Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Amber']Myslalam ze walniesz pilka w kamere ale ci sie udalo... Tym razem :diabloti:

Widze, ze Bruma tez z tych "dre ryja jak jest podjarka" - zabic to malo :p[/QUOTE]
ehehehe ale za to mam nagrane jak prawie rzuciłam dyskiem w faceta z dzieckiem :grins::evil_lol: premiera za jakiś czas :diabloti:
a no i wczoraj nasza instruktorka dostała piłką :evil_lol:

darcie ryja to od wczoraj :grins: bo ją podjarałam i uczyłam szczekania na komendę- tego zapomniała, ale że fajnie jest się drzeć nie :diabloti: ale jak widać dosyć łatwo ją spacyfikować i wie za co dostaje opiernicz, chociaż wygląda to mało fajnie pod względem szkoleniowym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Brum Brum sierotka rozwaliła sobie łapsztyla :roll: jak szłyszmy na trening agi dodajmy :roll:
ale za to jest mega dzielna i mega grzeczna, z rozwalonym łapskiem ganiała się z psami, no bo kto by zwracał uwagę na 2cm ranę :grins: zostawiłam ją w domu z zawiniętą prowizorycznie łapą, pojechałam po bandaże i jak wróciłam dalej miała na łapie to co miała :loveu: dała sobie bez problemu umyć, zdezynfekować i zawinąć łapę i opatrunku nie rusza :) mam nadzieję że tak będzie cały czas

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431603_540256965990018_1717642602_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja ostatnio sie przeraziłam jak zobaczyłam podusie Clajtka połowa była popękana/poprzecinana(już zasklepione) a nigdy nie widziałam by krew leciała czy lizał .

bardzo fajne zdjęcie Brumy .[/QUOTE]

Kaja kiedyś chodziła!!!Ze zdartą opuszką taką do żywego.Nie zauważyła krwi nie było ,zauważyłem to dopiero jak wywaliła się przy mnie kołami do góry:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Brum biegała z krwią lecącą ciurkiem. I była strasznie niezadowolona i zdziwiona czemu nie może pobiegać z pieskami i czemu nic nie robimy, i czemu frisbee nie rzucam :roll:

ma ktoś jakiś patent na zdzierający się bandaż? nie chcę kupować buta :roll:

[URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-australijski-shephed-cattle-dog-ID1HYPJ.html#af7cb451;promoted;r:;s:[/URL]

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Brum biegała z krwią lecącą ciurkiem. I była strasznie niezadowolona i zdziwiona czemu nie może pobiegać z pieskami i czemu nic nie robimy, i czemu frisbee nie rzucam :roll:

ma ktoś jakiś patent na zdzierający się bandaż? nie chcę kupować buta :roll:

[URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-australijski-shephed-cattle-dog-ID1HYPJ.html#af7cb451;promoted;r:;s:[/URL]

;)[/QUOTE]
załóż skarpete dziecięcą na bandaż wtedy nic sie nie zsuwa bo jest dość ciasno .

już 2 raz widzę takie połączenie ...
ale matka to chyba nie jest rasowy cattl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']tak, to to samo, mama kundelek i tata nibyaussik :)

a z tą skarpetką dobry pomysł, szkoda że nie mam :diabloti:[/QUOTE]
dokładnie matka wygląda jak kundelek zwykły .

to trza kupić i mieć w zapasie , ja tam mam zawsze chociaż pare w domu , na ryniaczu 2zł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Jest popyt jest podaż, szkoda suki, oby nie musiała rodzić co cieczkę :shake:[/QUOTE]
Obawiam się, że tak będzie ;)

Czuję się zobowiązana do wypowiedzenia w tym temacie, ale szczerze mówiąc to nie wiem co powiedzieć na temat tej Pani "hodowczyni". Powiem tak, pomimo moich uwag Pani nie widzi nic złego w rozmnażaniu suki co rok, bo przeciez przez ZK jest to dozwolone, po drugie dostałam informacje, że takie mieszanki się super sprawdzają i jest na nie popyt, to czemu ich nie robić więcej? a ja jestem jakąś podrzędną istotą, która nie zna sie na psach i swojego szczeniaka pewnie zle wychowała skoro uważam, że te psy NIE SA dla kazdego, niestety robi się już smród i pieski oddawane są do domów, na kanapę.
ja już podejmuję próbę odezwania się w tej sprawie do hodowców obu rodziców, aczkolwiek czekam jeszcze na odpowiedź naszej "hodowczyni"..

I chyba chcę w tej sprawie tylko dodać, że nie pochwalam tego co robi ta Pani. Uznaję mieszanki ras za OK i osobiście nic do tego nie mam, ale to nie powinno działac w taki sposób jak w tym przypadku, nie żaluję wzięcia Haczyka, bo to jest świetny pies i nie zamieniłabym go na żadnego innego, ale gdybym wiedziała jak to będzie działalo zastanowiłabym sie milion razy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...