejam -teraz juz znikam bo przede mna ciezki dzien

Link to comment
Share on other sites

Założę się, że Albinka Lub Kropka jak się Państwu spodobało szybko się zadomowi. :multi:
Państwo zakochani w niej o pierwszego wejrzenia :loveu: Poza tym Pani Ola obiecała, że będziemy w kontakcie i że będzie informować mnie a ja Was o tym jak Albince/Kropie wiedzie się w nowym domku, oczywiście fotki, też będą :):loveu:
Pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków w Imieniu szczęśliwej Kropki ;)

Link to comment
Share on other sites

portretow kilka Kropki jeszcze nie swiadomej ze zaraz w nowym domu bedzie:
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1531/img0281gy9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2729/img0279gb8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4630/img0277tz6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...