Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

no właśnie Etna nie szczeka nawet w emocjach, tzn szczeka jak ktoś puka/dzwoni do drzwi i niestety czasem na psy, zwłaszcza te ogrodowe szczekacze ;) a w zabawie wcale. no jeszcze jak się dużo piszczy piszczącą zabawką :lol: ale nie umiem jej nauczyć szczekania na komendę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

hehe pamiętam jak Etna na początku burczała na dzwonek, potem pojedyncze szczeknięcia, a ja ją za to chwaliłam bo jestem głucha i dzięki niej wiedziałam że w ogóle ktoś przyszedł :evil_lol: z tego oczywiście wynikło wręcz ujadanie, ale zwykle przestaje jak tylko ktoś przekroczy próg. chyba, że to ksiądz, to wtedy nie przestaje póki nie wyjdzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie wróciłam z tchórzofretką ze spaceru. Nie dość, że nakręcona, szczekająca i wkurzająca się, to jeszcze później fazę złapała i nic się nie dało z tym zrobić. Odlot totalny, na szczęście reagowała na niektóre komendy (czyli lay down i do domu, te które mają być bezwarunkowe), biegła do przodu, zatrzymywała się i patrzyła na mnie, trochę jakby się wystraszyła czegoś... tak sobie pomyślałam że może przesadne nakręcenie+ coś stukającego w oddali mogło dać taki efekt :???: bo to nie była reakcja stricte strachowa, nie uciekała od kierunku dźwięku, nie uciekała do domu, tylko jakby nie wiedziała o co chodzi... sama już nie wiem co się z nią dzieje :roll:
Kto mnie tak pokarał żeby mi się tak pie rdolnięty pies trafił :roll:

i zaczęłam się zastanawiać nad czymś uspokajającym dla niej... miałam jechać do warszawy, ale chyba muszę odpuścić i w domu zostać jak tak dalej będzie

Link to comment
Share on other sites

hoł hoł hoł, kogo ja tu widzę :grins::evil_lol:

ona generalnie większość czasu ma jakieś fazy :grins: bardzo łatwo się ją nakręca i pobudza, ale aż takie fazy że prawie na nic nie reaguje zdarzają się na szczęście dosyć rzadko

i dalej nie reaguje na strzały, a już się bałam że jeszcze to dojdzie ;)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/207797_447403358646401_264404796_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ta sama co miała galerię tutaj ;) Lena

ona generalnie jest dosyć szczupła jak na labka, ale przez to że kiedyś była gruba jej się takie boczki odkładają :grins: i ogólnie ma dosyć luźną skórę. Teraz też trochę tłuszczyku ma, ale wygląda na prawdę super ;)

i, uwaga uwaga, codziennie ma zajęcia z wf :evil_lol: biega albo za piłeczką, albo przy rowerze

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545558_447403341979736_761394503_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ależ ty masz Tinka wymyślne sny :lol:

Całe szczęście to tylko sen :)[/QUOTE]
no mam nadzieję.... :roll: a badania cały czas odkładam...


[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/542181_452613151458755_1697595867_n.jpg[/IMG]


kto mi kupi nową puszkę :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...