Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

24 listopada , będzie 11 lat z Lalką :crazyeye:
a dopiero taka wysuszona , przerażona glizda była.
7 lat temu , była potwierdzona ciąża , nie byle jaka :diabloti: w brzuchu był Franio.
a 4 lata temu , w brzuchu był Rekin :evil_lol:
no i co pisałam u mnie , 6 lat i drugą noc , jest u mnie Klementyna


leci czas leci ... co oznacza , że już za 10 miesięcy ... będzie 18 rocznica moich 18 urodzin :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

moja najmłodsza siostra 13 października 2002 się urodziła, a teraz jest już starym koniem, który uczy się matmy : P pamiętam, że jak byłam na porodówce u mamy, to padał śnieg... byłam w podstawówce wtedy ;) 10 lat miałam ;)

za 1,5 miesiąca Brumie stukną 2 lata...

3 tygodnie temu byłam wolnym człowiekiem i bardzo się nudziłam mając wakacje : P


okrutnie ten czas ucieka, nie wiadomo kiedy, szczególnie jak się lata, i robi co chwila COŚ, nie obejrzysz się a tu pyk.... i kolejny dzień, tydzień, miesiąc, rok minął ;) tak to jest właśnie

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/996941_577121079007961_1423327496_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Vectra']biały w czarne łatki :diabloti:[/QUOTE]
czarne podniebienie, czarna dziura w mózgu, te białe to tylko dla niepoznaki :diabloti:
[quote name='Aleksandrossa']Kurcze, jaka ona ładna jest :loveu:
Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie niektóre bordery wyglądają tak...kundlowato.
A Broom jest dla mnie idealna :loveu:[/QUOTE]
dziękujemy :loveu:


Brumiś skończyła 2 lata tydzień temu ;) nie wiem jak to się stało, że nie wrzuciłam tutaj nic z tej okazji, więc jest spóźniony filmik

[video=youtube;TCSap4a5q0Y]http://www.youtube.com/watch?v=TCSap4a5q0Y[/video]

I kroniki komórkowe :diabloti:

[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/935610_600444163342319_1333748342_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zabawy w skateparku są fajne. Ja niestety mam cały w betonie, toteż ograniczam się do rzucania piłki na rampie... Choć to też ryzykowne, bo Jari się wali łbem w ścianę, a jak stoi taka metalowa rampa na środku to jest prawie pewne, że on w nią wleci... Chciałabym mieć taki "bezpieczny" skatepark z gąbką i piaskiem wszędzie, ale to raczej niemożliwe ze względu na innych użytkowników :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, że suka nie jest zarąbista. Po obczajeniu filmików zdjęć, zapowiada się imponująco :D Co do linczu, dogomania jest dobrym miejscem, wystarczy ogłosić się w odpowiednim dziale ;) Czekamy na filmik frisbee! Albo zalinkowanie, jeśli przeoczyliśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Zabawy w skateparku są fajne. Ja niestety mam cały w betonie, toteż ograniczam się do rzucania piłki na rampie... Choć to też ryzykowne, bo Jari się wali łbem w ścianę, a jak stoi taka metalowa rampa na środku to jest prawie pewne, że on w nią wleci... Chciałabym mieć taki "bezpieczny" skatepark z gąbką i piaskiem wszędzie, ale to raczej niemożliwe ze względu na innych użytkowników :evil_lol:[/QUOTE]
no zbyt bezpieczne to nie jest, dlatego tylko parę razy jej pozwoliłam wbiec, i to tylko dlatego, że jakoś całkiem mądrze zbiegała jak na nią :evil_lol: ale fakt, super sprawa. W gdańsku jest sporo takich miejsc ;) fajnych placów zabaw, przeszkód. Zaraz obok tej rampy są np. przeszkody z opon, po której też psy śmigały
[quote name='Asiaczek']Ja tez ząłuję, że w mojej okolicy nie ma takiej "przeszkody". Pewnie baski-babaski chetnie sobie poćwiczyły:)

Pzdr.[/QUOTE]
pewnie by się coś znalazło, trzeba być kreatywnym ;)

[quote name='Plutowa']Nie powiem, że suka nie jest zarąbista. Po obczajeniu filmików zdjęć, zapowiada się imponująco :D Co do linczu, dogomania jest dobrym miejscem, wystarczy ogłosić się w odpowiednim dziale ;) Czekamy na filmik frisbee! Albo zalinkowanie, jeśli przeoczyliśmy :)[/QUOTE]

jakoś nie mam potrzeby ogłaszania się na dogo :diabloti: czekam, aż cioteczki same odkryją :evil_lol:

wedle życzenia, filmik z dzisiaj ;) ona zdecydowanie potrzebuje lepszego właściciela, bo ja z moim ogarnięciem... no, słabo :evil_lol: szczególnie dzisiaj rzuty- masakra, zimno na dworze, palce zamarzają, ale cośtam wyszło ;)

[video=youtube;y6_18yQNs64]http://www.youtube.com/watch?v=y6_18yQNs64[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Moim zdaniem super Wam idzie :loveu:
A co do właścicieli, to to ja jestem totalną dupą i to mój pies powinien zażyczyć sobie kogoś innego :eviltong:[/QUOTE]

dzięki ;) jeszcze dużo pracy przede mną :diabloti: ale dojdziemy do doskonałości i będziemy mistrzami świata :loveu::evil_lol:

[IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1393270_607397412646994_983686501_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Aleksandrossa']Spoko, mój też jakby miał inną pańcią to byłby mega wyrąbistym pudelkiem :cool3:
A tak to jest tylko fajny xd[/QUOTE]
cóż, właściciela się nie wybiera :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Totez jestem kreatywna i wynajduje różnego rodzaju przeszkody dla basków i spacery stają się ciekawsze...

Pzdr.[/QUOTE]
no i super, tak być powinno ;)

[quote name='asiak_kasia']Mina Grama ma tylko jeden przekaz "gardzę tobą plebsie!" :evil_lol:[/QUOTE]
No, on niby tak gardzi nią i jej nienawidzi, ale w tajemnicy powiem, że nawet się PRZYTULALI parę razy :grins: już nie mówię o tym, że on ją ciągle do zabawy zaczepia, dziad durny :evil_lol:
[quote name='FredziaFredzia']Bruma "no weeeeeeeź się pobaw"[/QUOTE]
to było raczej "a czeeemu ty chodzisz po kanaaapie a ja nie moooogeeeee"
[quote name='Justa']Super filmik ! Kurcze jakie te borderki są giętkie.. :p[/QUOTE]
są są, ale nie wszystkie :diabloti:
[quote name='Bellis_perennis']Super Wam idzie a Brum jest piękny :loveu: bordery to na prawdę jedna z najfajniejszych ras :loveu:
Jako, że ja frisbowo bardzo początkująca będę śledzić Wasze postępy.[/QUOTE]
dzięki ;) trochę niewiele się tu dzieje, no ale :evil_lol:


dla odmiany kilka sekund Grama ;) żebym jeszcze umiała rzucać :evil_lol:

[video=youtube_share;ywHQ4HvRQ1Q]http://youtu.be/ywHQ4HvRQ1Q[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...