Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='komar']
[CENTER][SIZE=7][COLOR=SandyBrown] [SIZE=3][COLOR=Black]Twoje było o 34 minuty za wczesnie:D[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

Nieprawda:eviltong: Nie chciałam pisać drugiego posta i edytowałam jakbyś chciał zauważyć:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było... Jakiś miesiąc. Już dawno porzuciłam tę szaloną myśl, która kiełkowała we mnie, gdy zaglądałam tu po tygodniu nieobecności - mianowicie, aby nadrobić zaległości ;D
Czytać mi się nie chce nawet trzech stron do tyłu, chociaż przydałoby sie wyłapać najważniejsze, jesli nie kluczowe informacje co do zlotu z kilkuset stron gadania o niczym. ;P
Najwyżej się powtórzę.
Osoby z Wrocławia, względnie Rawicza lub okolic - jak dostajecie się na zlot, i czy mogłabym się zabrać z wami autem? ;P A tak na serio, to może jakaś grupa bardziej niż mniej zorganizowana? Pociągiem, autobusem, tramwajem, helikopterem lub czyms tam...?
Byłoby raźniej, jakbyśmy nie musiały jechac z kelpie0 tak caaaałkiem same, zwłaszcza, ze ten nasz pomysł wyjechania bez opieki gdzieś daleko, nie napawa optymizmem naszych rodziców ;P
Bo to oni będą wtedy za nas odpowiadać, tak?

Czy jakieś dane jeszcze trzeba podać?

Już nie mogę się doczekać... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, komar.

"Osoby ze sląska i chyba z Tych" - macie już jakiś konkretny pociąg?

Ponawiam zadane już pytania (te bez odpowiedzi).

Po obejrzeniu kilku stron ze zdjęciami z poprzedniego zlotu (w rolach głównych Harnaś, Dębowe Mocne i inni) rodzice nie bardzo chcą mnie puścic ;( ostatecznej decyzji na szczęście jeszcze nie podjęli, ale obawiam się, że może być na nie. W końcu mam już-dopiero 16 lat ("za dwa lata na pewno będziesz mogła pojechać").

Link to comment
Share on other sites

Ja ciagle mam nadzieję na wyjazd ;) jakbym jechała to z Wrocławia, tylko jeszcze nie wiem, czym ;) może sie uda autkiem, bo chyba zabiorę całą moją zbzikowaną trójkę (mam nadzieję, że do czasu zlotu nic mi sie nie w liczebnosci psowej na plus nie zmieni...)....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']Dzieki, komar.

"Osoby ze sląska i chyba z Tych" - macie już jakiś konkretny pociąg?

Ponawiam zadane już pytania (te bez odpowiedzi).

Po obejrzeniu kilku stron ze zdjęciami z poprzedniego zlotu (w rolach głównych Harnaś, Dębowe Mocne i inni) rodzice nie bardzo chcą mnie puścic ;( ostatecznej decyzji na szczęście jeszcze nie podjęli, ale obawiam się, że może być na nie. W końcu mam już-dopiero 16 lat ("za dwa lata na pewno będziesz mogła pojechać").[/quote]
Jeśli chodzi o pociągi, to czy ktoś się orientuje, czy jest już nowy rozkład wakacyjny? :cool3:
Ja jeszcze nie wiem czym pojadę. :roll:
A co do Harnasi, Dębowych i reszty ferajny, to towarzyszyły tylko osobom pełnoletnim. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Zgłaszam oszukaństwo:eviltong: gdyż mój post był pierwszy, a ten coś po mataczył i spadłam na dół:placz:[/quote]

trzeba było wcześniej napisać :diabloti:

a tak w ogóle to wcześniej zadałam pytanie, na które nikt mi nie odpowiedział :-( pytanie brzmiało: czy będzie wam przeszkadzał szczekliwy pies? :Dog_run: :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']a tak w ogóle to wcześniej zadałam pytanie, na które nikt mi nie odpowiedział :-( pytanie brzmiało: czy będzie wam przeszkadzał szczekliwy pies? :Dog_run: :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Mi raczej nie :evil_lol: o ile nie będzie mnie w nocy budzić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']trzeba było wcześniej napisać :diabloti:

a tak w ogóle to wcześniej zadałam pytanie, na które nikt mi nie odpowiedział :-( pytanie brzmiało: czy będzie wam przeszkadzał szczekliwy pies? :Dog_run: :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Mi będzie przeszkadzał:eviltong: nie chce takiego na zlocie <foch>:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...