Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Marta_Ares'][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_6437kopia.jpg[/url]
heheh jaka paniusia :evil_lol: :evil_lol:
snieg przeszkadza??:razz:[/QUOTE]
nie, no co ty :evil_lol:
[quote name='Infortune.']Buty byś mu kupiła, a nie męczysz biednego psa... :shake: :evil_lol:[/QUOTE]
to samo powiedziała moja mama :evil_lol: musze nagrać jak on chodzi po tym śniegu bo to komedia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']W ramach nagrody, za dobrą odpowiedź na pytanie możesz zarzucić resztą zimowych fotek :evil_lol:.[/QUOTE]
trzeba je mieć :evil_lol: pora i pies uniemożliwiały zrobienie sensownych zdjęć : P

[quote name='Rinuś'][I][B]haha czyżby Gramik średnio przepadał za śniegiem ? :P
[/B][B] on robi jak te jaszczurki na pustyni :P[/B][/I][/QUOTE]
jego mowa ciała jest jednoznaczna :evil_lol:
jeszcze nie widziałam żeby moja stefania miała dwie nogi na ukos w górze :hmmmm:
[quote name='Russellka']Cudny Grami :loveu: Pewnie sikał... :diabloti:[/QUOTE]
rozczaruje cię, ale nie :evil_lol:
[quote name='ladybird']Witam pierwszy raz :multi: Jako wielka fanka JRT, wcześniej czy później i tak bym do Was trafiła :lol: Śniegowe pozdrowienia! :loveu:[/QUOTE]
ani ja, ani szczurzy nie dziekumey za śniegowe pozdrowienia, ale witamy w galerii :diabloti:
[quote name='infers']Dla Ciebie komedia, dla niego dramat:shake::diabloti:[/QUOTE]
mój mały, biedny piesek :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cóż za szałowe wdzianko :cool3: Daj tych fot więcej, co ? :eviltong: Nie uwierzę, że idziesz na spacer na którym powstaje jedno zdjęcie ;)

A jeszcze co do tych łapek w które Gramowi zimno to chyba w tym roku jest jakiś dziki śnieg, Bezik przejdzie po nim 3 kroki i robią mu się lodowe kulki między palcami, przez to nie miał nawet swojej standardowej głupawki śnieżnej, którą ma zawsze jak widzi śnieg pierwszy raz :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Cóż za szałowe wdzianko :cool3: Daj tych fot więcej, co ? :eviltong: Nie uwierzę, że idziesz na spacer na którym powstaje jedno zdjęcie ;)

A jeszcze co do tych łapek w które Gramowi zimno to chyba w tym roku jest jakiś dziki śnieg, Bezik przejdzie po nim 3 kroki i robią mu się lodowe kulki między palcami, przez to nie miał nawet swojej standardowej głupawki śnieżnej, którą ma zawsze jak widzi śnieg pierwszy raz :roll:[/QUOTE]
dałam jedno bo pustkami wiało, a może nikt już nie zagląda? :diabloti:

dzisiaj wyszłam z nim na pole, jak wróciłam to pomogłam mamie drzewko na dworze lampkami przystrajać, mama w którymś momencie do mnie patrz martyna on kuleje :evil_lol: a szczur po prostu jak najmniej chciał śniegu dotykać : P
temperatura -15 robi swoje ;)
[quote name='Marta_Ares']ale ma slodką derke:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]
chciałam mu kupić polar z napisem ''killer'' ale za duży w klacie jest :evil_lol:

[quote name='Iza.'][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwunastygrudzien09/DSC_6508.jpg[/url]
Ooo ubrany Grami ! No kto by pomyślał :lol::evil_lol:[/QUOTE]
obiecywałam że mu kupię, to kupiłam :diabloti:

[quote name='Shel']Więęęęceej prosimy :][/QUOTE]

się robi

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwunastygrudzien09/DSC_6507_1.jpg[/IMG]

:grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A jeszcze co do tych łapek w które Gramowi zimno to chyba w tym roku jest jakiś dziki śnieg, Bezik przejdzie po nim 3 kroki i robią mu się lodowe kulki między palcami, przez to nie miał nawet swojej standardowej głupawki śnieżnej, którą ma zawsze jak widzi śnieg pierwszy raz :roll:[/QUOTE]

Axelowi tak samo :shake: a rok temu ani razu mu się tak nie zrobiło.


Grami cudo :loveu: i jaki kubrak ma czadowy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Może Gram myśli, że jak się zmieni w śniegową ubraną w urocze wdzianko torpedę to będzie mniej śniegu dotykał :evil_lol:[/QUOTE]
cholera go wie :evil_lol:
[quote name='Pestka']Super ma kubraczek :loveu:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='Shel']Nie szalej tak z tymi zdjęciami:cool3:[/QUOTE]
postaram się :diabloti:
[quote name='Infortune.']Ja tez myślałam nad jakimś kubraczkiem bo w te mrozy pies mi się trząsł jak galareta (sierść dość długa, ale jednak wiek robi swoje), nie wiem tylko czy teraz mi się opłaca bo podobno nie ma już być mrozów... :roll:

Gramowi w niebieskim zdecydowanie do pyska :loveu::cool3:[/QUOTE]
zawsze się przydaje na deszcz np. ;)

do niego każdy kolor pasuje, tricolor robi swoje :evil_lol: aczkolwiek nie za bardzo podobał mi sie w fiolecie ;)
[quote name='Feigned']Axelowi tak samo :shake: a rok temu ani razu mu się tak nie zrobiło.


Grami cudo :loveu: i jaki kubrak ma czadowy :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Agnes']wdzianko pierwsza klasa:evil_lol:
polar na snieg jest kiepskim pomyslem - szybko przemoknie

[SIZE=1]polar z ortalionem tez nie zawsze sie sprawdza, bo ortalion musi byc dobrze oddychajacy - inaczej pies sie upoci[/SIZE]:lol:[/QUOTE]
miał byc podszyty ortalionem, co też nie było zbyt dobrym pomysłem z mojej strony : P

żeby się upocić to najpierw musi mu być ciepło, a przy mrozie -15 cięzko o to :evil_lol: jak jest cieplej i biega to mu zdjemuję, dzisiaj biegał bez ;)
jest już -4 : O

zdjęcie jeszcze, bym zapomniała :evil_lol:

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwunastygrudzien09/DSC_6498.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...