Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='KaRa_']Przypominam iż są jeszcze miejsca w domkach ;) Wiec proszę ładnie reklamować zlot na swoich fotoblogach, wśród dogomaniackich znajomych:evil_lol:
Przypominam o płaceniu za zlot,bo księgowa się nam niepokoi :evil_lol::evil_lol:
Ci co nie podali jeszcze numeru tel i swoich danych proszeni są to podać bo jest to ważne by mieć kontakt jakby ktoś na zlot nie dojechał itp, no i na miejscu jakby coś;)[/quote]
[B][I]hmm a jak załóżmy ja się dostawiam na 3 dni do domku albo pod namiot to jak to to ma być?[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Płacisz i dajesz dane to jestes na zlocie tak w skrócie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B][I]A Asia to isniteje ? :cool3: hmm bo to nie jest pewne czy będę...[/I][/B]
[B][I]to nie wiem ile bym musiała wpłacić...najwyżej nie przyjadę i kasa przepadnie :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Estera nie jedzie na cały zlot, chyba tylko do czwartku będzie i płaciła 120zł Ty dopłacisz resztę czyli 60zł i będzie ok;)[/quote]
[B][I]No w sumie tak, ale potrzebna jest zgoda reszty domkowiczów :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Od poniedziałku zaczynam pracę...urlopu nie będę miała w te wakacje raczej :roll: więc nie dam rady was odwiedzić niestety na zlocie :-(

Szkoda, że w tym roku nie Morsko...bo Sieraków to jednak za daleko, 500 km to kilka ładnych godzin jazdy, więc jeżeli miałabym przyjechać tylko na weekend to więcej spędziłabym w podróży niż na zlocie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]A dostawka ? :cool3:[/I][/B][/quote]

Jest możliwość dostawki, ale chyba lepiej byłoby gdyby oni wzięli domek 5os, bo wszyscy razem będziecie mieli jeszcze ok 7 psów w domku, więc dla Waszej wygody lepiej wziąć większy domek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Jest możliwość dostawki, ale chyba lepiej byłoby gdyby oni wzięli domek 5os, bo wszyscy razem będziecie mieli jeszcze ok 7 psów w domku, więc dla Waszej wygody lepiej wziąć większy domek;)[/quote]
Dokładnie o to mi chodziło;) Bo w tym domku będzie mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o psiaczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]hmm no macie rację,ale wtedy reszta by musiała dopłacać za większy domek tak ? [/B][/I][/quote]
nie;)
Dopłacanie będzie albo nie jeśli znajdziemy daną ilość osób bądź zrezygnujemy z dwóch domków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Olek mnie namawia żebym jednak wpadła na weekend do Was...oczywiście zaprosił do domku... nie wiem czy osoby , które z nim są w domu zgadzają się? [/I][/B]
[B][I]Przyjechałabym na [COLOR=red]piątek - niedziela albo na sobota-niedziela[/COLOR] (zależy jak będę pracowała).[/I][/B]
[B][I]Jestem chętna na koszulkę fourumową...załapałam się?[/I][/B][/quote]
Ale forumową czy zlotową? Bo to różnica. ;)

[quote name='KaRa_']Na koszulkę wydaje mi się,że raczej tak. Asia mam nadzieje,że powie Ci jakie to beda koszty[/quote]
Jak będę wszystko wiedziała o koszulkach to dam znać. ;)

[quote name='Okamia']w końcu mam zgodę mamy więc zgłaszam się

[B]Okamia + pies (w typie siberian husky)[/B]

[B]i oczywiście chcę koszulkę zlotową[/B]
[/quote]
Zapisuję. :p

[quote name='Rinuś'][B][I]A Asia to isniteje ? hmm bo to nie jest pewne czy będę...[/I][/B]
[B][I]to nie wiem ile bym musiała wpłacić...najwyżej nie przyjadę i kasa przepadnie[/I][/B][/quote]
Istrnieje, istnieje, tylko jestem zalatana i internetu ostatnio nie miałam. :cool1:

[quote name='BORA']Od poniedziałku zaczynam pracę...urlopu nie będę miała w te wakacje raczej więc nie dam rady was odwiedzić niestety na zlocie

Szkoda, że w tym roku nie Morsko...bo Sieraków to jednak za daleko, 500 km to kilka ładnych godzin jazdy, więc jeżeli miałabym przyjechać tylko na weekend to więcej spędziłabym w podróży niż na zlocie :shake:[/quote]
Borciu, będziemy tęsknić. :placz:
Już tęsknimy. :placz: :loveu:

[quote name='Rinuś'][I][B]Ale skoro większy domek to więcej płacimy czy nie? przepraszam ,że tak pytam ale dzisiaj ten piątek 13stego jest dla mnie wyczerpującym dniem :shake:[/B][/I][/quote]
Jeśli chodzi o domki, to 4 i 5 osobowe są takiej samej wielkości i różnią się tylko ilością łóżek. Cena też jest taka sama.
Ustaliliśmy, że koszt 1 doby to 30 zł/osoba (180/6=30). ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ale forumową czy zlotową? Bo to różnica. ;)

Jeśli chodzi o domki, to 4 i 5 osobowe są takiej samej wielkości i różnią się tylko ilością łóżek. Cena też jest taka sama.
Ustaliliśmy, że koszt 1 doby to 30 zł/osoba (180/6+=30). ;)[/quote]
[I][B]yyy zlotową ? a macie projekt? :cool3::cool3:
aaa no to kumam już :) [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Może trochę za wcześnie na takie pytanie :eviltong: Ale o której godzinie tak mniej więcej będzie zaczynał się zlot? Od samego rana? :roll: Bo już teraz zaczynam myśleć i kombinować, bo w tym roku Woodstock trwa trzy dni, a nie tak jak zawsze dwa i konieczny się dopiero z niedzieli na poniedziałek, a ja jeszcze do domu muszę wrócić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Może trochę za wcześnie na takie pytanie :eviltong: Ale o której godzinie tak mniej więcej będzie zaczynał się zlot? Od samego rana? :roll: Bo już teraz zaczynam myśleć i kombinować, bo w tym roku Woodstock trwa trzy dni, a nie tak jak zawsze dwa i konieczny się dopiero z niedzieli na poniedziałek, a ja jeszcze do domu muszę wrócić :evil_lol:[/quote]

Mi się wydaję, że wszyscy nie przyjadą o jednej godzinie, tylko tak jak komu pasuje, na pewno najwięcej osób przyjedzie od samego rana;) ale spoko jak przyjedziesz wieczorem i juz nie będzie miejsca w domkach to Ci udostępnimy wuycieraczkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Mi się wydaję, że wszyscy nie przyjadą o jednej godzinie, tylko tak jak komu pasuje, na pewno najwięcej osób przyjedzie od samego rana;) ale spoko jak przyjedziesz wieczorem i juz nie będzie miejsca w domkach to Ci udostępnimy wuycieraczkę:evil_lol:[/quote]

[quote name='Mysia_']Może trochę za wcześnie na takie pytanie :eviltong: Ale o której godzinie tak mniej więcej będzie zaczynał się zlot? Od samego rana? :roll: Bo już teraz zaczynam myśleć i kombinować, bo w tym roku Woodstock trwa trzy dni, a nie tak jak zawsze dwa i konieczny się dopiero z niedzieli na poniedziałek, a ja jeszcze do domu muszę wrócić :evil_lol:[/quote]
[I][B]Noo uważaj bo jak się wszyscy rzucą na domki to zostanie Ci ta wycieraczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...