Jump to content
Dogomania

Krzyczki! Sznaucer olbrzym/CTR chory, załamany - ODSZEDŁ ZA TM ...


weszka

Recommended Posts

Ciotki, Hakita wzielaby sznaucerka na dom tymczasowy tzn. do kojca, mialby opieke wetrynayjna cala dobe w razie potrzeby i wszystko co potrzeba
Czekamy tylko do wieczora, najpozniej do jurtra poniewaz Hakita obiecala dt innemu pieskowi Zenkowi z Radomia, ale psiak wloczega, aniatygrysiczka probowala go zlapac jak mial byc transport, wloczega zwial a ostatni go nie widac
Pomoc weterynaryjna i kastracja z mojej strony obiecana
[B]Co robimy?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy...
Chciałam napisać, jak już będę coś wiedziała.
Sprawa ma się tak...
Przed chwilką odnalazł się Zenek, mało tego ma obrożę a raczej krowi łańcuch na szyji... Wygląda na to, że do kogoś należy, ale jest strasznie wychudzony, brudny i zaniedbany... Prawdopodobnie był przywiązywany na łańcuch bez schronienia i pożywienia, bo przychodzi się ogrzać i najeść pod Biedronkę.
W związku z tym chcemy go jednak zabrać i jest możliwy transport na jutro do Poznania do mnie.
Teraz powstaje pytanie, czy ktoś z Was mógłby zabrać go na DT? On jest malutki...
Wtedy ja mogę zabrać Sznaucerka do siebie i leczyć.
Jest jeszcze inna opcja...
Jak nie uda Wam się załatwić dla Zenka DT teraz, to zabiorę go do siebie i może uda mi się po Świętach załatwić jakieś inne DT. Jakby się to udało, to Sznaucer mógłby do mnie przyjechać po Świętach, a do tego czasu moglibyście zabrać go do hotelu. Gorzej jak nie załatwie tego DT, wtedy musiałby zostać w hotelu i kasa byłaby potrzebna...
Proszę Was o szybką reakcję, bo muszę wiedzieć, czy Zenek ma jechać do mnie jutro, czy może ktoś z Was coś załatwił...

Link to comment
Share on other sites

Rzadko się odzywam, przepraszam. Ktoś po prostu przysłał mi link tutaj.
Na moje oko to czarny terier, tylko strasznie wychudzony :-(
Nie mogę go niestety wziąć przede wszystkim dlatego, że mój własny czarny ostatnio jest w złej formie zdrowotnej, ale prześlę ten link na czernyszowe forum, może ktoś będzie mógł wziąć go chociaż na tymczas :-( Serce się kraje na biedaka :-( W domu się nie przelewa, ale chociaż 50 zł mogę dołożyć na hotel, tylko powiedzcie, komu przesłać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Jak sytuacja? Ktoś bierze tego czarnuszka? Czy Zenek jedzie do Hakity?[/quote]

Tak, ustalone jest, że Zenek jutro do mnie jedzie, chyba że ktoś z Was załatwi mu dziś wieczorem lub jutro do 8 rano inny tymczas, to już jutro może przyjechać Czarnuszek...
A jak nie, to będę kombinować inny tymczas dla Zenka i zobaczymy...
Błagam spróbujcie coś załatwić...
Jedyne co, Zenek nie przepada za psami i tu jest największy problem z DT...:roll:
Myślę o jednej osobie, która nie ma psów, ale to dopiero po świętach najwcześniej, bo wyjeżdża teraz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Tak, ustalone jest, że Zenek jutro do mnie jedzie, chyba że ktoś z Was załatwi mu dziś wieczorem lub jutro do 8 rano inny tymczas, to już jutro może przyjechać Czarnuszek...
A jak nie, to będę kombinować inny tymczas dla Zenka i zobaczymy...
Błagam spróbujcie coś załatwić...
Jedyne co, Zenek nie przepada za psami i tu jest największy problem z DT...:roll:
Myślę o jednej osobie, która nie ma psów, ale to dopiero po świętach najwcześniej, bo wyjeżdża teraz...[/quote]


Hakita dziekuje za pomoc i czekamy, moze po swietach sie wiecej wyjasni
A tymczasem dziewczyny co robimy, kto go wyciagnie ze schronu i przewiezie? gdzie? do hotelu? do kliniki? fundusze sie jakos zorgnizuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Hakita dziekuje za pomoc i czekamy, moze po swietach sie wiecej wyjasni
A tymczasem dziewczyny co robimy, kto go wyciagnie ze schronu i przewiezie? gdzie? do hotelu? do kliniki? fundusze sie jakos zorgnizuje[/quote]

Myślę, że powinnyście go wyciągnąć...
A ja będę się starała, żeby Zenkowi znaleźć inny tymczas, wtedy będzie mógł do mnie przyjechać Sznaucerek.
Chyba, że jakiś cud się stanie i ktoś z Was dzisiaj coś dla niego znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Hakita dziekuje za pomoc i czekamy, moze po swietach sie wiecej wyjasni
A tymczasem dziewczyny co robimy, kto go wyciagnie ze schronu i przewiezie? gdzie? do hotelu? do kliniki? fundusze sie jakos zorgnizuje[/quote]


zabrac ze schronu to nie problem.hotel to pewnie tez sie znajdzie. Niestety wszystko wiąże się z funduszami. Mamy na watku zadeklarowana kwote 50 zl a to wystarczy na dwie doby pobytu w hotelu i co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Kochani...:-(
W porozumieniu z Ziutek piszę, w sumie nie wiem, czy powinnam akurat ja, ale piszę...a serce pęka mi na kawałki...
Niestety naszego Czarnulka już nie ma...pobiegł za Tęczowy Most...do swoich Przyjaciół, cieszyć się zielonymi łąkami, pełną miską, ciepłem i miłością, którego tu nie zaznał...
Nie zdążyliśmy, niestety...:placz:
Tak bardzo jest mi ciężko, tak bardzo chciałam pomóc i myślę, że mój plan awaryjny by się sprawdził, ale już za późno...
Musimy teraz wierzyć, że jest szczęśliwy...bez cierpień, bez bólu, bez zrezygnowania, które chyba jest najgorsze...
Żegnaj cudowny Piesku, biegaj szczęśliwy po zielonych, kwiecistych łąkach, zaznaj szczęścia i miłości, której na okrutnej ziemi nie doświadczyłeś...
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...