Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem z forum o dalmatyńczykach. Wklejcie fotki tu to założe małej nowy temat bo tam możecie mieć problemy. Jeżeli nie jesteście tam zarejestrowane to musicie trochę odczekać po rejestracji żeby fotki wklejać.

Link to comment
Share on other sites

pewnie nie może Bałwan jeden, ale ja wam powiem.. ona jest po sterylizacji, jest w dobrej kondycji bo z każdą drobnostką leciał do weta, a co do szczepień to się dowiem,. obiecuję
Pies jest wulkanem energii, który potrzebuje mnóstwo ruchu, uwielbia bawić się z innymi psami do tego jest szybka, zwinna, w domu spokojna, są psy, których nie toleruje i reaguje agresją. bywa, ze jeśli nowo poznany pies jest zbyt "nachalny" w czułościach też go sprowadza na ziemię (moje były tak potraktowane) to tyle co mogę zauważyć na wspólnych spacerach....

Link to comment
Share on other sites

bea m mam fotki (całkiem sporo) tej suni, mogę Ci je przesłać tylko trzeba będzie wykadrować z nich moje psy i poddać je selekcji, powiedz gdzie a chętnie Ci je wyślę, powiedz. możemy kontaktować się na prv lub na gadu :D

Link to comment
Share on other sites

mialam telefon....super odpowiedzialny dom z psem i kotem...trzymajcie kciuki dziewczyny...oby TZ tej przemilej osoby zgodzil sie na drugiego psa
po za tym przeslijcie mi aktualne zdjecia a podesle zainteresowanej

Link to comment
Share on other sites

Jak mnie ludzie wkurzają!!!!!!!!!!!!!!:angryy: Po prostu masakra! PO tylu miesiącach oddać psa. Przecież Kropka pewnie pokochała swój nowy domek i właściciela. A właściciel co , chce ją oddać. Czy Pan nie ma w ogóle uczuć?
A Kropeczka bo prawdziwy i stały domek.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się z tym, skoro już podjął decyzję o adopcji powinien być konsekwentny. ale cóż... teraz trzeba się postarać o nowy dom dla małej, poza tym wakacje są a to gorący okres dla psiaków... więcej ich będzie porzuconych dlatego znalezienie domu Kropce staje się trudniejsze

Link to comment
Share on other sites

ja też nie wiem właściciel twierdzi, że ze względu na 3 - zmianową pracę nie ma dla niej czasu i brak mu kasy na leczenia jej z ciągłych problemów z układem trawiennym podobno badania nic nie wykazały, ale jakoś nie widziałam nawet wyników tych badań (ponoć są w lecznicy), ale nie wiem czy powodem nie jest wyjazd na wakacje (nawet jeśli tak jest to lepiej, żeby się do tego przyznał niż kłamać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoSi']To nie jest ważne...:mad: I dla tego nie oddam Frotki. Chyba (tfu, tfu), że mnie nogi odpadną.[/quote]
Rozumiem Cię Josi, ja też jak biorę zwierzątko to na dobre i złe, miałam na myśli jakieś cechy charakteru Kropki, którym nie sprostał, a ważne jest to dla przyszłego opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...