Jump to content
Dogomania

Jak nazywasz swojego psa?


Samba

Jak nazywasz swojego psa?  

611 members have voted

  1. 1. Jak nazywasz swojego psa?

    • Imieniem rodowodowym
    • Wariacja na temat imienia z rodowodu
    • Zupelnie inaczej
    • Pies nie ma rodowodu, wiec musialem/lam wymyslic cos twarzowego


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bert, Bertuś, Bertoliński, Brytfan, Bryś, Bertol (to jak mnie wkurzy) - to wszystko na temat Berta.
Sunia: no cóż, zanim się zsocjalizowala (bardzo trudno bylo) to czasami ladowalo na jej uszach: Suka, Suczka, Sunieczki, Suniusie, Suniek i wszelkie tego typu "maślane" dyrewatywy...:shake:

Aaaaa - na śmierć zapomniałem. Po strzyżeniu (2x do roku) na Berta wołamy Łysy...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam dwa psy. Do amstaffa który ma na imię Kobo (to dziewczynka) mówię : Kobyszku, Grubyszku, Gruba, Kluku-Muku, Biała, Białka-Srałka. Do drugiego psa kundelka który ma na imię Ruda mówię : Rudziszku, Rutku, Rudolfie, Rudzielcu, Ruda-Pierdziula. Każde z tych imion ma swoją historię zależy od ich zachowania, wyglądu, i charakteru. Gdybym Wam to miała opisać to tak jak napisać książkę ;)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Ksieciunio ma zupelnie inne imie w rodowodzie inne na codzien. Moj brat sie zbuntowal, bo ma na imie Arek i nie wiedzial czy psa wolamy (ARES Vigor) czy cos do niego. Wiec zostal Bols. A Gnojkowi sama wymyslalam imie. Mial byc Whisky na codzien, ale w rodowodzie mialo byc na L wiec zostal LET'S GO WHISKY from Mike's Place (byla jeszcze opcja Let's drink whisky :evil_lol: , ale to pierwsze wydawalo mi sie bardziej "sportowe")

Link to comment
Share on other sites

inaczej niz w rodowodzie, chociaz zarowno imie rodowodowe (Light My Fire) jak i domowe (Rasta) sama wybieralam ;) myslalam tez nad nazwaniem ja w rodowodzie Love'n'Peace, wtedy Rasta by pasowalo, ale w koncu uznalam (z 'drobna' pomoca Ewy, hodowczyni :cool3: ) ze Light My Fire jest ladniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...