Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

To znaczy nie mogę jechać ;( Rodzice się nie zgodzili, nagle doszli do wniosku, że będę tam bez opieki i cos mi sie może stac i że w ogóle Was nie znam i że za dwa lata będę mogła o sobie zdecydowac i że jestem niepełnoletnia i że oni nie wyrażają na to zgody. Jestem za młoda i tyle ;(

Więc życzę wszystkim miłego wypoczynku. Ja w tym czasie chyba pójdę na pielgrzymke na Jasną Górę. Ech...

Na koszulkę zlotową się nie piszę.

Link to comment
Share on other sites

a tak co do koszulek;P do kiedy nalezy płacić??:D prosze odpowiedzieć w miare szybko bo od tego piątku (4 lipca) do 27 lipca bede osiągalny tylko w lesie;P no chyba że osobie która sie zajmie zbieraniem kasy za koszulki mnie dopadnie w tym lesie:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

To znaczy nie mogę jechać ;( Rodzice się nie zgodzili, nagle doszli do wniosku, że będę tam bez opieki i cos mi sie może stac i że w ogóle Was nie znam i że za dwa lata będę mogła o sobie zdecydowac i że jestem niepełnoletnia i że oni nie wyrażają na to zgody. Jestem za młoda i tyle ;(

Więc życzę wszystkim miłego wypoczynku. Ja w tym czasie chyba pójdę na pielgrzymke na Jasną Górę. Ech...

Na koszulkę zlotową się nie piszę.[/quote]
Szkoda, ale cóż zrobić. Z rodzicami się nie wygra... :shake:
Ale dziwne, że na pielgrzymkę Cię puszczają. :-o

[quote name='komar']a tak co do koszulek;P do kiedy nalezy płacić??:D prosze odpowiedzieć w miare szybko bo od tego piątku (4 lipca) do 27 lipca bede osiągalny tylko w lesie;P no chyba że osobie która sie zajmie zbieraniem kasy za koszulki mnie dopadnie w tym lesie:D[/quote]
Komarku, zaraz napiszę do ff_koszulki, ale myślę, że mniej więcej do 15 lipca. Koszt pewnie podobny jak w zeszłym roku, czyli 35 zł.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]Informacja dla osób, które chcą zamówić koszulki zlotowe.[/COLOR][/SIZE][/B]



Tak wyglądały koszulki w zeszłym roku:

[IMG]http://img372.imageshack.us/img372/3333/dogomaniazlotmilosnikowxc3.png[/IMG]

Przykładowy nick na ramieniu:
[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5332/nicknaramieprzykladsd2.th.png[/IMG]


Zamiast MORSKO 11-15.08 2007, w tym roku będzie:
[B]SIERAKÓW 4-10.08.2008[/B]




[B]Proszę się pomierzyć dokładnie i dopiero wtedy wybrać rozmiar koszulki, a nie sugerować się tym, że zawsze kupuje się np. M-ki. Każda firma ma inną rozmiarówkę![/B]



[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][U]Tabela rozmiarów koszulek Classic:[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=#ffffff][IMG]http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/classic_women_tshirt_mini.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/LEFT]


[U]DAMSKIE:[/U]

Rozmiar: S M L XL

Plecy [cm]: 52,5 55,0 55,5 57,5

Klatka piers.[cm] 70 76 78 84

Talia/Biodra[cm] 64/74 68/77 72/79 77/87


[LEFT][FONT=Arial][COLOR=#ffffff][IMG]http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/classic_tshirt_mini.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/LEFT]

[U]MĘSKIE:[/U]

[FONT=Arial][COLOR=#ffffff][COLOR=black]Rozmiar: M L XL XXL[/COLOR][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#ffffff][COLOR=black]Wzrost[cm]: 168-176 172-180 176-184 180-188[/COLOR][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#ffffff][COLOR=black]Klatka piers.[cm] 104 110 114 120 [/COLOR][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#ffffff][COLOR=black]Biodra[cm] 102 108 114 120[/COLOR][/COLOR][/FONT]


[CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red]Tabela[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#ffffff][SIZE=3][COLOR=red]rozmiarów koszulek V-Neck (Uwaga! Koszulki unisex!):[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]

[B][FONT=Arial][COLOR=#ffffff][IMG]http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/vneck_tshirt_mini.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]

[U]UNISEX:[/U]

Rozmiar: M L XL XXL

Wzrost[cm]: 168-176 172-180 176-184 180-188

Klatka piers.[cm] 104 110 114 120

Biodra[cm] 102 108 114 120




[LEFT][SIZE=3][U][B]Koszulki są dostępne w następujących kolorach:[/B][/U][/SIZE] [/LEFT]
[B]CZARNY[/B]
[COLOR=white][B]BIAŁY[/B][/COLOR]
[LEFT][COLOR=red][B]CZERWONY[/B][/COLOR][/LEFT]
[B][COLOR=royalblue]NIEBIESKI[/COLOR][/B] (autostradowy)





[LEFT][B]Koszt koszulki to najprawdopodobniej 35 zł (jeszcze się dowiem, czy coś się zmieni). [/B][/LEFT]

[LEFT][B]Za koszulki należy zapłacić do 15 lipca (ponieważ potrzeba ok. 2 tygodni na przygotowanie koszulek).[/B][/LEFT]

[LEFT]Numer konta do wpłat podam jutro. [/LEFT]




[LEFT][B][U][SIZE=3]Osoby chętne na koszulki proszę o zgłaszanie się w następujący sposób:[/SIZE][/U][/B][/LEFT]

[LEFT][B][SIZE=3][COLOR=red]Typ koszulki (classic damska/classic męska lub v-neck) - rozmiar - kolor - napis na ramieniu (nick z dogo lub inny napis)[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]




[SIZE=3][SIZE=2]Umieszczę jeszcze to info na pierwszej stronie, żeby nie trzeba było szukać po całym wątku.[/SIZE][B] :evil_lol:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Haha, ja nosze S/M, a tu mi L wychodzi.. ;) Ale zmierze jeszcze w dzień, jak będę lepiej myśleć :evil_lol: :)[/quote]
Pomierz się dokładnie żeby nie było wątpliwości. ;)

[quote name='basia bonnie']goldenka245 kazała przekazać jeszcze, że w związku z tym, że na zlot nie jedzie koszulki nie chce..[/quote]
Tego już się domyśliłam, ale już mi się nie chce edytować pierwszego postu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...