Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

dzięki :loveu: ostatnio coraz częściej słyszę, że Brum jest fajnym pieskiem, co mnie na prawdę bardzo bardzo cieszy


Gramuś dzisiaj też pokazał że jest grzecznym pieskiem najlepszym na świecie, bo byliśmy w parku, i nie dość, że nie znikał w krzakach na więcej, niż 5-10 minut, to jeszcze odwołał się od pieska któremu chciał wpierdzielić :loveu:

i w ogóle- kto by pomyślał, że Brum kiedykolwiek będzie w stanie leżeć spokojnie w tłumie ludzi i psów, że będzie miała głęboko w poważaniu wszystko dookoła, i będzie się liczyło tylko to że ja chcę z nią coś zrobić, że będzie psem który działa dokładnie tak samo bez względu na warunki... ja jestem pod mega wrażeniem tego, co mam w domu ;)


no i mam zdjęcia z dzisiejszego pokazu frisbee :razz: który zepsułam swojemu psu, no ale :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a tak, jedną ręką rzuciła talerzyk, drugą zrobiła zdjęcie :lol: sorry, nie pomyślałam :roll::evil_lol:[/QUOTE]
Ja tak potrafię, co prawda rzucam piłkę lub patyk zamiast talerzyka, ale foty potrafię robić jedną ręką;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ja tak potrafię, co prawda rzucam piłkę lub patyk zamiast talerzyka, ale foty potrafię robić jedną ręką;-)[/QUOTE]
no raczej byś nie potrafiła jedną ręką pokazywać tap, drugą rzucać, a... trzecią? robić zdjęcie :evil_lol:



a my na frisbee nie startowaliśmy przecież ;) tylko we flyballu, a w tym jak wiadomo Brum jest mistrzem :evil_lol: chociaż raz wypuściła piłkę, co dla mnie było strasznym szokiem i nie ogarnęłam :evil_lol: generalnie jesteśmy super zadowoleni mimo ostatniego miejsca, bo początek był słaby, psy nam brzydko biegały, ale pod koniec zmieniliśmy taktykę i mieliśmy ładne czyste biegi :)

to tyle jeżeli chodzi o sport ;) widzieliśmy się z Brumy braciszkiem Bucikiem :loveu: superancki chłopak, we frisbee dokładnie taki sam jak Bruma ;) te same problemy, tak samo się rusza i skacze. A poza tym jest śliczny :loveu:

ogólnie w sobotę cały czas padało i było lodowato, wróciliśmy do hotelu zmarznięci i cali w błocie, wszystkie ciuchy brudne i mokre, no masakra... niedziela na szczęście była pogodna ;)


[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/292680_4986877225258_617038973_n.jpg[/url]

:loveu:

Edited by Unbelievable
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agathee']widziałam was :evil_lol:

a ten smooth ze zdjęcia to chyba bardzo mi się podobał jako szaczunek, fajne psie wyrosło ;)[/QUOTE]
a pffff, czemu się nie odezwała :mad: bo ja to wiadomo, zakręcona jak woda w kiblu, ale nie gryzę :evil_lol:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/984166_203303333149974_558423767_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...