Jump to content
Dogomania

Straż Dla Zwierząt Grodzisk Mazowiecki


matyszawadka

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']Ehh...to jescze 4 lata sobei musze poczekac...;P[/quote]

Masz szczęście dziewczyno,bo ta czarownica by Cię wciągnęła do swojej złej bajki:diabloti:, tak za cztery lata bajka się dawno skończy:multi: i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwe:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='45mala']Masz szczęście dziewczyno,bo ta czarownica by Cię wciągnęła do swojej złej bajki:diabloti:, tak za cztery lata bajka się dawno skończy:multi: i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwe:multi:[/quote]

Ty 45mala na czarownice to Ty mi wyglądasz...nie dość że bajki piszesz tutaj to i na innych forach o Straży pier......!!! Weź się babo ogarnij

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misiek24']Ty 45mala na czarownice to Ty mi wyglądasz...nie dość że bajki piszesz tutaj to i na innych forach o Straży pier......!!! Weź się babo ogarnij[/quote]

Mówiłam ,że czarownica ,bo tylko takie mogą występować pod różnymi postaciami,kim będziesz w następnym poście?Może pomóc wymyślić nick?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Witajcie,
mam kilka pytanek odnosnie Strazy Dla Zwierzat,a mianowcie:
1.Jak mozna wstapic do Straży dla Zwierzat.?
2.Od jakiego wieku mozna wstapic do Strazy dla Zwierzat.?
Bylabym bardzo wdzieczna za udizelenie mi odpowiedzi na te dwa pytanka.:)[/quote]

Witamy. Jeżeli chcesz możesz przez te cztery lata być wolontariuszem w naszych szeregach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewamaja']45Mala słuchaj może Tobie gówno wychodzi i zazdrościsz ludziom którzy mają satysfakcję z tego że pomagają bezbronnym zwierzętom. :angryy: Zamiast siedzieć w ciepełku i pisać takie dyrdymały weź udział w naszej akcji i przekonaj się na własnej skórze co tam naprawdę robimy.:shake: Nie musisz wstępować w nasze szeregi, ale zorganizujmy siatkę ludzi którzy będą mogli przetrzymać bezdomne zwierzęta "żeby nie trafiły do schroniska" do czasu znalezienia im nowego domu.
ZAPRASZAMY INNYCH MIESZKAŃCÓW GRODZISKA MAZ. I OKOLIC DO STWORZENIA GRUPY LUDZI DOBREJ WOLI. :kiss_2:[/quote]

Jestem człowiekiem dobrej woli i na dodatek mieszkam w okolicach Grodziska. Ale nie mam szans na przetrzymanie psa - dzień, dwa w garażu to może tak, ale tam teraz zimno... Mam sukę, która nie toleruje innych zwierząt, oprócz swoich własnych (2 psy i 3 koty).
Jeżeli inaczej mogę pomóc to proszę.

A teraz ja potrzebuję pomocy w Grodzisku. Znaczy nie ja, tylko pies. Na dworcu błąka się chyba sunia, młodziutka, łasi się do wszystkich. Siedzę teraz w pracy i w brodę sobie pluję, że nic rano nie zrobiłam - leciałam do pociągu, tak tylko kątem oka ją widziałam, potem popytałam ludzi, którzy wcześniej stali na stacji. Jednak nawet gdybym ją stamtąd zgarnęła to co zrobić? Jest oczywiście szansa, że pies się zgubił czy mieszka w okolicy, ale nie sądzę...

Link to comment
Share on other sites

bede dzisiaj na stacji to jej poszukam.jedyne co mozna zrobic w chwili obecnej to zabrac pieska do weterynarza sprawdzic czy nie ma chipa.Jak nie bedzie mial to do domu i znalesc jego wlasciciela albo nowy dom.z racji tego ze jest nas jeszcze tak niewiele, aczkolwiek sie staramy aby w grodzisku powstalo miejsce gdzie w razie znalezienia psa bedzie mozna to zglosic i w razie potrzeby przetrzymac do chwili znalezienia mu domu. a moge prosic o jakis opis tego psa???

Link to comment
Share on other sites

Ciężko opisać. Krótkowłosa, beżowo-brązowa, tak do kolana, może troszkę ponad (ja mam 182 cm wzrostu - przymierzam do siebie). Klapnięte uszy i rozkiwany ogon. Kiedy ją widziałam trzymała łapkę tylną podniesioną, ale nie sądzę, żeby to jakiś stały defekt - ktoś kopnął, albo lód jej wszedł w łapkę.
Nie wiem, ale z zachowania i tego, co mówili ludzie ktoś ją wyrzucił koło tego dworca i to chwilę wcześniej. Względnie przyszła za kimś kto wsiadł do pociągu.
Wracam do domu ok. 18. Jeżeli pies jeszcze tam będzie, pewnie wezmę ją ze sobą, ale co dalej? Nie mam gdzie trzymać - dom odpada z powodu mojej suki. Garaż zimny. Zwariować można...

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, żeby straż miejska chciała się tym zająć... Pewnie zostanie schronisko - w Korabiewicach tragedia, a w Milanówku... Nie wiem co gorsze, schronisko czy ten dworzec, wiesz jak tam jest... samochody, męty i cholera wie co jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

[SIZE=5]Nora znalazła się![/SIZE]



Zaginęła Nora dziś rano o 6tej! Nora była adoptowana od nas z Kielc do Żyrardowa w czerwcu.

Błagamy o pomoc w szukaniu.

Nora zerwała obrożę z adresówką.

tel kontaktowy
[SIZE=5]889855971

[SIZE=2]Nora zginęła w okolicy Legionów Polskich. Ok.14tej ktoś ją widział, pani Edyta pobiegła tam, ale Nory już nie było. Jest w Żyrardowie, proszę poinformujcie znajomych z Żyrardowa. Dzięki.
wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225540-Nora-Boniek-i-5-szczeniaków-wszyscy-w-swoich-wymarzonych-domach-[/URL])
[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=5][SIZE=2][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5928/89386131.jpg[/IMG] [/SIZE]
[/SIZE]

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

[B]Znalazła się NUTA[/B]! Dziś rano zaginęła w Opypach 2-letnia suka owczarek środkowoazjatycki. Wabi się Nuta. Ma na szyi obrożę przecipchelną. Telefon w mojej sygnaturze.

Sunia jest bardzo łagodna.
7[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3025/20120430280.jpg[/IMG]

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...