Jump to content
Dogomania

Seminaria 2008


KaRa_

Recommended Posts

[quote name='AniaP']A może zamiast seminarium obozik ;)
[URL]http://www.fortobozy.fora.pl/tablica-ogloszen-ii,9/obozy-08,47.html[/URL][/quote]
Odkąd tylko zauważyłem te 2 terminy dla początkujących, to już o nich myślę.
Tylko nie wiem co na to Unga.:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej! Chciałabym pojechać na obóz agility dla początkujących z moją przyjaciółką. Ja z Yorkiem, przyjaciółka z whippetem. Mam pytanko ile (mniej więcej) bedzie kosztował taki obóz. Gdzie się odbędzie? Bo terminy już znalazłam. Na forum o którym tu piszecie zalogowałam sie czekam tylko na mail aktywacyjny. Z góry dziękuje za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='aangelaa95']Hmmmm.... Ale tu nie ma dla "[B]początkujących[/B]" :placz: A ja jestem,jeszccze początkująca[/QUOTE]
Też bym pojechała na seminarium dla początkujących. A tu same zaawansowane seminaria. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Też bym pojechała na seminarium dla początkujących. A tu same zaawansowane seminaria. :cool1:[/quote]
Przecież dla początkujących też są:cool3:
[CENTER][QUOTE]21-26. oboz agility dla początkujących i średniozaawansowanych (polscy instruktorzy)

27.07-2.08 oboz agility dla początkujących i średniozaawansowanych (polscy instruktorzy)[/QUOTE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Przecież dla początkujących też są:cool3:
[/QUOTE]
Ale chodziło mi o seminarium (takie dwu-dniowe) dla początkujących.
Wiem, że są obozy dla początkujących i średniozaawansowanych - sama na taki jadę. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Ale chodziło mi o seminarium (takie dwu-dniowe) dla początkujących.
Wiem, że są obozy dla początkujących i średniozaawansowanych - sama na taki jadę. ;)[/quote]
A mogę wiedzieć na który?;)
Bo ja chciałabym się wybrać np. na taki dla średnio zaawansowanych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']A mogę wiedzieć na który?;)
Bo ja chciałabym się wybrać np. na taki dla średnio zaawansowanych:cool3:[/QUOTE]

Wybieram się na obóz Need4Speedu.
Ale miejsc wolnych już nie ma.
Na obozie Fortowym dla początkujących i średniozaawansowanych też miejsc nie ma (i nie było już godzine po rozpoczęciu zapisów.;-) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...