Jump to content
Dogomania

Beagle na aukcja internetowych


iberia

Recommended Posts

znalazłam na światku ogłoszenie takiej treści

Do swprzedania 3 letnia suka beagle STOKROTKA Spiska Watra ur.10.04.2004,obustronnie po championach,maść tricolor. Suka posiada uprawnienia hodowlane więc jest odrazu gotowa do reprodukcji. Wychowana w domu z dziećmi bardzo wesoła i chętna do zabawy. Wystawiana kilkakrotnie z dobrym efektem. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie 0788-142-462 lub mailem.
Odbiór wyłącznie osobisty! Płatne przy odbiorze.
TO ŻYWE ZWIERZĘ WIĘVC ZANIM ZALICYTUJESZ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!



mam nadzieje ze ta suczka nie trafi do rozmnażaczy :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Na allegro jest takie ogłoszenie [COLOR="Red"][cenzura][/COLOR]


Ta suczka ( hodowlana z papierami ) wcześniej była wystawiana za 1800 zł. widać nie udało się sprzedać więc teraz ostro zeszli z ceny.
Najgorsze jest to że dopisali o cieczce że będzie na wiosne, a już podpis ze możliwa zamiana powala.Nie pozwólmy aby kupił ją ktoś z pseudohodowc[I]ów. Ona ma już dośc rodzenia w swoim życiu. Teraz powinna znaleźć donry domek i kochających właścicieli.
Ci ludzie to potwory
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haank']Na allegro jest takie ogłoszenie [COLOR="Red"][cenzura][/COLOR]


Ta suczka ( hodowlana z papierami ) wcześniej była wystawiana za 1800 zł. widać nie udało się sprzedać więc teraz ostro zeszli z ceny.
Najgorsze jest to że dopisali o cieczce że będzie na wiosne, a już podpis ze możliwa zamiana powala.Nie pozwólmy aby kupił ją ktoś z pseudohodowc[I]ów. Ona ma już dośc rodzenia w swoim życiu. Teraz powinna znaleźć donry domek i kochających właścicieli.
Ci ludzie to potwory
[/I][/QUOTE]

Mim zdaniem warto byłoby namierzyć tego typa po podanym numerze tel. i poinformować o tym jego oddział ZK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haank']Niestety nie ma. Więc lepszym wyjściem jest znalezienie jej domku i ewentualnie zmobilizowanie paru osób do składki na wykupienie.
Strasznie mi siedzi ta sunia w głowie. Ale ja mam już jamnisie na stałe i jamniorka małego na tymczasie .. :([/quote]
Psudohodowca jej nie weźmie-za stara i za droga (ta cena 500zł jest poniżej ceny minimalnej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='outsi']Ależ nie o to chodzi - warto, by mieli go na oku, jeśli zamierza rozmnażać psy bez rodowodu -za to przecież formalnie wylatuje się z ZK.[/quote]
Na pewno nie można :razz:
Dawno czytałam regulamin, ale wydaje mi się że zakaz dotyczy tylko rasowych hodowlanych suk, a burka można sobie rozmnażać do woli :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...