Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='LadyS']Nie każdy TOTW ma salmonellę, bez przesady - wystarczy zadzwonić i poprosić o karmę bez zagrożenia, a kilka sklepów taką właśnie sprzedaje ;) My np. kupiliśmy dwa tygodnie temu TOTWa rybnego z dobrej serii ;)[/QUOTE]
nie za bardzo chce mi się bawić w odsyłanie jak dostanę zły worek mimo wszystko :)
[quote name='gops']spróbuj może canidae dla Grama , cena podobna , skład dobry a jak się boisz totwa to to będzie ok .[/QUOTE]

właśnie znalazłam te canidae, ma nawet 40% białka, tylko w świecie karm akurat nie ma a nigdzie indziej nie widzę

[quote name='jonQuilla']chciałam tylko zapytać co zrobiłaś z tą małą Miotełką? Toć teraz to Nimbus 2000 a nie jakaś tam Miotełka ;P[/QUOTE]
przeszła transformację, jak pokemon :grins::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
właśnie znalazłam te canidae, ma nawet 40% białka, tylko w świecie karm akurat nie ma a nigdzie indziej nie widzę
[/QUOTE]
tylko ta z 40% białkiem to bomba kaloryczna jest :lol: więc trzeba uważać , ma małe dawkowanie i lepiej nie sypać więcej :evil_lol:.
wystarczyło że mojej suce sypnęłam 3 dni po 180g i już widziałam większe boczki , normalnie sypię 150-60 na k.17kg psa więc na prawdę mało trzeba dawać .
ja zamawiałam w świecie karm , niestety nie wiem czy inne sklepy ją mają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']masz odpowiedniego pokeballa dla niej? ;)[/QUOTE]
jeszcze takiego nie wynaleziono :diabloti:

[quote name='gops']tylko ta z 40% białkiem to bomba kaloryczna jest :lol: więc trzeba uważać , ma małe dawkowanie i lepiej nie sypać więcej :evil_lol:.
wystarczyło że mojej suce sypnęłam 3 dni po 180g i już widziałam większe boczki , normalnie sypię 150-60 na k.17kg psa więc na prawdę mało trzeba dawać .
ja zamawiałam w świecie karm , niestety nie wiem czy inne sklepy ją mają[/QUOTE]
spoko, Bruma dostaje coś koło 250g żeby miała trochę obrośnięte żebra, Gram teraz jakieś 150, jak będzie 120 nic mu się nie stanie bo to i tak dużo ;) a zacznie "trochę"więcej biegać więc zaraz spali i wszystko będzie git majonez

ale chyba kupię po prostu brita care activity, bo potrzebuję coś na już

Link to comment
Share on other sites

przeszedł parę setnych stron tutaj, i muszę zwrócić honor :p w miare ułożyłaś niesfornego teriera, szacunek dla Ciebie, bo ja wątpie bym podołał temu zadaniu.,. moim zdaniem Terierki są troszkę trudne - nigdy nie chce takiego psa.. ale Tobie gratuluję :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']Szopencja wcina Canidae i bardzo sobie chwalimy. Suka na mikro dawce, ładnie chudnie i się wysusza ;-)[/QUOTE]
zamówiłam jednak canidae, bodajże sea cośtam- mam nadzieję że we wtorek dojdzie i Gramuś zacznie wyglądać jak pies a nie baleron :diabloti: no i Brumowej też powinna służyć
[quote name='Doginka']No popatrz, to zupełnie jak mój Lotos:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]
a to ciekawe :diabloti:
[quote name='nick_']przeszedł parę setnych stron tutaj, i muszę zwrócić honor :p w miare ułożyłaś niesfornego teriera, szacunek dla Ciebie, bo ja wątpie bym podołał temu zadaniu.,. moim zdaniem Terierki są troszkę trudne - nigdy nie chce takiego psa.. ale Tobie gratuluję :p[/QUOTE]
gratuluję wytrwałości :diabloti:
no Gram przeszedł ogromną transformację, z psa do którego nic nie docierało na na prawdę fajnego psa do szkolenia, ale to nigdy nie będzie pies do "wyższych" celów. Wczoraj poszłam z nimi na spacer i Grama zgubiłam gdzieś w połowie, czekał pod bramką jak wróciłam do domu :diabloti: i tak właśnie wyglądają spacery z nim, chyba już nic na to nie poradzę, a nie chcę mu fundować dalej tyle stresu ile miał do tej pory

Gram wersja baleron :placz:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252656_369959456390792_665119354_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Faktycznie się spasł, a taki był fajny, jak go widziałam ;)[/QUOTE]
dostawał 200g karmy performance codziennie, a nie miał ruchu prawie wcale :diabloti:

bambaryła :placz:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534033_369959383057466_554051929_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wczoraj poszłam z nimi na spacer i Grama zgubiłam gdzieś w połowie, czekał pod bramką jak wróciłam do domu [/QUOTE]
Oooo to i tak dobrze. Finka zwykle jak się gubi (a gubi się prawie zawsze jak chodzi bez smyczy) to jest znajdowana w śmietniku alternatywnie pod sklepem monopolowym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Czyżby Grami uznał w końcu Miotłę za godnego towarzysza zabaw? :p[/QUOTE]
one zawsze się ładnie bawiły, tylko Bruma męczy Grama :diabloti:
[quote name='Amber']Oooo to i tak dobrze. Finka zwykle jak się gubi (a gubi się prawie zawsze jak chodzi bez smyczy) to jest znajdowana w śmietniku alternatywnie pod sklepem monopolowym :evil_lol:[/QUOTE]
u mnie nie ma sklepów :grins: są tylko pola i wieś, Grama spuszczam tak żeby nie poleciał na wieś (bo już kiedyś mi go przyprowadzili, wyżarł jedzenie wiejskim burkom :evil_lol:), więc się włóczy za zapaszkami

[quote name='Anecioreczek']Moja Kora ma to samo - jak ma ochote to pojdzie na dluzszy spacer, a tak generlanie zostaje pod blokiem - i chodzbym ja wolala, cmokalam, blagala, kielbasa machala, za nic nie pojdziec - ewentualnie idzie z nami polowe a potem sie wraca... ;/[/QUOTE]
a Gram nie wraca do domu, tylko ucieka- znaczy wraca bo nie wie gdzie ja jestem, ale jak już mnie zobaczy to przybiegnie, zamelduje się i spieprza dalej
[quote name='Pestka']Aż taki gruby nie jest :diabloti:[/QUOTE]
jest :diabloti: dla mnie to stan tragiczny :evil_lol:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/246451_369960089724062_892040233_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Szczerze - w życiu bym takiego psa nie puściła luzem ;) A Gram aż tak źle nie wygląda, zawsze mógł nie mieć zupełnie talii :lol:[/QUOTE]
wiem wiem ;) ja też miałam taką ambicję przez 5 lat, potem zauważyłam że to i tak nie daje skutku więc mu odpuszczam, po prostu, nie mam siły z nim walczyć ;) a i on wygląda jak wygląda, postarzał się strasznie, cały siwy pysk, obgryzanie łap, dużo stresu miał w życiu i wydaje mi się że nakładanie na niego kolejnych nie ma żadnego sensu

:diabloti:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599681_369959969724074_222143145_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM'][URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252656_369959456390792_665119354_n.jpg[/URL]
widziałam gorsze przypadki :evil_lol: z nim jeszcze jest ok :D[/QUOTE]

dla niektórych pies powinien tak normalnie wyglądać, i tłumaczą to "mocną budową" :diabloti:
dla mnie to grubas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']dla niektórych pies powinien tak normalnie wyglądać, i tłumaczą to "mocną budową" :diabloti:
dla mnie to grubas[/QUOTE]
Co racja to racja, zresztą pomijając kwestie zdrowia, to pies ze smuklejszą budową ciała ma o wiele fajniejszy wyraz ogólny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Co racja to racja, zresztą pomijając kwestie zdrowia, to pies ze smuklejszą budową ciała ma o wiele fajniejszy wyraz ogólny.[/QUOTE]


też jestem tego zdania, ale powracając do Grama, może trochę przytył, ale jeszcze w miarę wygląda, nie jest gruby..

Co do grubości.. wyobraźcie sobie, u mnie w okolicy jest Owczarek Belgijski.. ma 5 lat, a jest tak Gruby, że ledwo chodzi - w sensie dosłownym.. staruszka o dwóch kulach, by była szybsza :p jest tak mega spasiony, że nawet nie potrafiłem sprecyzować, czy rasowy a jeśli już jaka rasa? na żywe oczy psa tak grubego, który w wieku 5 lat ledwo co się porusza, nigdy nie widziałem.. Właścicielka owego pieska waży ponad 150kg napewno, podejrzewam że mocno go "przekarmia" a kiedyś zapytałem, co z psem zrobiła.. rzekła - On jest chory, ale już nie potrafiła zdefiniować jaka choroba, doprowadziła psa do AŻ! takiej nadwagi.. to dopiero masakra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...