Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='KaRa_']Dlatego PKS ma numer tel gdzie można na informacji się dowiedzieć, a przystanek jest od razu za miastem, przy jeziorze . Ogólnie od miasta Sieraków ośrodek jest bardzo blisko ;)

A jeśli chcecie by ktoś po Was wyjechał do Sierakowa to wiadomo musicie dać na benzynę bo jak jechać tak w różnym czasie po np. 20osób to trochę kosztuje;) Pisze to teraz by później nie było nieporozumień tak jak rok temu[/quote]

Napisał [B]Luzia&Funia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10035913#post10035913"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]"A mi ktoś odpowie :eviltong::eviltong::eviltong:"[/I]

[I]Coś mi się zdaje, że będzie co najmniej kilka osób, jadących PKSem, bądź PKP. Ewentualnie możemy umówić się na wspólny termin - godz wyjazdu z Poznania - wiadomo, że zawsze fajniej się jedzie razem, szczególnie ja np. [B]lubię i wolę pociągi[/B].... :multi: I pieskom jest wygodniej, bo jak w przedziale siedzą sami psiarze to nie muszą męczyć się w kagańcach... [/I]
[I]Zaraz sprawdzę jak wygląda dojazd PKP, tak aby było jak najbliżej Sierakowa....[/I]

[I]A tak wygląda dojazd z Poznania do Wronek:[/I]
[URL]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=1&ident=j0.03146229.1209321936&OK#focus[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/quote]
Wiesz dziecko ty powinnas w łózku leżeć, Twoja mamusia jest niezbyt odpowiedzialną osobą pozwalając sobie na wszystko,ale uważaj bo może to wszystko jaka jesteś dla innych obrócić się w inną strone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/QUOTE]

miałam sie nie wtącać ale Twój poziom dziewczynko jest żenująco niski-jakim prawem obrażasz innych użytkowników forum,sama z chęcią zadzwoniłabym do Twoich rodziców z pytaniem czy używają takich zwrotów jak "Mama powiedziała że masz spadać..." bo jest to conajmniej niestosowne i niekulturalne sformuowanie wkierunku dorosłych osób... :angryy:

kup Sobie jeszcze z 20 psów a co tam będziesz sie rozdrabniac od razu kup setkę i mnóż to na potegę a niedługo telewizja i prasa będzie donosić o rozbitej pseudo umieralni w której w cierpieniach umierały zwierzęta... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/quote]

Nie odzywam sie na tym watku, tylko podpatruje bo niestety nie moge jechac :-( Ale czytam na bierzaco :razz:

Ja sie tylko zastanawiam, my walczymy zeby nie bylo tyle psow w schronach nawet tych rasowych kupionych na kaprys... i oddwawanych na wyjazd czy z powodu "agresji". A tu wchodzi takie dziecko i jeszcze strzela teksty ze psa kupila :shake: i smieje sie.... Zobaczymy jak niedlugo bedzie plakac ze pies sie agresywny zrobil i przez dogo bedzie mu domu szukala... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']nie zaczynać znowu.... Ja was błagam... Już nie mam ochoty słuchać jaką wy tu wojne prowadzicie:roll:[/QUOTE]

z całym szacunkiem Komar ale to dziewczę chyba spadło z księżyca i ktoś jej musi uświadomić że takim postępowaniem tylko kompromituję Siebie i rodziców i bynajmniej nie jest to żadna wojna z tą młodą osóbką...

spokojnej nocy życze bo ja udają sie już na zasłużony odpoczynek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a ja na rozluźnienie emocji dodaję trzy grosze: jestem szczęśliwa, że jadę :))) szkoda, że bez Krzysia i mamy, ale cóż... już się nie mogę doczekać spotkania z Wami w realu:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']O jeju KaRa dzwoŃ bardzo proszę...! Mama mówi że masz się sobą zająć bo się nie ożenisz i Ty dla niej jesteś dzieckiem...![/quote]
Kochana uważaj by się to w sądzie nie skończyło, bo ze mną nie ma jaj a akurat mam Twoje dane wiec żaden dla mnie problem bo obraziłaś mnie Ty i Twoja mama przytoczonych przez ciebie słów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']KaRa mi grozi że zadzwoni do mamy bo psa kupiłam....he, he ! Mama powiedziała że masz spadać...! I skasować numer telefonu. Bo sobie nie życzy...! A jak chcesz to dzwoń bardzo proszę...! Mama też...[/quote]

KaRa tak mnie zaciekawilo, jezeli uznasz za stosowne moglabym prosic o adres bloga :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']czarnula87: my z Karilką może Cię przygarniemy? :D Co Ty na to Karilka? :)[/quote]
[quote name='czarnula87']jupi jupi jupi!!! Ania i Andzia dziękują!!! a z kim mają mieszkać to już (brzydko mówiąc) nieważne. moja mama (kajtek) nie jedzie, więc nie mam tu realnych znajomych. więc prosimy z Andzią o wybranie domku wedle uznania Organizatorów[/quote]
Czyli zapisać [B]Czarnulę87[/B] do Waszego domku? :cool3:

[quote name='komar']no to filmik tak na szybkości z Sierakowa zrobiony;) niebawem sie pojawi:D[/quote]
Czekamy z niecierpliwością. :multi:



Też miałam się nie odzywać na temat [B]Gossi[/B], ale już mi ręce opadają. :shake:
Najpierw się chwali wszystkim na GG, że kupiła kolejnego psa, a potem każe spadać. :-o Po co to wszystko? Jak ktoś będzie chciał, to zajrzy do twojej galerii i przeczyta. Choć po tym jak się zachowujesz nie sądzę by tłumy waliły do Twojego FB. :shake: To nie jest temat o Tobie, a o zlocie. Nie jedziesz na zlot, więc proszę nie pisz w tym temacie o swoich kolejnych psach. To nie ma żadnego związku ze zlotem. A swoje sprawy załatwiaj na PW.

Link to comment
Share on other sites

Gossia piszę to publicznie jeszcze raz coś powiesz na prawdę skończy się to sądem obraziłaś za dużo osób czy publicznie czy na gg. Niestety mamy krótkąc cierpliwość jeśli chodzi o takie sprawy. I proszę nie odzywac się w tym temacie gdyż i tak zostaną wszystkie Twoje posty usunięte przez moderatora i poprosze o nadanie bana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...