Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Nie chce mi się czytać tych kilkuset stron... Ostatnio byłam chyba na 450....
Uściślam dane z pierwszego postu - jestem chętna na koszulkę zlotową, mój pies to czystej krwi wiejski kundel...

... no i zapytam się po raz -enty: czy jak jadę pod namiot, a nie do domku, to teraz nic nie płacę, dopiero na miejscu?

[CENTER][B][U][SIZE=4][COLOR=blue]"Koszt zlotu:[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/CENTER]
[B][U]Koszt zlotu[/U] to[/B][B] 180 zł za osobę za cały zlot.[/B][B] Do tego opłata za energię i za psy."[/B]

Myślę, że w pierwszym poście, pod tym właśnie tekstem powinna się znaleźć jeszcze informacja o kosztach dla namiotowiczów, żeby inne ciołki takie jak ja nie musiały się 15 razy pytać o to samo =) Bo tutaj ujęto tylko tych do domków (dyskryminacja! co oni - ważniejsi? :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']Nie chce mi się czytać tych kilkuset stron... Ostatnio byłam chyba na 450....
Uściślam dane z pierwszego postu - jestem chętna na koszulkę zlotową, mój pies to czystej krwi wiejski kundel...

... no i zapytam się po raz -enty: czy jak jadę pod namiot, a nie do domku, to teraz nic nie płacę, dopiero na miejscu?

[CENTER][B][U][SIZE=4][COLOR=blue]"Koszt zlotu:[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/CENTER]
[B][U]Koszt zlotu[/U] to[/B][B] 180 zł za osobę za cały zlot.[/B][B] Do tego opłata za energię i za psy."[/B]

Myślę, że w pierwszym poście, pod tym właśnie tekstem powinna się znaleźć jeszcze informacja o kosztach dla namiotowiczów, żeby inne ciołki takie jak ja nie musiały się 15 razy pytać o to samo =) Bo tutaj ujęto tylko tych do domków (dyskryminacja! co oni - ważniejsi? :eviltong:)[/quote]
Tak jak pisze Pati za namiot płaci się dopiero na miejscu. ;)
Na pierwszej stronie na pewno jest informacja o płatnościach dla namiotowiczów, ale masz rację nie w tym miejscu. Zaraz dodam to info. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Głupoty gadacie;)
Po prostu moim zdaniem trzeba być stanowczym w swoich postanowieniach. A nie jakies głupie żarty, chociaż osoba dobrze wie,że nie mogą być na zlocie agresywne psy;)[/quote]

Ale czasem warto wrzucić na luz by innym zylo sie lepiej. Cale zycie byc powaznym szaroburym zgredem który na kazde zdanie odpowiada bez zera humoru nie brzmi najmilej. Nawet osoby postronne moga odczuc pewien niesmak:cool3:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red]!!!NA ZLOT MAMY ZACHECAC A NIE ZNIECHECAC[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red]!!![/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']chociaż osoba dobrze wie,że nie mogą być na zlocie [B]agresywne psy[/B];)[/quote]

o mamusiu kochana....

Mój kretynek,agrysywnym pieskiem był,przed kastracją.W tej chwili jeżeli sie wogóle rzuci to przestaje sie rzucac na moje pociagniecie smyczą i stanowcze "Cicho".I nie reaguje na ludzi agresywnie.
Pojade bez psa trudno,a jak już mówiłam,musiałam zreygnowac z domku bo Kora ma/miała alergiczne zapalenie skóry.

a jeżeli rzeczywiscie ma Ci to pomóc Kara,na wyładowaniu energi to prosze bardzo lubie słuchac jak ludzie na mnie jadą,taki fetysz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']Ale czasem warto wrzucić na luz by innym zylo sie lepiej. Cale zycie byc powaznym szaroburym zgredem który na kazde zdanie odpowiada bez zera humoru nie brzmi najmilej. Nawet osoby postronne moga odczuc pewien niesmak:cool3:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red]!!!NA ZLOT MAMY ZACHECAC A NIE ZNIECHECAC[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=red]!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
Podtrzmymuję..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Z tego co widzę chyba nikt nie zauważył mojego postu wiec:


[SIZE=4]Komunikuję że jadę z dwoma psami :eviltong:[/SIZE][/quote]

Pani z ośrodka zawału dostanie jak zobaczy tyle psiaków:eviltong: chyba tak dużej ilości sie nie spodziewa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Pani z ośrodka zawału dostanie jak zobaczy tyle psiaków:eviltong: chyba tak dużej ilości sie nie spodziewa:evil_lol:[/quote]
[quote name='Luzia&Funia']A o ilu jest "wtajemniczona"?? :razz:[/quote]
Myślę, że pani przewiduje mniej więcej tyle psów ile jest miejsc w domkach, raczej nie więcej. :evil_lol:




[B]Luzia& Funia[/B], a cóż to za drugi piesek, muszę uzupełnić na liście. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger'][B]Luzia& Funia[/B], a cóż to za drugi ppiesek, muszę uzupełnić na liście. :cool3:[/quote]



o to On [IMG]http://images6.fotosik.pl/177/862c9a23a1bd3840.jpg[/IMG]


Myślę że mogę wstawić fotkę mimo że nie jest mojego autorstwa...
oto wątek psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108652[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...