Jump to content
Dogomania

"sam wychowasz swego psa" Mrzewińska, Górny


shangri_la

Recommended Posts

ksiazka naprawde godna polecenia. bardzo duzo objasnien dot np chodzenia przy nodze i jeszcze paru cwiczen z posluszenstwa ( napewno nam sie przyda jak sie wrezcie zdecydujemy na obi 0) ale tutaj mam pytanie, pozyczylam ta ksiazke dosc dawno juz, a teraz widze ze wyszlo wznowienie. czy to wznowienie to jest dokladnie to samo czy jest tez uaktualnione? bo jak jest cos nowego to chetnie zakupie :lol:

tutaj "stara" wersja
[img]http://wysylkowa.pl/o/d2/5/264585.JPG[/img]
[SIZE="1"]fotka pobrana z wysylkowa.pl[/SIZE]

a tutaj "nowa"
[img]http://merlin.pl/images_product/23/978-83-7073-592-0.jpg[/img]
[SIZE="1"]fotka pobrana z merlin.pl[/SIZE]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

To jest po prostu wydanie drugie, zmienione sa tylko ilustracje i uklad graficzny, tresc ta sama.

Nie zostal zmieniony tytul, wiec nikt nie powinien szukac nowych tresci. Nadal jest to moim zdaniem przydatne abecadlo, dla tych przede wszystkich, ktorzy maja pierwszego psa. W informacji redakcyjnej wewnątrz okladki jest informacja - wydanie drugie.

Owszem, pisze w tej chwili nową, a chyba i ostatnia swoja książkę o psach, ale o tym poinformuje osobno - jak bedzie wydawca i podpisana umowa.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

hmmm...czy wlasciwie ktokolwiek z nas jest wtajemniczony?
Moim zdaniem nadal wszyscy chodzimy po bardzo kruchym lodzie. Przy zmianie metod szkoleniowych, ogromnej popularyzacji nowoczesnych, pozytywnych, klikera, ksztaltowania zachowan, itf, itp, uswiadamianiu, jak mozna czegos psa nauczyc, umyka nam nadal to najistotniejsze - problem porozumienia. Bo mozna nauczyc rozmaitymi metodami tanczyc kurczkaka, prawda? ąle to nie znaczy, ze nastapi to cos tajemniczego, nieuchwytnego -= porozumienie ponad metodami szkoleniowymi. Porozumienie istot roznych od siebie od chwili urodzenia. I praca na emocjach.

Moze uda mi sie sklonic Czytelnikow, aby nade wszystko szukali tego porozumienia, chetnie pokaze, jak staram sie sama je uzyskac,

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']
Moim zdaniem nadal wszyscy chodzimy po bardzo kruchym lodzie. Przy zmianie metod szkoleniowych, ogromnej popularyzacji nowoczesnych, pozytywnych, klikera, ksztaltowania zachowan, itf, itp, uswiadamianiu, jak mozna czegos psa nauczyc, umyka nam nadal to najistotniejsze - problem porozumienia. Bo mozna nauczyc rozmaitymi metodami tanczyc kurczkaka, prawda? ąle to nie znaczy, ze nastapi to cos tajemniczego, nieuchwytnego -= porozumienie ponad metodami szkoleniowymi. Porozumienie istot roznych od siebie od chwili urodzenia. I praca na emocjach.

Moze uda mi sie sklonic Czytelnikow, aby nade wszystko szukali tego porozumienia, chetnie pokaze, jak staram sie sama je uzyskac,

Zofia[/QUOTE]

I za to właśnie kocham Pani książki. :loveu: Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mrzewinska']Nadal jest to moim zdaniem przydatne abecadlo, dla tych przede wszystkich, ktorzy maja pierwszego psa.
Zofia[/quote]

A ja bardzo dziekuje za Pani ksiazki :shiny:
Wlasnie trafil do nas nasz pierwszy pies (od wielu lat mam koty ale psa nigdy).
Obkupilismy sie od poczatku w ksiazki (Coren - za nudne, trudne i naukowe na poczatek, Fisher - nudne z ta nieustanna dominacja) ale dopiero Pani ksiazki nam cos daly i pokazaly o co chodzi, daly podstawy do wlasnej pracy z psem (+doszkolenia nas przez trenera).
Dziekujemy i podziwiamy :-)

edit: tyle ze mamy 3 pozostale a "sam wychowasz swego psa" nie moge znalezc w zadnej ksiegarni internetowej, wszedzie towar niedostepny :-(
Czy ktos moze wie, czy to nowe wydanie pojawi sie jeszcze w sklepach?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Wydawca - Multico - na pewno dal do sprzedazy przez internet takze. To drugie wydanie, z nowymi tylko zdjeciami, wydrukowano dwa miesiace temu. Wiec co najwyzej jeszcze gdzies nie dotarlo.
Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lorraine']A ja bardzo dziekuje za Pani ksiazki :shiny:
Wlasnie trafil do nas nasz pierwszy pies (od wielu lat mam koty ale psa nigdy).
Obkupilismy sie od poczatku w ksiazki (Coren - za nudne, trudne i naukowe na poczatek, Fisher - nudne z ta nieustanna dominacja) ale dopiero Pani ksiazki nam cos daly i pokazaly o co chodzi, daly podstawy do wlasnej pracy z psem (+doszkolenia nas przez trenera).
Dziekujemy i podziwiamy :-)

edit: tyle ze mamy 3 pozostale a "sam wychowasz swego psa" nie moge znalezc w zadnej ksiegarni internetowej, wszedzie towar niedostepny :-(
Czy ktos moze wie, czy to nowe wydanie pojawi sie jeszcze w sklepach?[/quote]
Jestescie z warszawy, widziałam tą książkę w piątek w EMPIKU w Promenadzie na ostrobramskiej :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Porozumienie istot roznych od siebie od chwili urodzenia. I praca na emocjach.

Moze uda mi sie sklonic Czytelnikow, aby nade wszystko szukali tego porozumienia, chetnie pokaze, jak staram sie sama je uzyskac,[/quote]

To ja na pewno kupię tę książkę :-)
Mam taką jedną rzecz, której nie mogłam psa nauczyć przez półtora roku. Klikerem, bez klikera... nie szło. Myślałam że nie ma szans. Innego psa nauczyłam, a tej mojej zołzy nie mogłam. Aż usiadłam naprzeciwko psa, spojrzałam głęboko w oczy ;) i wykorzystałam tylko to że pies aktualnie chce coś ze mną robić. Smaczki, zabawki wywaliłam w kąt, bo przeszkadzały. I udało się...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...