Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='psiunia1']W takim razie ja sie pisze na zlot..:lol: Mam jeszcze pytanie,jedzie moze ktos z Zielonej Góry albo z Żar? Jak jade pod namiot to mam cos wplacac wczesniej? jak tak to ile,do kogo i do kiedy? no to chyba wszystkie pytania narazie..[/quote]

Ja tez jade pod namiot i nic nie trzeba narazie płacić dopiero na zlocie. To będzie chyba 5 zl za dobe i za psa tez 5 chyba, że coś pokręciłam. Trzeba tu do Asi z pytaniem.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę osoby co się zapisują na zlot żeby to było przemyślane,a nie chwila o se zapisze;) Bo ostatniego czasu jest tu duuże zainteresowanie wiec prosimy o przemyślenie, żeby później nie trzeba było listy co chwila zmieniać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiunia1']W takim razie ja sie pisze na zlot..:lol: Mam jeszcze pytanie,jedzie moze ktos z Zielonej Góry albo z Żar? Jak jade pod namiot to mam cos wplacac wczesniej? jak tak to ile,do kogo i do kiedy? no to chyba wszystkie pytania narazie..[/quote]

1000zł do jutra:diabloti::diabloti::diabloti:

A tak na serio to namiotowicze płaca na miejscu:eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiunia1']W takim razie ja sie pisze na zlot..:lol: Mam jeszcze pytanie,jedzie moze ktos z Zielonej Góry albo z Żar? Jak jade pod namiot to mam cos wplacac wczesniej? jak tak to ile,do kogo i do kiedy? no to chyba wszystkie pytania narazie..[/quote]
Z tego co mi wiadomo, to nikt z tamtych okolic nie jedzie. Ale to przecież nie tak daleko od Sierakowa. ;)

[quote name='Junka']Ja tez jade pod namiot i nic nie trzeba narazie płacić dopiero na zlocie. To będzie chyba 5 zl za dobe i za psa tez 5 chyba, że coś pokręciłam. Trzeba tu do Asi z pytaniem.[/quote]
Nic nie pokręciłaś. Ale trzeba dodać jeszcze opłatę za energię i korzystanie z wody w domkach, ale to będą niewielkie kwoty. ;)

[quote name='Atkaaaa']nie jadę :([/quote]
[quote name='Atkaaaa']w galerii napisalam nasza piekna rozmowe :(
Zapraszam..ehh:([/quote]
Szkoda strasznie... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiunia1']tak to jest nie daleko ale nawet jak by bylo daleko to i tak bym pojechala,tak z ciekawosci pytalam czy ktos z tych stron jedzie..
Dzieki za informacje i do zobaczenia..[/quote]
Czyli zapisać Cię pod namiot, tak?
Z psiakiem czy bez? :cool3:
Sama czy z osobą towarzyszącą? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']magdyska to jak jvdzivsz na zlocik to wybralabym sie z toba z wawy, nie milabys nic przeciwko?[/quote]
Iza nie ma sprawy jeżeli będę jechać możesz jechać z nami pociagiem ale jak narazie ja jeszcze to muszę przemyśleć gdyż nie chcę "palnąć" żeby potem nie było żadnych nieprzyjemności.

[B][COLOR=DarkOrange]Proszę Was cioteczki piszcie co jakiś czas ile zostało jeszcze miejsc tzn. wolnych domków[/COLOR]-[/B]> bo jak już mało to ja się szybciej zmobilizuje:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Iza nie ma sprawy jeżeli będę jechać możesz jechać z nami pociagiem ale jak narazie ja jeszcze to muszę przemyśleć gdyż nie chcę "palnąć" żeby potem nie było żadnych nieprzyjemności.

[B][COLOR=darkorange]Proszę Was cioteczki piszcie co jakiś czas ile zostało jeszcze miejsc tzn. wolnych domków[/COLOR]-[/B]> bo jak już mało to ja się szybciej zmobilizuje:p[/quote]
Zaraz policzę ile jeszcze wolnych miejsc zostało. ;)
EDIT: Policzyłam, jest jeszcze 11 miejsc wolnych. ;)

[quote name='psiunia1']Tak, zapisac pod namiot,z psem..[/quote]
Już zapisuję. ;)
[B]Psiunia[/B] a skąd jesteś? Żary, Zielona Góra? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']taaaaaaaaak !!!!!!!!
oj kobieto grabisz sobie grabisz!!!!!!!
My tu chyba na zlocie sobie pogadamy [SIZE=1](przy jakimś %[/SIZE]:diabloti:) to od razu zmienisz zdanie:):):)[/quote]

hehehehe :lol:

Basiu, jakie skromne wymagania masz :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...