Jump to content
Dogomania

Kalendarz zawodów na rok 2008


ewka i haker

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No wygląda to ciekawie...:loveu:

[B] EDIT:[/B]
Chociaż nie do końca...
17-18 maja odbywa się (dawno temu!) ogłoszone seminarium z Emilie Prytz. O ile wiem, to jedyne tak ciekawe seminarium obi w tym roku. Pewnie się strasznie narażę, ale robienie w tym samym czasie zawodów jest nie fair.... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']No wygląda to ciekawie...:loveu:

[B] EDIT:[/B]
Chociaż nie do końca...
17-18 maja odbywa się (dawno temu!) ogłoszone seminarium z Emilie Prytz. O ile wiem, to jedyne tak ciekawe seminarium obi w tym roku. Pewnie się strasznie narażę, ale robienie w tym samym czasie zawodów jest nie fair.... :-([/quote]
a nbie da sie ich przelozyc??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miejmy nadzieję, że tak:
"...W egzaminach, zawodach i szkoleniu we wszystkich dyscyplinach mogą brać udział wszystkie psy – z rodowodami i bez. Warunkiem jest członkowstwo właściciela i przewodnika w ZKwP. Nie dotyczy to imprez : Mistrzostwa Polski , międzynarodowych pod patronatem FCI oraz wyścigów chartów, w których uczestniczyć można tylko z psami rodowodowymi."

Link to comment
Share on other sites

Ja odpowiem za siebie: w Mistrzostwach Mazowsza [U]będą mogły [/U]wziąść udział psy bez papierów. Wg. regulaminu tylko w Mistrz. Polski nie mogą brać udziału i ja się tego trzymam.
17-18.05. zawodów w Wawie nie będzie (z tego co mi wiadomo zostały odwołne ze względu na zawody w Wwie tydzień wcześniej, a nie na seminarium, bo chyba o nim nie wiedzą :roll: ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='ewka i haker']fajnie macie bo tam mieszkacie
a ja poznan;/
nawet jak bym jechala pociagiem to nie wiem co dalej..[/quote]

nie martw sie, ja aktualnie mieszkam w Dabrowie Gorniczej, czyli jakies 220km od Wroclawia, ale jakos damy rade:)
a na lipiec planujemy warszawe, ale to juz z noclegiem w hotelu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...