Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']wydaje mi się że na prt czy foksa toto za duże, ale wrzucę link na russellowe forum ;) nie wiesz zcegoś więcej o niej? przybliżony wiek? od jest w nowym dworze?[/QUOTE]

To mały glut jest, zdjęcia nie oddają jej wielkości. Wieku nie znam, ale siedzi z innymi szczylami, więc jest mała... Musi być od niedawna, bo tydzień temu jej nie było jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Nie szukasz przypadkiem towarzystwa dla Grama? :diabloti:

[SIZE="1"][URL]http://i46.tinypic.com/2hfmc11.jpg[/URL][/SIZE] :cool3:[/QUOTE]
jego towarzystwo będzie raczej innego pokroju, a innej maści na pewno :diabloti:

mam toto coś ogłosić na russellowym? jak tak to info dokładniejsze poproszę, albo stronę gdzie te informacje znajdę;)

[quote name='Sorata']W jaki dokładnie sposób nakręcałaś go na zabawę? Co robiłaś, żeby to nakręcanie nie było ciągle takie samo, tylko żeby ciągle było coś nowego? :][/QUOTE]

[quote name='Bzikowa']Wykastrowała go :P[/QUOTE]
to po pierwsze :diabloti: po drugie- szczurzy uwlebia szuranie po ziemi! więc na początku poszurałam chwilę(a on oczywiście chciał koniecznie złapać), mówię KONIEC i chowam. Następny etap to szuranie+ dwa rzuty, szuranie, KONIEC. Liczba rzutów sie zwiększała, szuranie przeobraziło się w kopanie tak, żeby leciała po ziemi, no i tak sobie cały czas egzystuje, poza tym przed każdym rzutem musi coś zrobić, chociażby puścić co ma w pysku. Jeszcze jedno- piłki zawsze miałam dwie, łatwiej i szybciej się wymieniać niż czekac aż pies łastkawie przyniesie ;) bo mam nadzieję że o piłkę chodzi :cool3: z frisbee było tez szuranie po ziemi, najpierw rollerki, później jakieś skakanie do trzymanego talerza i takie tam śmieszne rzeczy :evil_lol:

tu filmik jako gratis za grzeczne sprawowanie

[URL=http://s303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwudziestypierwszylistopad/?action=view&current=prawiejakbackhand.flv][IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwudziestypierwszylistopad/th_prawiejakbackhand.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']o kastracji to ja wiem ;)

Mi chodzi o miłość do szarpania, do aportu i największą do frisbee...
szurania mało używałam...dzięki.


ale on fajnie trzyma to frisbee :loveu: mój kundel nawet nie umie dobrze złapać gumowego ani nylonowego :eviltong:[/QUOTE]
miłośc do szarpania to on od zawsze miał ;) tylko taką jak-mu-się-przypomni, miałważniejsze miłości :diabloti: a aport- uczyłam klikerem i to na prawdę dużo dało, wszytsko musiał sam wykombinować, kiedyś już pisałam że wyciągał mi graty spod łóżka, do tego bez żadnego smaka :evil_lol: dużo też daje zabieranie w najfajniejszym momencie i te oczka ''no ale... czemu? ;(''

gumowego to i szczur nie złapie dobrze :evil_lol: nylonowego nie mieliśmy, ale raczej dobrze by mu się trzymało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ale fajny ten filmik :-)
Spróbuję w ten sposób zachęcić Gordonka do aportowania:diabloti:[/QUOTE]
powodzenia ;) jak mi się udało, to każdy może :diabloti:
[quote name='Infortune.']Świetnie warczy :evil_lol:
A Ty masz zaj-biste buty :eviltong:[/QUOTE]

buty, delikatnie mówiąc, mają już swoje czasy świetności za sobą i nadają się TYLKO na psie spacery :evil_lol: ale lubię je, no i pasują do wszystkiego ;)

Link to comment
Share on other sites

jaki Gram jest mały, na zdjęciach zawsze wydawał się większy :diabloti::diabloti:
A i mam pytanie: Jakie lustro polecasz dla początkującej osoby-czyli mnie XD Tylko tak do 1800zł.
Zastanawiałam się nad sonowka tylko słyszłam, że są dziadowe. I teraz interesuje mnie nikon i cannon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Na filmiku zużycia nie widać, a kolory mają świetne. ;)[/QUOTE]
mam jeszcze święcące w ciemnościach :diabloti: ale jakoś ich nie lubię... obydwie pary zza granicy ;)

[quote name='Kashdog']jaki Gram jest mały, na zdjęciach zawsze wydawał się większy :diabloti::diabloti:
A i mam pytanie: Jakie lustro polecasz dla początkującej osoby-czyli mnie XD Tylko tak do 1800zł.
Zastanawiałam się nad sonowka tylko słyszłam, że są dziadowe. I teraz interesuje mnie nikon i cannon.[/QUOTE]
sonego nie bierz, bo oni tylko marketing mają dobry ;)
do 1800 to tylko modele typu d40/d60 lub coś używanego ;) d40/d60 to tylko jak nie chcesz się zbytnio rozwijać, bądź planujesz za parę lat(2-3) wymiane na coś lepszego, a tak to suzkaj używanych, canona 300/350d, nikona d50/70/ może 80

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']tylko taką jak-mu-się-przypomni, miałważniejsze miłości :diabloti: [/QUOTE]
no mój tak samo...szarpanie jest super, ale tyle rzeczy jest fajniejszych na świecie...

[quote name='Unbelievable']pjak mi się udało, to każdy może :diabloti:[/QUOTE]
błąd! Dopiero jeśli jakimś cudem mi się uda to kazdemu też!

a ten przyszły towarzysz Grama - jaką będzie rasą? :cool3: i tym razem zamiast jąder jajniki? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']...A i mam pytanie: Jakie lustro polecasz dla początkującej osoby-czyli mnie XD Tylko tak do 1800zł.
Zastanawiałam się nad sonowka tylko słyszłam, że są dziadowe. I teraz interesuje mnie nikon i cannon.[/QUOTE]
Ja proponuję zainwestować więcej, ale za to dobrze - NIKON D90 - super sprzęt i dla początkujących i bardziej zaawansowanych, ale trochę kosztuje;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']no mój tak samo...szarpanie jest super, ale tyle rzeczy jest fajniejszych na świecie...


błąd! Dopiero jeśli jakimś cudem mi się uda to kazdemu też!

a ten przyszły towarzysz Grama - jaką będzie rasą? :cool3: i tym razem zamiast jąder jajniki? :eviltong:[/QUOTE]
zachciało się myśliwca :diabloti:

jajniki będzie mieć na pewno, a rasa... najbardziej waham się między mudikiem a pyrkiem, ale na rozważania mam jeszcze czas ;)

[quote name='Rinuś'][I][B]dawno mnie nie było...nowy sprzęt masz?:cool3:[/B][/I][/QUOTE]
kochana, nowy sprzęt to ja mam od wielkanocy :diabloti:

[quote name='Doginka']Ja proponuję zainwestować więcej, ale za to dobrze - NIKON D90 - super sprzęt i dla początkujących i bardziej zaawansowanych, ale trochę kosztuje;-)[/QUOTE]
a jak się ma 1800zł do wydania to można tylko pomarzyć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']zachciało się myśliwca :diabloti:

jajniki będzie mieć na pewno, a rasa... najbardziej waham się między mudikiem a pyrkiem, ale na rozważania mam jeszcze czas ;)[/QUOTE]
raczej porobiło się za dużo błędów i wybrało się zbyt problematycznego psa na pierwszego ;) Owczarka nadal nie chcę.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']raczej porobiło się za dużo błędów i wybrało się zbyt problematycznego psa na pierwszego ;) Owczarka nadal nie chcę.:eviltong:[/QUOTE]

o tak, to też :diabloti:

a ja akurat chcę owczarka, chociaż do terrierów bardziej mnie ciagnie, ale nie wypada tak zostawać przy jednej grupie po jednym psie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']zachciało się myśliwca :diabloti:

jajniki będzie mieć na pewno, a rasa... najbardziej waham się między mudikiem a pyrkiem, ale na rozważania mam jeszcze czas ;)

[/QUOTE]

Czego ja się dowiaduję ?:evil_lol:;):cool3::cool3: Obie rasy walnięte,ale pyrek chyba trudniej jednak dostępny, mudiki się na miejscu szykują:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Czego ja się dowiaduję ?:evil_lol:;):cool3::cool3: Obie rasy walnięte,ale pyrek chyba trudniej jednak dostępny, mudiki się na miejscu szykują:cool3::cool3:[/QUOTE]
jak mówiłam, jeszcze się wacham ;) pewnie wszytsko będzie zależeć od tego co bedzie w polsce jeżeli będę sobie na psa mogła pozwolić, albo jak się ułożą rozmowy z hodowlami, a nie mam ambicji żeby sprowadzać psa zza granicy- no chyba że z kimś, bo sama się na pewno nie podejmę :oops:

[quote name='Chantell']a co to za rozważania na temat rasy? Chyba się zapuściłam w temacie xD ock? :D[/QUOTE]
wystarczy poprzednią stronę uważniej przeczytać:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='infers']Za 1600 uda się już kupić body d80 plus karta pamięci,a jeśli za drogo to polecam d70 lub d70s.Godny polecenia sprzęt;)[/QUOTE]

samym body ciezko jest robic zdjecia:evil_lol:

jesli o nikonach mowa to i ja sie wypowiem:diabloti: uzywam...od lat, 4? Kiedy ja kupowalam najlepszy byl d50 i d70 - nie roznia sie zbyt wiele, a wtedy jedynie cena - wybralam d50. Nie zaluje. Czemu? Bo wiele mozna nadgonic obiektywem. D80, D90....pewnie roznice sa, ale lepiej wydac ta roznie na lepsze szkielko - wg mnie to ono jest tu wazniejsze. Problem w tym, ze szukajac d50, d70 (s) to w gre wchodzi tylko sprzet uzywany. O ile obiektyw uzywany mozna w sumie bez strachu kupic, o tyle body...jak dla mnie wieksze ryzyko. Kupilam jeden obektyw uzywany i zawsze roznice czuc - wole dozbierac i kupowac nowe.
Tyle ode mnie:p

A - znam dobrego fotografa (notabene bywa na dogo), uzywa Sony i coz...wystarczy na zdjecia zerknac, nie jedna osoba moze pozazdroscic takiego portfolio;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...