Jump to content
Dogomania

Zjadacz trawy!


Gonzo

Recommended Posts

Witam,muj pies o północy zamienia się w Mandżurańską Małpe Błotną :wink: .Ale serio.Muj pies dzisiaj wymiotował trawą.Dzisiaj na spacerkach jadł trwae również.Jak mam go tego oduczyć?Mozliwe możliwości:

1.Ukarcić uderzyć :cry: oby nie :(

2.Złapać na smycz :-?

3.Nic,czejać aż się zrzyga znowu i będzie wiedział że nic dobrego to nie przynosi

4.Może macie inne rozwiązanie?

Link to comment
Share on other sites

Ja wybrałabym trzecią opcję. W końcu nie je tej trawy bez powodu :-? chyba, że mu nie dajesz jeść :) ja osobiście słyszałam teorię, że gdy pies się liże to odkładają mu się te wypadające włosy w żołądku... Potem zje trawię i albo podrażni żołądek i zwymiotuje je razem z nią, albo razem uformuje się i lepiej zostanie wydalone... może coś w tym jest... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja ci powiem jedno. Zostaw psa w spokoju. Psy to strasznie mądre istoty i wiedzą co robią.

Pies jedząć trawę :

-albo potrzebuje naturalnych witamin i minerałów, które sa w trawie

-albo chce zwymiotować (przez co innego) i trawa mu w tym bardzo pomaga

-jeśli jest rosa na trawie byc moze chce sie napic

To wszystko. Moja Aricia jeszcze nie jadła trawy, ale wiem to na moim kocie. Mój Bidabliu (kot) jadł zcęsto trawe bo chciał zwymiotować, bo zjadł coś co znalazł gdzies. Albo jak brakowało mu witamin i minerałów jadł trawę.

NiE mArTw SiĘ!!!!! Pies robi to co musi i jedząc trawe robi coś co powinien :)

______________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Mnie dręczy jednak pytanie: "czy naprawdę psy wiedzą co robią". Wiem, że oczyszczają organizm, że potrzebują, ale.....

Mój poprzedni pies zjadał, ale żadko wymiotował. Ale obecny poprostu się męczy jak zje trawę :(

Więc nie do końca jestm przekonana, że w ogóle mu nie szkodzi......

Link to comment
Share on other sites

Mnie dręczy jednak pytanie: "czy naprawdę psy wiedzą co robią". Wiem, że oczyszczają organizm, że potrzebują, ale.....

Mój poprzedni pies zjadał, ale żadko wymiotował. Ale obecny poprostu się męczy jak zje trawę :(

Więc nie do końca jestm przekonana, że w ogóle mu nie szkodzi......

hmm, nie martw się za bardzo. Pies wie co robi, nawet jeśli po tem się troche źle czuje. Po złej nocy jest zawsze wspaniały dzien, więc wiesz...:kciuki:

:hand:

______________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

hmm, nie martw się za bardzo. Pies wie co robi, nawet jeśli po tem się troche źle czuje. Po złej nocy jest zawsze wspaniały dzien, więc wiesz...:kciuki:

:hand:

Obyś miała rację :) Tylko ja nie wiem czy każdy dzień po nieprzespanej nocy dla mnie będzie wspaniały :wink: :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...