Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='KaRa_'] Miedzy czasie Twoj kolega mial 7czy 10 szczeniakow [B]jamnika z podhalanem[/B] i nagle gdy jedna osoba sie spytala o nie na watku to wszystkie dziwnym cudem znalazly dom u ciotek,znajomych itp.[/quote]
:lol::lol::lol:ciekawe skojarzenie, który był reproduktorem?:diabloti:

[quote name='Junka']Moja mama np. jak mnie nie było to sprawdzala mojego brata co robi na necie (tez ma 11 lat) a jak ja jestem to czasami ja sprawdzam co on robi.[/quote]

zero prywatności nawet we własnym domu:eviltong: Biedny brat:eviltong:

[quote name='gossia']Ok to przez was mam nie mieć psa...[B]wy tylko na złe mnie prowadzicie.[/B][/quote]
a to coś nowego:cool1:

[quote name='Basia i Barni']ooo gossia witamy bo juz sie troche na wątku nudno robiło :diabloti:[/quote]
:lol:

[quote name='KaRa_']
Przypominam o wysyłaniu danych do Asi oraz przysyłaniu pieniędzy.[/quote]

Kara-większość bierze przykład z organizatorów:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Drugi??:evil_lol::evil_lol:mam nadzieje,że już napisze proszę mnie skreślić z listy a ja powiem ach zrobimy to z wielką przyjemnością:loveu::loveu::loveu:[/quote]
A co stoi na przeszkodzie, żeby skreślić ją już teraz? :razz: Uważam, że jako organizatorki macie prawo odmówić w uzasadnionym przypadku (a ten przypadek taki jest) :diabloti: Poza tym to jestem pewna, że ona i tak w ostatniej chwili odwoła swój przyjazd :evil_lol: jakaś choroba może ją złapać czy coś :roll: (nie żebym życzyła, ale takie sprawy się zdarzają jak wiemy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']
Boszkowo jest fajne bylam tam raz;)ale fakt faktem duuzo ludzi tam jest.
Ja myslę ,że fajnym miejscem byłoby tam gdzie w zeszłym roku był obóz klikerowy [URL]http://mosir.i-pila.pl/?go=plotki[/URL][/quote]

KaRa - Sieraków to zajefajne miejsce, ładna plaża- łagodne wejście do wody, no i co najważniejsze to, co dla mnie ma znaczenie i dla zdrowia psów - czyściutka woda!

Pozdrowionka!

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
Jedziemy z Poznania i szukamy kogoś, kto wybiera się na zlot dogomaniaków do Sierakowa i jedzie samochodem. Może znalazłoby się miejsce dla 2 osób z psem? Oczywiście dożymy się do paliwa! My planujemy być od poniedziałku do piątku, no, ewentualnie do niedzieli, jeśli będzie na tyle fajnie, by warto było zarywać pracę (piątek - niedziela).
Pozdrawiamy!

Proszę o odpowiedzi na:

GG: 1240798 lub na PW - najlepiej!
Skype: etka1973
tel: (061) 2214128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...