Jump to content
Dogomania

uszy


Recommended Posts

[quote name='GosiaNatalka']Tak myślałam ale obecnie przeglądam ogłoszenia z Briardami (brat w nich sie zakochał) i widze ze mozna kupić szczenięta z postawionymi uszami jak i te z obwisłymi. Dlatego się spytałam. Niby zabronione a jednak kopiują uszy czy nad tym nie ma kontroli?[/quote]a propos kontroli - wybierz sie na jedna z wystaw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GosiaNatalka']Jakoś tak piszecie posłowkami:oops: Powiem tak podobają nam się z uszami stojącymi ( ktorych jest zakaz kopiowania) Ale nie wiem jak to bedzie potem z wystawami. Jakiego kupić?Mogę poprosić znawcow rasy o szerszą wypowiedz,poradę.:modla:[/quote] muszisz byc swiadoma, ze kopiowanie jest zakazane od 1997 roku. Zycie jednak swoje - to zalezy gdzie chcesz wystawiac, sa panstwa ( np Czechy) gdzie jest zakaz, ktory wszedl niemal z dnia na dzien.
W Polsce - zaden wet nie skopiuje Ci psa legalnie!
[SIZE=1]A fakt-kopiowane sa fajne... tyle zeby jeszcze te uchole pieknie staly.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

to prawda - fachowo cięte ucho jest... tak poprostu JEST :crazyeye:.
a jak pracuje gdy pies nasłu****e, każde chodzi oddzielnie przeczesując teren i potem oba biora namiar na jeden cel - i wtedy możemy oszczekać konkurencję albo wyrwać do kolezanki ;-)
a jak je kladzie po sobie, gdy przychodzisz z pracy ....miodzio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DużyCP']to prawda - fachowo cięte ucho jest... tak poprostu JEST :crazyeye:.
a jak pracuje gdy pies nasłu****e, każde chodzi oddzielnie przeczesując teren i potem oba biora namiar na jeden cel - i wtedy możemy oszczekać konkurencję albo wyrwać do kolezanki ;-)[/quote] :):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

taaaa te uszyyy ............poezja..... moje niespelnione marzenie ;-)

Jak juz zapewne wiesz w Polsce nie ma zakazu wystawiania i posiadania psow kopiowanych wiec jesli zdecydujecie sie na zajczka to spokojnie mozecie posalec na wybiegu .Gorzej jesli marzy Wam sie zagraniczny podboj...NIEMCY ANGLIA FRANCJA CZY CZECHY i jeszcze kilka innych panstw beda dla Was niedostepne.
Niemniej jesli koipwany briard to spelnienie marzen................to..........dlaczego go nie spelnic jesli ma sie taka mozliwosc .....
Trzeba tylko wybrac hodowle w ktorej hodowca skopiuje uchole ...i pokaze jak je pielegnowac aby w przyszlosci cieszyly oko a nie rozlazily sie pokatnie ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...