Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wyobraź sobie, że stopy, to niezwykle przydatna część ciała :lol::evil_lol:
Aaa no to faktycznie mało :diabloti: Moja Koda jakiś czas temu dorwała płyty mojej mamy które przyszły pocztą, bo jakiś na prawde inteligenty listonosz widząc psy zostawił paczkę w ogrodzeniu (robi tak ZAWSZE:shake:). Pieski uradowane, pogryzły 4 płyty (na szczęście reszta ocalała) z czego jedna pyła w wieeelu kawałkach :evil_lol: Wychodzę na dwór i wołam "Kooooda!" Kodzia biegnie do mnie i ma w pysiu pokrowiec który niesie za uchwyt :D Wyglądało to komicznie, ale jednak to właśnie nasza Poczta Polska :shake: Na szczęście nic nie połknęły i jest wszystko ok :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Hmmm nie ma wszystkich kawałków i nasz sprzęt nie jest na tyle inteligentny żeby poczytać sobie taką fajną posklejaną płytkę :evil_lol: Aaa Tinka - masz śliczny banerek, a ty Ewa śliczniuchowy Avtarek :loveu:[/quote]
kupić nowy znaczy:diabloti:

mogę ci zrobić baner, chcesz?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Dziękujemy! :loveu:
Zagoniłam tatke i robiliśmy razem :cool: No więc tak, zrobiłam najpierw deskę - poprzybijałam krótkie listewki. później tata pomagał mi zrobić przymocowanie i stojaczek. Wzieliśmy metalową, grubą, krótką rurkę i przymocowaliśmy gwoździkami do deski, metalem z blachodachówki :lol: Później znaleźliśmy mocny drążek do położenia na stojak, tak żeby łatwo było huśtawkę rozebrać, ale żeby Koda na huśtawce nie spadła :razz: Hmmm stojaczek to tak jak widać, ale było dosyć ciężko wbijać gwoździe bo praktycznie każdy trzeba było zaginać ostrym dziubkiem w drewno, żeby sie nam Koducha nie pokaleczyła :D Widziałam że deseczka była trochę śliska, więc w grę weszły farby olejne i żwir. Deseczka została pomalowana i posypana żwirem, dla większej chropowatości. I zrobiła się trochę jak papier ścierny, czyli ciężko się na niej pośliznąć :evil_lol: No, a stojaczek zwyczajnie malowany żółtą farbką dla ładnej prezentacji :D
[/quote]


A ile kg utrzymuje huśtawka ? Kurde mam ochotę zrobić taką tylko nie wiem jak się do tego zabrać. A fundusze odkładam ta tunel z trixie, tylko że mam trochę dech które może by się nadały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']A ile kg utrzymuje huśtawka ? Kurde mam ochotę zrobić taką tylko nie wiem jak się do tego zabrać. A fundusze odkładam ta tunel z trixie, tylko że mam trochę dech które może by się nadały.[/QUOTE]
Myślę że pewnie jakieś 18kg ale gdyby w stojaku przybić więcej tych wspomagających listewek to i więcej by utrzymała :razz:

[quote name='Rottie']Hej Russ :) Wpadnij do Jamala i obejrzyj nowe fotki.[/QUOTE]
Oczywiście wpadniemy :loveu:

[quote name='jamnicze']tralalala :)- :) :)[/QUOTE]
:lol::cool3:

Jutro wstawie jakieś nowe fotencje o ile znajde aparat bo gdzieś zapodziałam :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Aaaale piękne! :-o Dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki! :loveu::loveu: :loveu:
To teraz mi powiedz jak wstawić to w podpis żeby działało :evil_lol: Tylko wiesz tak dokładnie jak dla głupka :cool3:[/quote]
:oops:
1.otwierasz edycję podpisu(kasujesz wszystko co w nim jest : P)
2.kopiujesz adres obrazka( [url]http://img169.imageshack.us/img169/295/trawaqt0.png[/url] )
3.Naciskasz na tym pasku u góry co można pogrubić, zmniejszyć napis obrazeczek z jakąś górą i niby słońcem
4.wklejasz w te miejsce adres obrazka, naciskasz ok
5.kopiujesz adres galerii( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101894[/url] )
6.zaznaczasz banner który już się pokazał w polu edycji
7.naciskasz na globusik z taką ósemką na pasku edycji
8.wklejasz w te wolne miejsce adres galerii
9. ZAPISUJESZ:diabloti: i gotowe : P
[quote name='eria']ale cudny banerek :loveu:[/quote]
tylko ciii:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...